Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, pytalem bo jak szukalem tabletu, to tez chcialem 3g. Po kilku dniach poszukiwan, zdalem sobie sprawe, ze po co mam doplacac do modemu w tablecie, skoro mam zawsze przy tyłku telefon, z ktorego udostepniam sobie internet na tablet przez wifi. Taka praktyczna uwaga.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nad tym zastanowić, to rzeczywiście trudno mi znaleźć sytuację, w której jestem bez telefonu. Dzięki.

 

Teraz jeszcze podpowiedz jakie urządzenie...  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydwaołem na DELL Venue 8 (nie chciałem mocno obciążać kieszeni, a jednoczesnie mieć wydajny i  markowy sprzęt, ze sprawdzonym serwisem), jestem zadowolony z zakupu. 2gbramu, 16gb flash, mocy procek, dobre wykonanie i ergonomia. Smiga jak ta lala, widzę jednak że szukasz czegos większego. Do tej pory, pewnie wyszedł większy brat modelu 8', może warto rzucić okiem jak będziesz miał chwilę.

 

EDYTKA : wybrałem ten model, jak widać cena smieszna (kupowałem przed wakacjami, wówczas w promocji trafiłem za 600pln) a sprzęt ok.

 

http://www.x-kom.pl/p/164946-tablet-8-dell-venue-8-z2580-2gb-16-android-czarny.html?gclid=CK_uhpjvkcICFar4cgod7jYAlQ

 

Są różne konfiguracje, czy to win czy andek, rózne wielkosci matryny, są opcje z pakietem Office w zestawie, dla każdego cos dobrego.

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak ktoś, coś...

Będę zobowiązany za podpowiedzi konkretnych modeli. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzysta ktoś z tagów nfc? chcę zamówić zestaw z anglii, tylko nie używałem i nie wiem jak w rzeczywistości się to sprawdzi - tel. xperia z3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

korzysta ktoś z tagów nfc? chcę zamówić zestaw z anglii, tylko nie używałem i nie wiem jak w rzeczywistości się to sprawdzi - tel. xperia z3c

 

Kiedyś chwilę się tym bawiłem :)

Miałem dwa tagi - ustawiłem na nich dwa profile - domowy i poza domem. Używane przy wychodzeniu z domu i po powrocie. Fajnie, bo szybko, ale z czasem okazało się to zbędnym ficzerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wydaje się to sensowne:

rano włączenie dzwięków, wyłączenie wifi domowe, włączenie synchronizacji danych, włączenie blututa w samochodzie

w pracy wyłączenie blututa, wyłączenie synchronizacji, włączenie wifi z pracy, kilka apek

po pracy włączenie blututa, wył. wifi, wł. dane pakietowe, wył. kilka apek

w domu znowu kilka włączeń, wyłączeń, budzik, dzwięk... 

rany, nie liczyłem ile tego dziennie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pisałem skrótami, ale u mnie mniej więcej tak samo to wyglądało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy możecie podrzucić pomysł na aparat cyfrowy z możliwością dzwonienia, przeglądania internetu i słuchania muzyki. :)

 

Patrząc na wątek "nadgarstkowy" to IPhony robią na prawdę dobre zdjęcia (no może poza IPhonem kolego Artepuh :P ), a czy mają jakąś konkurencję? Sony być może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nokia 808 Pure View, Sony Xperia Z3, Z3 Compact, iPhone 5S, Nokia Lumia 1020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z3 compact - świetne zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia N8

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G3.

 

Osobiście nie macałem, ale mój kolega strasznie się podniecał jakością zdjęć z telefonu swojego współpracownika.

Edytowane przez Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy są na forum użytkownicy modeli Lumia 830 i 930?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są na forum użytkownicy modeli Lumia 830 i 930?

Witam

W sumie miałem trzy Lumie 920, 925 i ostatnio 930

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak się sprawuje 930?

Wiem, że parametry ma dużo lepsze od 830, ale czytałem że lubi się "zagotować bateria" :)

Nie za ceglasta w sensie wagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje 930?

Wiem, że parametry ma dużo lepsze od 830, ale czytałem że lubi się "zagotować bateria" :)

Nie za ceglasta w sensie wagi?

W sumie najlepsza z tych, które miałem- wygląd, parametry, wykonanie. Przy intensywnym i długim korzystaniu ( internet lub nawigacja) z tyłu jest lekko ciepła, ale to naprawdę lekko. Z tym gotowaniem, to mit i bajki chyba, że działa przez długi czas jako nawigacja na przedniej szybie latem, ale to chyba zrozumiałe....... Co do wagi dla mnie jest ok. zważywszy na materiały z których jest wykonana, porządny plastik ( chyba poliwęglan) i aluminium.

Gorąco polecam, naprawdę jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dla mnie jednak za masywna. Kupiłem 830 na stronie Nokia Poland :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dlaczego? Jest tam tańsza niż np. w Saturnie, Media Markt.

Poza tym wyznaję zasadę, że każdy wydaje swoje pieniądze :)

50-100zł różnicy za tańszą opcję z Niemiec z FV marża średnio mnie interesuje.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, daj znać jak się sprawuje L830 bo też się nad nią zastanawiam.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja Ci nie liczę Twoich pieniędzy. Skoro stać Cię, żeby przepłacać (moja subiektywna opinia) to Twój biznes. Po prostu spokojnie można kupić ten telefon taniej. O sklepie "dla idiotów" nawet nie wspominam. Inna sprawa, że absolutnie nie jest wart takich pieniędzy, ale ostatecznie to jeszcze świeżynka na rynku.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash, daj znać jak się sprawuje L830 bo też się nad nią zastanawiam.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

 

Jest OK, płynność i szybkość lepiej niż bardzo dobra tylko te 5 cali średnio wygodne.

 

Ależ ja Ci nie liczę Twoich pieniędzy. Skoro stać Cię, żeby przepłacać (moja subiektywna opinia) to Twój biznes. Po prostu spokojnie można kupić ten telefon taniej. O sklepie "dla idiotów" nawet nie wspominam. Inna sprawa, że absolutnie nie jest wart takich pieniędzy, ale ostatecznie to jeszcze świeżynka na rynku.

 

200zł w przypadku różnic cenowych maksymalnych to na prawdę niewiele. Co innego gdyby cena sklepowa była jak jest 1499zł, a w sieci można było wyrwać za 999zł. Wybrałbym drugą ofertę. Niestety 830 nie jest obecna u operatorów, zatem cena nie specjalnie spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.