Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zbyszke

Nietypowe zegarki marki Atlantic

Czy to dobry pomysl: zebranie do kupy "dziwnych" Atlantikow?  

402 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Flancowany Szwedzie :lol:

Masz u mnie plusa za humor!!!! :)

Ojjj przestań! Aż sie zaczerwienilem! :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że prawda,zamiast koronek jest to i ciekawy napis na mechaniżmie.Mor Katzpost-79147-0-77112100-1473961279_thumb.jpgpost-79147-0-69811300-1473961359_thumb.jpgpost-79147-0-94110700-1473961416_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rubis i jewels to to samo,rubis wschód europy,a jewels zachód europy określenie kamieni na tarczy.Mechanizm elastyczny stosowany od lat czterdziestych też w innych zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rubis i jewels to to samo,rubis wschód europy,a jewels zachód europy określenie kamieni na tarczy.Mechanizm elastyczny stosowany od lat czterdziestych też w innych zegarkach.

 

No oj... kurcze, wiem... Chodzi mi o to ze jednak w Atlantikach zazwyczaj uzywalo sie jewelsk, a nie rubis. Rubisow jest duzo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Kolego kubah, czym cię obraziłem? Zgłoś to moderacji, jeśli potwierdzą twoją opinię, przeproszę i sam sobie dam bana na miesiąc.

Za stan twoich nerwów nie odpowiadam, twoje wkurzenie wynika pewnie z tego, że naplotłeś bzdur i nie umiesz się z tego wycofać.

 

Koledzy, grzybki znam, widziałem, kształt jest dość podobny.

Ale tu cały czas proszę o o grzybka z A. Jak na razie tylko szwed spełnił moją prośbę :) za co dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xylog 1pkt karny, :) emocje i nerwy nie wnoszą nic pozytywnego,prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoje wkurzenie wynika pewnie z tego, że naplotłeś bzdur i nie umiesz się z tego wycofać.

I znowu zaczynasz. Naprawde to ze czegos nie widziales, nie oznacza ze tego nie ma. Wydaje mi sie ze akurat wlasnie szczegolnie przy Atlantikach warto o troche skromnosci. Czego Ci zycze.

Wiele krajow afrykanskich bedzie Ci mialo za zle, że nie istnieją (ponieważ ich nie widziałes osobiście).

 

Moderatora uprzejmie prosze o skasowanie ostatnich kilkunastu postow (wlacznie z tym), moze pozostawiajac tylko te ze zdjeciami. W koncu prezentowaly zegarki zgodnie z tematem.

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypowy Atlantic to taki, o którym informacji jak na lekarstwo. A takim jest raczej Solodater :) Bardzo fajny, oryginalny i dostojny model.

 

mVTDZN0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Fajny, rzadziej spotykana dolna data.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkółka sie rozrasta ;) Najnowszy nabytek ma idealnie zachwaną tarcze.. przynajmniej teraz już mamy pewnośc jak wyglądały :)

post-83781-0-95285700-1474461701_thumb.jpg

post-83781-0-16095100-1474461709_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to piknie je, AS1158 :)

Zastanawiam się czy przy kilku skolach na forum nie należało by założyć nowego tematu poświęconemu temu modelowi ?

Edytowane przez pit55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to piknie je, AS1158 :)

Zastanawiam się czy przy kilku skolach na forum nie należało by założyć nowego tematu poświęconemu temu modelowi ?

 

wlasciwie to taki temat jest, zalozylem go kiedy kupowalem pierwszego....

a ze poki co mam je tu chyba tylko ja, to nie wiem czy jest sens robic nowy temat... ; )

no chyba ze sie ktos jeszcze pochwali ze ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że ktoś jeszcze chwalił się posiadaniem tego modelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że ktoś jeszcze chwalił się posiadaniem tego modelu ?

I to nie jednym!!! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to nie jednym!!! ;):D

 

A to pokaz, bo ja tu nigdy nie widzialem zadnego poza moimi :) Fajnie jesli rodzinka by sie powiekszala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to pokaz, bo ja tu nigdy nie widzialem zadnego poza moimi :) Fajnie jesli rodzinka by sie powiekszala!

Miałem jednego przejściowo jakiś czas temu miał idealna piękna tarcze! Jest na forum u pewnego "erica ku" ! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem jednego przejściowo jakiś czas temu miał idealna piękna tarcze! Jest na forum u pewnego "erica ku" ! ;):D

 

Na forum znalazlem tylko jeszcze poza moimi - xyloga. Jest inny jesli chodzi o tarcze. Jesli byly jeszcze jakies, to daj prosze linka. Ale temat mozna chyba otworzyc. 4 są na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki widzieliscie? ; ) Mowilem na innym temacie, ze znalazlem miejsce, w ktorym sa brdzo dziwne Atlantiki... Tarcza w staine prawie idelanym, tylko troche brudna - do latwego oczyszczenia... Nie mam pewnosci (tylko wiedze teoretyczną) jaki ma mechanizm, ale nie potrafie go otworzyc, a nic nie chce na sile zeby czegos nie zepsuc.

Koperta jest zlocona, bez odpryskow co ciekawe (i informacja o tym jest po... francusku!). Wielkosc - 35 mm. Natomiast jest widocznie cienszy niz Originale - ewidentnie zegarek garniturowy. Jedyne co wydaje sie byc nieoryginalne to koronka. Ale juz jedzie do mnie taki drugi, wiec porownam.

post-83781-0-66711200-1475514342_thumb.jpg

post-83781-0-93737000-1475514347_thumb.jpg

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.