Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

skarżyski

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Joined

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ten Nomos jest zwyczajnie piękny. Dla mnie 2 ligi wyżej od pozostałych propozycji, choć ostatni Mido też bardzo ciekawy.
 2. Tutaj ta Festina za 499 złotych. https://www.timestore.pl/Festina-Automatic-Diver-16373 Nie wiem na ile sprawdzony to sklep bo siedzibę ma on na Słowacji. Ale na Ceneo ma 94% pozytywnych opinii.
 3. Ja cały czas widzę że jest w zakładce CLEARANCE: https://www.christopherward.com/last-chance
 4. Chyba cay czas jest promocja na ten model: https://www.christopherward.com/last-chance/c65-trident-diver/S65-41H3H1-S0BB0-VC.html
 5. A ja zapytam znających się na rzeczy jak wygląda jakość wykonania pomiędzy Tagiem, a Longines. Nie chodzi mi o mechanizm, ani estetykę samego zegarka, tylko o jego wykonanie. Prestiż danej marki też mnie nie interesuje.
 6. Nie bardzo wiem po co zakładałeś ten temat. Coś tam Cię gryzie i na zadanie pytanie chciałbyś otrzymać odpowiedz typu "Na twoim miejscu bym zdecydowanie jeden zostawił, a drugą sztukę sprzedał". W takim razie ja na Twoim miejscu sztukę bym zostawił dla siebie, a drugą wystawił na bazarek. Pozdrawiam.
 7. Ja na twoim miejscu jednak bym próbował nosić jedną sztukę na lewej, a drugą na prawej ręce. Dodatkowo bym wypatrywał listonosza, może trzeciego sikora przyniesie.
 8. Czy gdzieś w Warszawie zobaczę i zrobię przymiarkę do nowej wersji Oris Big Cown Propilot 41 mm. z nakładanymi indeksami? Może ma ktoś większe rozeznanie i może napisać w jakich "promocyjnych" cenach można było wyrwać starszą wersję tego modelu. Chodzi mi o nowy ze sklepu.
 9. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/106861-httpwwwczaszegarkowpl/?hl=czaszegarkow Dostawa w tym wypadku 2-5 tygodni.
 10. Widziałeś może ten model na żywo. Da się w ogóle w sklepie stacjonarnym obejrzeć ten model?
 11. I nowy Redentore wjechał od MV: https://www.redentore.meccanicheveneziane.it/
 12. https://www.meccanicheveneziane.it/collections/frontpage/products/nereide-cobalto Wygląda na Nereide Cobalto. Też były te modele na oryginalej bransolecie. Jest na forum osobą która sprzedaje tą markę. Jest też na tym forum dział o tej marce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.