Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, clusca napisał(-a):

Pewnie tak było, bo nie musiałem im nic dosyłać, tylko dostałem maila, że paczka do mnie jedzie i że naliczyli opłaty.

Czyli jest pewnie tak,  że naliczyli od wyższej kwoty chyba nawet 100 USD bo ja rok temu też wysyłali mi Glycine to wysyłałem im skany płatności. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Czyli jest pewnie tak,  że naliczyli od wyższej kwoty chyba nawet 100 USD bo ja rok temu też wysyłali mi Glycine to wysyłałem im skany płatności. 

 

Już złożyłem prośbę o rozbicie pozycji "opłaty rządowe" na składowe. Zobaczymy, co im tam przyszło do głowy ;)

 

EDYTA:

Oczywiście cło naliczone od 100USD wg ichnich tabel. Już napisałem reklamację.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, clusca napisał(-a):

Oczywiście cło naliczone od 100USD wg ichnich tabel. Już napisałem reklamację.

 

Gdyby szło jak po grudzie, to daj znać. może uda mi się odkopać stare maile w tej sprawie. Pracowała tam wtedy w Dziale Reklamacji babka, która rzeczywiście zaangażowała się, żeby sprawę wyjaśnić i załatwić. Poza tym to było wołanie na puszczy i kompletny zlew ze strony UPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę miał na uwadze. Jednak, że jak wiadomo, nieszczęścia chodzą parami, to muszę nadmienić, że moja nowa Gliceryna... nie działa. Nakręciłem zegarek koronką, bo machanie nic nie dało, a wskazówka sekundowa ani drgnie. Potrząchałem, pomachałem zegarkiem i nic. Dokręciłem koronką i wskazówka jakby drgnęła. Posuwała się do przodu, ale tylko podczas dokręcania - o pół sekundy co obrót. Tak jakby coś się zastało w środku :( Nagrałem filmik i zaraz napiszę do Ashford.

 

I mały update. Ruszyła :) Ustawiłem, i za jakiś czas sprawdzę, jak z dokładnością.

 

A oto i ona, cała na biało ;)

 

20230321_123602208_iOS-850px.thumb.jpg.99dc48b994050f64dee31f1640075883.jpg

 

 

I po zmianie gaci :)

 

20230321_135228564_iOS-850px.thumb.jpg.90e49ea8941b671369a5ae66cc21df22.jpg

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, clusca napisał(-a):

A oto i ona, cała na biało ;)

20230321_123602208_iOS-850px.thumb.jpg.99dc48b994050f64dee31f1640075883.jpg

 

4 godziny temu, siomon napisał(-a):

Ja też sobie kupiłem Glycyne 😎

IMG_20230321_171117.jpg

Niech sie noszą.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20230322_171229.2.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dzisiaj nowa sztuka w kolekcji. Długo się przymierzałem do wersji w brązie, ale w końcu jest:

6d56df969fc073d2b51304dd80d02531.jpg

b5e3d35a7f525c9f973dd2fbc5394572.jpg

Tutaj też pogratuluję :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dzisiaj nowa sztuka w kolekcji. Długo się przymierzałem do wersji w brązie, ale w końcu jest:

 

Gratulacje, witaj w klubie brązowych brąziaków Glycine. Trzeba stawić wspólnie czoła heretykom-zwolennikom niebieskiej tarczy, bo jak wiadomo, najlepszy brąziak, to brązowy brąziak ;)

 

20220128_224410233_iOS-1000px.jpg.213c2270065c5df6d7527083ecd57302.jpg

 

 

20220128_113751818_iOS-850px.thumb.jpg.cfb298446e023bbbfdd004afec9582e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, clusca napisał(-a):

Gratulacje, witaj w klubie brązowych brąziaków Glycine. Trzeba stawić wspólnie czoła heretykom-zwolennikom niebieskiej tarczy, bo jak wiadomo, najlepszy brąziak, to brązowy brąziak ;)

 

O proszę. Jeszcze jeden z brązową tarczą 🤩 . To jest już razem trzy o których wiem. Świetny ma pasek. Dziękuję i też gratuluję.

P.S. Te z niebieską tarczą też mi się bardzo podobają 😜

 

4 minuty temu, Triptical napisał(-a):

@Perpetuum Mobile 

Gratulacje! 
Jaki noworodek z niego. Jeszcze zębów i włosków nie wytworzył (czyt. Patyna) 😍

Super jest.

@clusca nie twórzmy na sile nowych podziałów 😀

 

Dzięki serdeczne i wzajemnie, bo też przecież taką nosisz.

Jak tak sobie kojarzę wszystkich właścicieli Glicynek, to sobie myślę, że żarty z kolorów tarcz nas na pewno nie podzielą 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dzięki serdeczne i wzajemnie, bo też przecież taką nosisz.

Jak tak sobie kojarzę wszystkich właścicieli Glicynek, to sobie myślę, że żarty z kolorów tarcz nas na pewno nie podzielą 😉

Noszę i nie zamierzam się pozbywać. Starzejemy się razem, sorry, dojrzewamy razem. Poza tym moja to defekt bo ma walnięte GMT o jakieś 25minut i bezel po zablokowaniu, ciagle minimalnie się rusza. 
Ona jak dobra psinka ze schroniska i pokochaliśmy się na zabój 🤪


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Triptical napisał(-a):

Noszę i nie zamierzam się pozbywać. Starzejemy się razem, sorry, dojrzewamy razem. Poza tym moja to defekt bo ma walnięte GMT o jakieś 25minut i bezel po zablokowaniu, ciagle minimalnie się rusza. 
Ona jak dobra psinka ze schroniska i pokochaliśmy się na zabój 🤪

 

Kurcze. To jakieś dziwne objawy. Przesunięcie wskazówki GMT to jakiś zegarmistrz powinien ogarnąć. Zresztą chyba masz jeszcze gwarancję producenta.

U mnie obydwa Airmany są bez zarzutu. A kremowy to w dodatku chyba najbardziej punktualny zegarek mechaniczny jaki mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Kurcze. To jakieś dziwne objawy. Przesunięcie wskazówki GMT to jakiś zegarmistrz powinien ogarnąć. Zresztą chyba masz jeszcze gwarancję producenta.

U mnie obydwa Airmany są bez zarzutu. A kremowy to w dodatku chyba najbardziej punktualny zegarek mechaniczny jaki mam.


Nic nie będę z tym robił. Jest przez to unikatowa i zupełnie mi to nie przeszkadza. 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To druga gliceryna w kolekcji się zameldowuje;)

IMG_20230323_145604.jpg


Pozdrawiam, Radek

PS. Udane, forumowe transakcje z: Bentley, lookas2, Sol, zodiak7, Kris2, gozdek... i tych użytkowników polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będę z tym robił. Jest przez to unikatowa i zupełnie mi to nie przeszkadza. 
Jakoś uzbierało się 5 Glicynek i też wszyskie są ok. Natomiast pamiętam, że był taki temat, że niektóre GMT miały rozjechane wskazówki o 24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dzisiaj nowa sztuka w kolekcji. Długo się przymierzałem do wersji w brązie, ale w końcu jest:

6d56df969fc073d2b51304dd80d02531.jpg

b5e3d35a7f525c9f973dd2fbc5394572.jpg

I tu pogratuluję. Fajny. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.