Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

POJEDYNEK ? - CZEMU NIE !

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby umieszczenie w pierwszym poście każdego pojedynku (tam gdzie jest logo obu firm) linków do oficjalnych stron internetowych tych producentów.

 

Każdy mógłby błyskawicznie zorientować się, o co chodzi.

Szczególnie Ci, którzy tylko biernie uczestniczą w naszym Forum (funkcja edukacyjna :D ).

 

Co o tym sądzisz Mariuszu? Da się zrobić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że dobrym pomysłem byłoby umieszczenie w pierwszym poście każdego pojedynku (tam gdzie jest logo obu firm) linków do oficjalnych stron internetowych tych producentów.

 

Każdy mógłby błyskawicznie zorientować się, o co chodzi.

Szczególnie Ci, którzy tylko biernie uczestniczą w naszym Forum (funkcja edukacyjna :D ).

 

Co o tym sądzisz Mariuszu? Da się zrobić? ;)

 

Jasne, że da się zrobić, tylko nie wiem czy jest sens dublowania pewnych informacji. Na stronie internetowej Klubu jest przecież podstrona "Produkcja, Handel, Naprawy" i dalej "Producenci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

No tak ale to dopiero na podstronie "Produkcja, Handel, Naprawy" i dalej "Producenci". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że da się zrobić, tylko nie wiem czy jest sens dublowania pewnych informacji. Na stronie internetowej Klubu jest przecież podstrona "Produkcja, Handel, Naprawy" i dalej "Producenci".

 

Patrząc na to w ten sposób, można powiedzieć, że każdy ma Google i potrafi znaleźć. (i to szybciej niż w opisany przez Ciebie sposó:D.

Chodzi o wygodę.

Według mnie jest sens. ;)

Ktoś nowy, kto będzie przegladał Pojedynki, natychmiast odnajdzie wszystkie liczące się marki. A wiadomo, że jeden obraz wart tysiąc słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze, obiecuję, że w kolejnych pojedynkach będę umieszczał odnośniki do stron internetowych producentów ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8)

Jakbym był upierdliwy, to bym napisał: dlaczego dopiero w kolejnych, a nie wyedytujesz dotychczasowych?

Ale nie napiszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To przez Heinekena. Zawsze po paru browarach mam dobry humor ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, a kto będzie walczył jako następny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
OK, a kto będzie walczył jako następny?

 

Myślę, że dobrze by było zejść w niższe przedziały cenowe. Na swoje pojedynki czekają takie marki jak Frederique Constant, Tissot, Doxa, Stowa, Nomos itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC vs. J. Etoile?

Epos vs. Alain Silberstein?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie internetowej Klubu jest przecież podstrona "Produkcja, Handel, Naprawy" i dalej "Producenci".

 

:oops: :oops: :oops: :oops:

 

wstyd przyznać , ale na stronie klubu pierwszy raz byłem dopiero dziś.

 

(jakoś tak zeszło - forum znalazłem w google od razu jako podstronę, a potem to czas minął tak szybko że nie zdążyłem. )

 

... ale zaległości już nadrobione.

 

 

piotrek

 

P.S. pomysł z linkami wprost z pojedynków uważam za całkiem dobry. niekonieczny, ale dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przymierzam się do zakupu zegarka A.Lange&Sohne tylko cena mnie trochę dobija :cry:. Mam nadzieję, że uda mi się wynegocjować istotny dla ostatecznej decyzji upust cenowy :roll:.

I tego Tobie życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissot, Certina, Doxa, Stowa, Seiko, Atlantic, Roamer

 

Kolejny pojedynek powinien dotyczyć czegoś z tego poziomu.

Wszystkie inne klasy już były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do Piramidy Prestiżu:

Czy nie warto chociaż założyć osobnego tematu z wynikami? Już nie mówię o jakiejś grafice- tylko skopiować stąd wyniki.

 

Wyniki są w tym wątku (do tego rozbite na dwa posty), w życiu nikt się do nich nie dokopie.

Mimo że zainteresowanie było nikłe, szkoda żeby dwa miesiące głosowania i liczenie poszło na marne.

 

Chyba wyniki nie są jakąś straszną kompromitacją i zafałszowaniem rzeczywstej wartości firm? Są?

 

Sam bym to zrobił, ale nie chcę sobie przywłaszczać autorstwa pomysłu, więc Mariuszu skoro juz taki dla mnie dobry dziś jesteś, to trzaśnij może te wyniki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

II edycja Piramidy Prestiżu była nieporozumieniem. Dlatego właśnie nie wykonałem grafiki, nie widziałem też sensu umieszczania rezultatu głosowań w oddzielnym wątku. Okazuje się, że Pojedynki wzbudziły szersze zainteresowanie. W pierwszym z nich wzięło udział więcej osób niż w obu edycjach Piramidy. Warto też zauważyć, że liczba głosujących jest powtarzalna i wynosi około 30 osób. Okazuje się, że proste i czytelne zasady przyciągają więcej Klubowiczów niż przerost formy na nad treścią.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zastrzelcie, ale uważam, że to nie mogło się zmarnować.

 

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat.

Jesli chcecie, to zmieńcie coś w wyglądzie, przyklejcie, zablokujcie- jak uważacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście? Na podforum pojedynkowym jest nowy MOD - Sekundant.

A kto następny staje do boju - bo termin nowego starcia chyba się zbliża?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Meistersinger vs. Davosa?

Stowa vs. Brior - tu może byc o tyle ciekawie, że są to zegarki o zupełnie, krańcowo odmiennym wzornictwie (to tak pod Piotrka ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otho, jak Ty wymyślisz Pojedynek, to czuję, że weźmie w nim udział ze 3 osoby. ;)

Chciaż dobrze, że można zapoznać się ze stronami producentów. Ktoś miał świetny pomysł z tymi linkami. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
otho, jak Ty wymyślisz Pojedynek, to czuję, że weźmie w nim udział ze 3 osoby. ;)

Oj, sądzę, że więcej :D Frekwencja w nich ogólnie całkiem dopisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.