Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nie podobają mi się nowe modele. Nie podoba mi się nowa polityka firmy i deprecjonowanie marki, ale nie przeszkadza mi to w cieszeniu się modelami, które mam i które wg mnie nie straciły nic na atrakcyjności przez politykę Invicty. I nie mam zamiaru dać sobie ich obrzydzić...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ pierdololo. Cóż takiego zlego zrobił Glycine? Wprowadził jedną pseudo-limitke. Tyle. Racja, umiarkowanie dobry pomysł.

 

Ale sam fakt bycia na MD? Rozumiem, że Alpina, Oris i pozostali też popełnili jakieś szalone swietokradztwo, bo SPRZEDAJĄ TANIEJ swoje produkty? No katastrofa.

 

Czy od czasu wejścia na MD, coś się zmieniło w jakości tych produktów?

 

Nie oszukujmy się - Glycine byl/jest potwornie overpriced w oficjalnej dystrybucji i nie tylko... zwłaszcza modele poza Airmanem... o akcesoriach nie wspominając (bransoleta za 1200zł XD )

 

Ale to tylko moje zdanie, co ja tam wiem ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ból tych co kupili za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ile dziesiątek (a może setek) zdjęć zamierzasz jeszcze wkleić, tego samego zegarka, na tej samej bransolecie, z tej samej perspektywy.

Pewnie co jakiś czas, bo to jest jedyny przedstawiciel tej marki w mojej kolekcji

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak będzie najlepiej. Stara gwardia cieszy się klasykami, bo jest czym. Nowi cieszą się obniżką cen i nowymi modelami.

Zakopać topór wojenny. HOWGH!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból tych co kupili za wcześnie.

Część z nich to byli fani marki, którzy wiele wiedzieli o modelach i historii.

A co można ciekawego wyczytać z wpisów fanów MD?

Mi brakuje tu kilku kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból tych co kupili za wcześnie.

Oczywiście. I dorabianie ideologii do tego, jaki to "upadek" marki.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Część z nich to byli fani marki, którzy wiele wiedzieli o modelach i historii.

A co można ciekawego wyczytać z wpisów fanów MD?

Mi brakuje tu kilku kolegów.

Sanik, ale tu nie chodzi o bycie fanem MD czy nie... zegarka Lange&Sohne bym u nich nie kupił mimo obniżki ceny o 10k$ ;)

 

Ale dorabianie filozofii tam gdzie jej nie ma? Obrona czegoś czego obronić się nie da (pricing)?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część z nich to byli fani marki, którzy wiele wiedzieli o modelach i historii.

A co można ciekawego wyczytać z wpisów fanów MD?

Mi brakuje tu kilku kolegów.

Nie kwestionuję wiedzy pierwszych posiadaczy Glycin, ale niepotrzebnie się wg mnie towarzystwo nakręca. Jaki mamy wpływ na politykę producenta? Właściwie żaden, to po cholerę narzekać? Jest jak jest. Warto walczyć o sprawy, które są w naszym zasięgu, te poza nim odpuścić. To zdrowy stosunek do rzeczywistości. I twórczy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuję wiedzy pierwszych posiadaczy Glycin, ale niepotrzebnie się wg mnie towarzystwo nakręca. Jaki mamy wpływ na politykę producenta? Właściwie żaden, to po cholerę narzekać? Jest jak jest. Warto walczyć o sprawy, które są w naszym zasięgu, te poza nim odpuścić. To zdrowy stosunek do rzeczywistości. I twórczy. :)

W sumie racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Czy od czasu wejścia na MD, coś się zmieniło w jakości tych produktów?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

W chooooj. Pomacalbys stare 08 zmienilbys gadkę. EOT. Nara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chooooj. Pomacalbys stare 08 zmienilbys gadkę. EOT. Nara!

Ok. Teraz pytanie co było pierwsze - jajko czy kura. Czy najpierw weszli na MD, potem obniżyli jakość, czy obniżyli jakość spadła sprzedaż więc weszli na MD...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Nieistotne. Jest grono co nie szuka kompromisu. To juz inna marka, inny produkt. Cieszę się, ze mam stare nieruszane 3869.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie starych wyrobów Glycine z nowymi to nieporozumienie i to grube .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie starych wyrobów Glycine z nowymi to nieporozumienie i to grube .

Dokladnie. Dla mnie 100% Glycine to airman 17, d24 czy incursore z brazowa tarcza. Z aktualnej oferty jest oczywisciw kilka fajnych ale nie tak rasowych i niebanalnych.

acfe937731619d26af8077134715fe86.jpga8d7673ec0b75dfb8549a944db77fb7d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chooooj. Pomacalbys stare 08 zmienilbys gadkę. EOT. Nara!

