Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia fatalne ale zegar extra. Ta wersja jest na motylku. Myślałem, że ten pasek to kicha ale jest solidny, na skórce. No i ten dekiel.

 

Bierz.

post-89160-0-71260500-1497042351_thumb.jpg

post-89160-0-58659100-1497042352_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ja już mam 09 i 5 Combatów chrono. Starczy.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Spatz to "bierz" to dla niezdecydowanego kolegi. Znam Twoją kolekcję. Robi wrażenie. Prawdziwy MIŁOŚNIK MARKI. Tak trzymać.

Miłego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Airfighter ze zdjęcia dobre "bydle". Przymiarki bym nie odmówił

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Mam wersję camuflage która na fotach odstrasza a na nadgarstku jest niesamowita. Męski zegar, nietuzinkowy, inny od reszty od Glicyn, dla faceta. Pozdrawiam wszystkich miłośników.

Kwestia gustu.Co się komu podoba.Ja lubię duże zegarki i jak dla mnie męski to jest Oris Marine Recon.A Airfighter?Hmm...Jak mawiał Piotr Bałtroczyk jest nienachalnej urody :D .Mi się nie widzi,taki trochę odpustowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachorowałem na Glycine Airfighter...

Bardzo fajny. Jak lubisz duże zegarki to nie ma się nad czym zastanawiać. Imo oczywiście.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a gdzie są te wielkie przeceny na glycine, czy może już się skończyły? Przewijało się tu hasło mass drop ale to zdaje się USA czyli cło i vat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a gdzie są te wielkie przeceny na glycine, czy może już się skończyły? Przewijało się tu hasło mass drop ale to zdaje się USA czyli cło i vat.

 

Jomashop http://search.jomashop.com/search?w=glycine

 

do ceny z przeyłką doliczamy ok 26%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam dylemat, zaczął mi się podobać airman SST 12 :) Szczególnie wersja niebieska.

I powstał problem na którą wersję się zdecydować, GMT czy purist.

 

GMT ma bardziej spójne wskazówki oraz fajną wskazówkę GMT. Ale duży minus to czytelność wskazań podstawowego czasu, przerabiałem to już w Base 22 i przez półtora roku mnie to wkurzało.

 

25bb831e65b5.jpg

 

Więc może wersja purist, problem z czytelnością nie występuje, za to wskazówka godzinowa mnie nie przekonuje.

3f405b845077.jpg

 

Jakie jest Wasze zdanie?

I pytanie czy wybrać na meshu czy lepiej pasek skórzany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo purist odpada. Odczytać godziny niepotrafie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odczytuję godzinę rzutem oka z układu wskazówek, więc wybrałem GMT, ale pewnie mógłbym się do Purista przekonać. Ciekawe jak jest z lumą w SST, bo w moim DC-4 luma dobrej jakości jest tylko na wskazówkach, natomiast na indeksach mogę powiedzieć tylko tyle, że podobno jest . Jako, że mam GMT to mogę w nocy normalnie odczytać czas, w wersji Purist nie miałbym pojęcia która jest godzina.

 

Bierz na meshu i dorób fajny pasek od któregoś z naszych forumowych mistrzów!

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz na meshu i dorób fajny pasek od któregoś z naszych forumowych mistrzów!

Pasków u mnie jest pod dostatkiem, ale jeden oryginał z klamrą też by nie zaszkodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pasek. Będziesz miał oryginalną kamerkę. Mesh kupisz za niewiele na Watch Gecko. To jest dokładnie (lub prawie) ta sama bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tośmy Ci pomogli hahahah

 

Żeby jeszcze skomplikować sytuację to muszę jednak stwierdzić, że GMT przy 24-godzinnej tarczy może wprowadzić mały zamęt.... W DC-4 tego nie mam, bo wersja GMT ma tarczę 12h... Może jednak faktycznie rozważyć purista? Mi zależało na dodatkowej wskazówce, bo mam ją cały czas ustawioną na czas UTC, którego używam w pracy, ale jeśli druga strefa czasowa nie jest Ci potrzebna na codzień to... sam już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, na razie z zakupem to wstępne plany, najbardziej by mi pasował purist ze wskazówką godzinową od gmt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odczytuję godzinę rzutem oka z układu wskazówek, więc wybrałem GMT, ale pewnie mógłbym się do Purista przekonać. Ciekawe jak jest z lumą w SST, bo w moim DC-4 luma dobrej jakości jest tylko na wskazówkach, natomiast na indeksach mogę powiedzieć tylko tyle, że podobno jest . Jako, że mam GMT to mogę w nocy normalnie odczytać czas, w wersji Purist nie miałbym pojęcia która jest godzina.

Bierz na meshu i dorób fajny pasek od któregoś z naszych forumowych mistrzów!

500+

Mam dokładnie tak samo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko purist, jak nie chcesz 24-godzinnego to jest wiele innych modeli, ale airmany a tym bardziej sst dla mnie tylko 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, na razie z zakupem to wstępne plany, najbardziej by mi pasował purist ze wskazówką godzinową od gmt :)

Dokup wskazówki u Piotra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GMT i nie ma żadnych problemów z odczytaniem godz, wystarczy rzut oka na tarczę, a jak poprzednik wspominał w nocy lub pół mroku może być problem w wersji Purist ;-)

P.S Mesh ma tendencję do wyrywania nitek z ubrań :-D

 

Wysłane z mojego E5823 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sabuniek

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Tobie zaczął mi się bardzo podobać SST 12, szczególnie po przymiarce :) Świetnie leży na nadgarstku :) Jeszcze do niedawna byłem przekonany do airmana 17 z niebieską tarczą lub DC-4, ale po przymiarce wiem, że tylko SST.

A jak SST 12 to dla mnie niebieska tarcza, wersja GMT i na mesh'u  :) Również nie podobają mi się wskazówki w Purist. Także głos na GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Tobie zaczął mi się bardzo podobać SST 12, szczególnie po przymiarce :) Świetnie leży na nadgarstku :) Jeszcze do niedawna byłem przekonany do airmana 17 z niebieską tarczą lub DC-4, ale po przymiarce wiem, że tylko SST.

A jak SST 12 to dla mnie niebieska tarcza, wersja GMT i na mesh'u :) Również nie podobają mi się wskazówki w Purist. Także głos na GMT.

Do siedemnastki trzeba mieć kawał łapy :)

Może jutro podjadę na przymiarki sst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do siedemnastki trzeba mieć kawał łapy :)

Może jutro podjadę na przymiarki sst.

 

Ano trzeba :) Na mojej łapie (19cm) był jeszcze do zaakceptowania, ale najlepiej się czuję w zegarkach 42-44mm. Dlatego SST wymiarowo idealnie się wpisuje a dodatkowo profil uszu i koperty powoduje, że idealne leży. Poza tym dużo bardziej mi się spodobał na łapie od wspomnianych Airman'ów.

Przymierz i sam oceń :)

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z dużymi (i płaskimi) nadgarstkami (takie 19+), zamieścilibyście zdjęcia swoich 17? Nawet archiwalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.