Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Masz mądrą Kobietę: "kontrola najwyższą formą zaufania"

a sam, pewnie sumienie nie używane  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy na serio używacie tego touch ID?

Wyłączyć i zapomnieć to najlepsze rozwiązanie...

Jak masz informacje w telefonie w programie np. simplenote czy evernote, do tego automatyczne logowanie do kilku skrzynek to trochę info można stracić.

Do tego find my phone możne pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasjonują mnie teorie spiskowe, ale fakt, że pomyślałem podobnie jak Remy, iż ten skaner linii papilarnych umożliwi stworzyć bogatą bazę danych dla NSA ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się wyłączyć blinkfeed w smartfonach z HTC Sence 5? No a jeśli się nie da, to czy przynajmniej jest jakiś sensowny serwis informacyjny, który można tam ustawić (najlepiej polski)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pasjonują mnie teorie spiskowe, ale fakt, że pomyślałem podobnie jak Remy, iż ten skaner linii papilarnych umożliwi stworzyć bogatą bazę danych dla NSA ;)

 

Kolejnym krokiem będą skanery siatkówki w telefonie, razem ze zdjęciem przesyłane do NSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy na serio używacie tego touch ID?

Wyłączyć i zapomnieć to najlepsze rozwiązanie...

Ja używam. Mam 5s od jakiegos czasu i moze ze 2 razy musialem podniesc palec i przylozyc jeszcze raz.

Z tym ze nie ma co traktowac tego jako super zabezpieczenie... Poprostu jako dodatkowy rodzaj zabezpieczenia. Taki fajny bajer poprostu.... Tak jak ktos wyzej napisal - raczej chwyt marketingowy. Ale podoba mi sie i uzywam.


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 5S i z ciekawości zapytam o wytrzymałość ekranu, tzn. czy jest podatny na ryski itp. Nie lubie folii i na pewno nie będę zakładał, co najwyżej mogę jakiś pokrowiec sobie sprawić. Przy okazji kupiłem Taba 3.0 ale nawet nie wiem co to za sprzęt:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień bawię się już HTC Desire 500 i muszę przyznać, że jestem nim zachwycony. Wcześniej miałem One V i wielokrotnie byłem o krok od trzepnięcia nim o ziemię, nawet raz on sam z własnej woli trzepnął o ziemię, ale niestety ani mu to nie pomogło, ani nie zaszkodziło... Mam pytanie do fachowców apropo wyświetlacza. Desire 500 ma te całe małpie szkło? Nie wiem czy bać się rys czy nie... W prawdzie zapobiegawczo przykleiłem na ekran folię ochronną, ale po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku, że wole już mieć na wyświetlaczu rysy niż bąble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się przyklejać bez bąbli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka stron wcześniej jak się nakłada folię na ekran by nie powstawały bąble - potrzebna jest substancja powierzchniowo czynna, która zmniejszy napięcie powierzchniowe, czyli detergent, mówiąc zwyczajnie, Ludwik albo Pur - jedna kropla na talerzyk z wodą, najlepiej destylowaną(pozbawiona twardości wapniowej i magnezowej), rozpuścić dokładnie i umieścić w tym folię. Usunąć nadmiar roztworu poprzez pocieranie krawędzią folii o rant talerzyka. Umieścić folię na ekranie(telefon wyłączony - ekran przetarty ściereczką antystatyczną) i spokojnie ułożyć/dopasować folię. Następnie ściereczkę antystatyczną nałożyć na kartę kredytową bądź inny "plastik"i tym, mocno przesuwając wzdłuż ekranu, odprowadzić bąble na zewnątrz, to jest do najbliższej krawędzi zewnętrznej. Zostawiasz na 20-30 minut, przecierasz krople które wypłyną i tyle. Jak opanujesz, to folia będzie niezauważalna i żaden brud się pod nią nie dostanie - gwarantuje. Czasem ciężko jest ją nawet usunąć. Czysta chemia fizyczna.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Mam już 5S i z ciekawości zapytam o wytrzymałość ekranu, tzn. czy jest podatny na ryski itp. Nie lubie folii i na pewno nie będę zakładał, co najwyżej mogę jakiś pokrowiec sobie sprawić. Przy okazji kupiłem Taba 3.0 ale nawet nie wiem co to za sprzęt:).

 

Mam 5S od kilku miesięcy, nie nakładałem na ekran folii i jak na razie zero rys. A skoro mowa o Apple… BlackBerry umiera więc przedsiębiorcy szukają dla siebie odpowiednich smartfonów. Według raportu GT, 73% wszystkich nowych aktywacji za ostatni kwartał ubiegłego roku w przedsiębiorstwach dotyczyło urządzeń z iOS. Cieszy mnie sukces Apple, bo lubię tę firmę. Poza tym, sukces na rynku przedsiębiorstw daje szansę na bardziej energiczny rozwój oferty pro.

 

LINK

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

E tam umiera. Niektórzy nadal używają ;)

 

185393d1374608672t-any-celebrity-love-z1

 

i całkiem niedawno

 

leonardo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Touch - Id w iphonie 5s nie działa jak trzeba.