Fakt, 08 to był kocur ;)

 

post-33440-0-29376000-1529352082_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból tych co kupili za wcześnie.

A Kolega znowu to samo.... czy myślisz ze nas boli ze kupiliśmy za większą kasę lepsze zegarki tej marki??? chyba nie :)

 

Tak jak napisał kolega wyżej. .. klub miłośników marki tu na forum się skończył. ... nawet dystrybutor na Polskę juz tu się nie udziela. .. a swego czasu to nie bylo dnia żeby nie poruszyć jakiegoś ciekawego tematu. ... do tego Konrad wrzucał co rusz jakąś fajną starą referencje jego ukochanego 3838 (jeśli nie mylę ref)... i jeszcze innych kilku kolegów z fantastycznymi starymi modelami tworzyli ten wątek. .. teraz... ten wątek wygląda jak wygląda. ... nie jest trudno zauważyć różnice w poziomie merytorycznej dyskusji o marce i zamiłowanie do niej.... dzisiaj to jest kto taniej kupił i czy cło albo VAT mu naliczyli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się z posiadanych skarbów. Zmieniajcie, wyszukujcie nowe, a że pod inną marką? Na tym polega radość z poszukiwania nowych trofeów. Mnie niektóre stare Glicyny się nie podobają. Tak naprawdę to Airmany lubię tylko, ale mnogość upodobań to właśnie nasze prawo.


A Kolega znowu to samo.... czy myślisz ze nas boli ze kupiliśmy za większą kasę lepsze zegarki tej marki??? chyba nie :)

Tak jak napisał kolega wyżej. .. klub miłośników marki tu na forum się skończył. ... nawet dystrybutor na Polskę juz tu się nie udziela. .. a swego czasu to nie bylo dnia żeby nie poruszyć jakiegoś ciekawego tematu. ... do tego Konrad wrzucał co rusz jakąś fajną starą referencje jego ukochanego 3838 (jeśli nie mylę ref)... i jeszcze innych kilku kolegów z fantastycznymi starymi modelami tworzyli ten wątek. .. teraz... ten wątek wygląda jak wygląda. ... nie jest trudno zauważyć różnice w poziomie merytorycznej dyskusji o marce i zamiłowanie do niej.... dzisiaj to jest kto taniej kupił i czy cło albo VAT mu naliczyli :D

Wiele czynników wpływa na nasze wybory. Dla jednego będzie to wyjątkowy mechanizm, dla drugiego wygląd, dla trzeciego ekskluzywność etc., etc. Nawet niezapłacenie granicznego haraczu, też może cieszyć. Oczywiście żartuję i rozumiem Twój ból, że dyskusja nad tą marką została spłycona właściwie do ceny.

Świat się zmienia, tego nie da się uniknąć. Wiem, bo obserwuję go sporo czasu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Ból tych co kupili za wcześnie.

Widac nie masz pojecia o tej firmie. Kupuj i ciesz sie nowosciami ale nie pieprz glupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

09 też dużo nie odstaje.

 Z Krwistym osiągnęliśmy kiedyś kompromis, że 08 i 09 są na podium. Kolejność jednak nadal nie ustalona. ;)

post-89160-0-36449500-1529353909_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Ale czy też nie jest tak, że wy, którzy kupiliscie kiedyś "stare" zegarki GL, zyskaliscie najwięcej na wejściu firmy w MD? Przecież skoro jakość tych nowych tak się różni, skoro "kiedyś to było", to wartość starych powinna pójść w górę - wartość tak sentymentalna jak i rynkowa...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac nie masz pojecia o tej firmie. Kupuj i ciesz sie nowosciami ale nie pieprz glupot.

Przyhamuj trochę człowieku. Zamiłowanie do zegarków jak widać nie musi oznaczać kultury wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Ok, ty też przyhamuj i nie pisz, że ktoś ma bol... wiadomo czego. Oczekujesz to wymagaj od siebie. EOT.

Edytowane przez Konrad Wróblewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybywa mu szram, data jest dobrze ustawiona, fotka z końcówki maja, zapomniałem wcześniej wrzucić,

 

post-46764-0-70882100-1529354620_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Z Krwistym osiągnęliśmy kiedyś kompromis, że 08 i 09 są na podium. Kolejność jednak nadal nie ustalona. ;)

Seba zdeklarowal sie, ze 09 jest na rowni z 08? Musiales go chyba mocno przekonywac :) 08 jest krolem Glicyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba zdeklarowal sie, ze 09 jest na rowni z 08? Musiales go chyba mocno przekonywac :) 08 jest krolem Glicyn :)

 

Piotr w tym maczał palce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.