Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pojawiły się Combaty Suby w wyprzedaży, do wyboru 20 modeli!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem. Dwie sztuki juz klepnięte. Przyda się jako toolwatch na lato  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiły się Combaty Suby w wyprzedaży, do wyboru 20 modeli!! 

 

a można się uprzejmie dopytać gdzież to...?

Edytowane przez spychacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie planował brać combata 6, to byłby mój

Szczerzecmówiąc to bym łykał jak młody pelikan I teraz mam dylemat, bo nigdy mi się divery nie podobały a tu masz strzał. Ten stalowy na bransolecie z brązowym ringiem jakoś mi się rzucił w oczy

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się kiedyś nurki nie podobały i wręcz się zarzekałem ze nigdy takiego zegarka nie założę a teraz to tylko takie bym nosił bo ten typ zegarka pasuje po prostu do wszystkiego.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wpadł w oko ten z budyniową tarczą:-) Niby nie jest tak fajny jak Trident, ale tam na razie wyprzedaż się skończyła, a tu cena jest świetna, więc nic, tylko brać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem brąz na meshu i czarnucha na gumie. Nie wiem czy dobry wybór ale chciałem żeby były różne.

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz ok. 25%.

Czyli ok. 2 tys, jesli z vatem.

Swietna cena.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a jaka to by była świetnia cena? Ja tez by chciał kupić za 1k ale za 2k tez nie jest zle. Nie kojarzę na dzień dzisiejszy żadnego szwajcarskiego nurka w tych pieniądzach. Z drugiej strony nie wiem co on sobą reprezentuje bo nie miałem go nigdy w ręku. Czytałem tylko opinie na forum ze podobno lepsze to od Hydroconquesta.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Czytałem tylko opinie na forum ze podobno lepsze to od Hydroconquesta.

 

Podtrzymuję te opinię a cena taka, że nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wersję Golden Eye taki jak tu.

Wykonanie bez zarzutu, dobry pasek, jak dla mnie na minus szkło i luma no i rozmiar, grubość. To taki typowy koszulowy nurek.

 

Glycine3863399C6TBA92L.jpg

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie jak z kosztami przesyłki jest?


Miałem wersję Golden Eye taki jak tu.

Wykonanie bez zarzutu, dobry pasek, jak dla mnie na minus szkło i luma no i rozmiar, grubość. To taki typowy koszulowy nurek.

 

 

Koszulowy nurek to akurat in plus. Nie będzie absorbował takielunku swoją obecnością. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć do koszyka to ci pokarze. 

Racja. Dank! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wersję Golden Eye taki jak tu.

Wykonanie bez zarzutu, dobry pasek, jak dla mnie na minus szkło i luma no i rozmiar, grubość. To taki typowy koszulowy nurek.

 

W nowych wersjach szkło jest z wewnętrznym antyrefleksem, chociaż wolałbym stare logo i brak antyrefleksu - szkło można zmienić na lepsze, nowego loga nie da się poprawić :( . Grubość, a raczej cienkość dla mnie na plus :) Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja jest chyba ze starym logo, sądząc po zdjęciach z massdropa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zależności od modelu są ze starym i nowym . Piotr gdyby udało się go kupić w tej cenie z Massdropa bez opłat to byłaby świetna . Jak pisze , uwzględniając rabaty u Piotra i powstała w ten sposób różnice w cenach, uważam ja jedynie za dobra . Oczywiście to tylko moje zdanie ale ja biorę tez pod uwagę , ze w przypadku zegarka z polskiej dystrybucji, do tego jeszcze kupionego u kogoś takiego jak Piotr , nie będzie jskby co żadnych problemów . Dla mnie liczy się tzw obsługa posprzedażowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę taniej z massdropa niż dopłacać. Po drugie te zegarki tez są nowe i tez mają gwarancje, która powinna byc honorowana w PL.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Ja tam wolę taniej z massdropa niż dopłacać. Po drugie te zegarki tez są nowe i tez mają gwarancje, która powinna byc honorowana w PL.

 

Zjeść ciastko i mieć ciastko :)

 

No ale OK, jak to z tą gwarancją na massdropy w PL?

Gdyby ktoś miał ochotę na pierwszą ref. Combata Chrono to leży taka laleczka na bazarku za śmieszne pieniądze... :)

73180587563234568560.jpg

 

Pozdrawiam,

Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to dwa razy oddawalem do naprawy na gwarancji tylko zegarki z polskiej dystrybucji. Faktycznie - obsługa znakomita. Gwarancją sie przydała. Te z USA sie nie psują więc tu nie mam doświadczenia co by było gdyby. Na razie odpukać jest wszystko ok:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni cieszy Combat Sub w nowej kopercie i z nowym logo.

Model z niebieska tarcza ze szlifem sloneczkowym i pomaranczowym bezelem. Ot taki wesoly zegarek na lato.

Dodam, ze jest to moja pierwsza Glycine z nowym logo..

 

s-l1600.jpg

 

Dawniej logo bylo malym kawalkiem metalu, teraz jest jedynie posrebrzana dosyc dyskretna wypukloscia na tarczy.

Preferuje starsza korone ale zauwazylem, ze to nowe logo "nie drazni" tak bardzo jak sie obawialem.. mozna sie zapewne nawet do niego przyzwyczaic.

 

Koperta nowej wersji suba wydaje sie byc nieco masywniejsza. Odczucie to zapewne jest zwiazane ze zmiana profilowania i poszerzeniem uszu koperty jak i oslony koronki.

Korpus koperty tez wydawal sie nieco grubszy w porownaniu ze starsza wersja; submiarka pokazala 10,9mm w porownaniu do 10,5mm poprzedniej wersji.

 

Nowy ksztalt koperty moze byc odebrany jako bardziej surowy. Mnie jednak bardziej odpowiada ksztalt starej.. byl bardziej wyszukany, dopracowany, figlarny.. po prostu mial to cos czego nowej wersji brakuje. Nowa wersja koperty jest poprawna ale zbyt powszednia.

 

Duzym plusem jest nowy AR ktory poprawia czytelnosc nie bedac zarazem niebieskawa/fioletowa powloka zmieniajaca kolor tarczy zegarka. Dzieki powloce AR zegarek wyglada na lepiej wykonany (hmm.. drozszy) od poprzedniej wersji suba.

 

Bransoleta jest wygladowo i odczuciowo niemalze taka sama jak w starej wersji. Jedyna zmiana wydaje sie byc zwezenie z 22mm przy uszach do 20mm przy zapieciu. Nie wyglada to zle i wrazem z AR nadaje bardziej elegancki charakter zegarkowi.

 

Podsumowujac mimo odczucia wiekszej surowosci koperty zegarek (subiektywie) zostaje odebrany jako bardziej elegancki a nawet nieco lepiej wykonany od starej wersji (chociaz jakosc wykonania jest identyczna).

Za stara wersja przemawia to, ze wydaje sie byc bardziej "toolwatchowy" i posiada pewna "lekkosc formy" ktoremu nowemu modelowi brakuje.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.