Na początku działał w miarę ok.

Teraz zrobił się bardziej "chimeryczny" .

 

Używam tylko dwóch kciuków:

-prawy uruchamia w 33,3% (tzn. 1 na 3 próby się udaje, potem prosi o kod z klawiatury).

-lewy bardzo rzadko przy pierwszym podejściu (3 próby), prosi o kod i dopiero po uruchomieniu, wyłączeniu, udaje się.

 

 

 

Teraz patrzę na to jak na chwyt marketingowy i możliwość przesłania odcisków do NSA.

Jest na to patent.

Zapamiętaj ze trzy razy ten sam palec pod różnymi kątami - powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kilka stron wcześniej jak się nakłada folię na ekran by nie powstawały bąble - potrzebna jest substancja powierzchniowo czynna, która zmniejszy napięcie powierzchniowe, czyli detergent, mówiąc zwyczajnie, Ludwik albo Pur - jedna kropla na talerzyk z wodą, najlepiej destylowaną(pozbawiona twardości wapniowej i magnezowej), rozpuścić dokładnie i umieścić w tym folię. Usunąć nadmiar roztworu poprzez pocieranie krawędzią folii o rant talerzyka. Umieścić folię na ekranie(telefon wyłączony - ekran przetarty ściereczką antystatyczną) i spokojnie ułożyć/dopasować folię. Następnie ściereczkę antystatyczną nałożyć na kartę kredytową bądź inny "plastik"i tym, mocno przesuwając wzdłuż ekranu, odprowadzić bąble na zewnątrz, to jest do najbliższej krawędzi zewnętrznej. Zostawiasz na 20-30 minut, przecierasz krople które wypłyną i tyle. Jak opanujesz, to folia będzie niezauważalna i żaden brud się pod nią nie dostanie - gwarantuje. Czasem ciężko jest ją nawet usunąć. Czysta chemia fizyczna.

 

Na opakowaniu nic nie wspominają o tym, że trzeba mieć doktorat z chemii, żeby założyć folię na wyświetlacz... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem to na filmiku, a że na studiach miałem chemię fizyczną, to umiałem to fachowo opisać ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

E tam umiera. Niektórzy nadal używają ;)

Obawiam się, że nawet tak znakomity aktor jak DiCaprio, nie odwróci trendu spadkowego. Trochę to przykre zwłaszcza, że RIM ma swoje zasługi dla rozwoju usług mobilnych, świetne patenty. Niestety dane są nieubłagane...

 

LINK

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,po kilku postach zachwalających lumię 920 postanowiłem ją kupić.

Jest naprawdę świetna(IMO lepsza niż Iphone5).

Po włączeniu pojawił się komunikat o aktualizacji,uczyniłem to i straciłem lampę błyskową!

Co robić,nie chcę jej oddawać na naprawę gwarancyjną,może to jakaś pierdoła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wobec tego naprawa gwarancyjna, :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skius, spróbuj może programem opisanym na stronie: http://wpworld.pl/32188/nokia-software-recovery-tool-pomoze-postawic-na-nogi-wasza-lumie/

 

Sam nie miałem powodu korzystać, ale referencję do tego programu znalazłem również na stronie Nokii: http://www.nokia.com/us-en/support/software-recovery/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki spróbuję, mam nadzieję że w/w program skoryguje błąd lampy błyskowej.

Tak na marginesie ,szybkość neta i zasięg w porównaniu do Iphone5 zdecydowanie na korzyść lumii.W pracy musiałem podchodzić do okna ,aby porozmawiać przez ajfona.

Na plus iphone tylko design(choć to rzecz gustu) i porządek na ekranie..w Nokii ciężko się połapać w tych kafelkach .

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poukładasz sobie, przyzwyczaisz się. Będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach z 5s jestem zadowolony z zakupu.Martwi mnie tylko słabszy sygnał w porównaniu do innych tel i nie wiem czy wymiana przycietej karty sim na normalna coś może zmienić .

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

 


Po paru dniach z 5s jestem zadowolony z zakupu.Martwi mnie tylko słabszy sygnał w porównaniu do innych tel i nie wiem czy wymiana przycietej karty sim na normalna coś może zmienić .


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

W jakiej sieci masz telefon ?. Z mojego doświadczenia (a testowałem Orange, T-Mobile, Plus, Play) wynika, że najlepiej sprawdza się Plus. Nawet na totalnym odludziu miałem z iP5S zasięg. Niestety kupowanie iPhone 5 w ramach abonamentu w sieci Plus, to droga przez mękę. Ja dałem sobie spokój. To chyba jedyna sieć, która stwarza tak ogromne problemy. To samo dotyczy zakupu BlackBerry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brabus,miałem IP5,mam w domu Iphone 5s. Zasięg jest beznadziejny.

Jeśli załozysz jeszcze metalowe etui to trzeba biegac po dworzu z ręką uniesioną aby złapac sygnał.

Dla mnie porażka.

Telefon w orange.

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.