Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Ja od tygodnia przesiadam sie z ace 3 na galaxy s5. Nie rozumiem dlaczego wszyscy producenci robią coraz większe telefony. Nie widzę większej różnic w użytkowaniu telefonu - oceniam wielkość wyświetlacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja po kilku godzinach z L830 stwierdzam, że 5 cali to jednak trochę za dużo dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Idealny rozmiar telefonu to 4 cale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 4,7. Obcowanie z nowym sony z3 compact lub samsung alpha to czysta przyjemność. Wyświetlacz idealny, telefony posiadają cienkie ramki, są smukłe i dobrze wykończone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, ostatnio zakupiłem SGS2 i mam pewien problem, zamieszczam link do innego forum z dokładnym opisem:
http://forum.android.com.pl/f167/odklejony-dotyk-digitizer-485440/
Telefon używany, bez gwarancji.
Liczę na pomoc, z góry dzięki, pozdrowienia!

Edytowane przez witkacy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można samą szybke wymienić, nie trzeba dotyku ruszać. Sporo z tym roboty bo zgrzewanie na gorąco itd, ale jak ktoś to zrobił, to sprawdzisz pewnie w jakimś punkcie gsm.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale szybka to jest dotyk, chodzi mi o doklejenie dolnej części. Co prawda nie wpływa to na działanie klawiszy, nie dostaje się kurz pod dotyk, ale jest denerwujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, można ściągniąć wierzchnià warstwę z digitizera na cieplo, w tym telu to koszt max 200 zeta.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, mam pytanie: Jaka jest prawidłowa nazwa przystawki (modemu) w którą montuje się  kartę SIM i całość wkłada na stałe do środka laptopa. Prosiłbym o polską nazwę i angielską nazwę. A może któryś z Kolegów wie jaki typ tej przystawki (modemu) można zamontować do laptopa EliteBook 8470p. Podobno mam w tym laptopie całą instalację włącznie z anteną, wystarczy tylko włożyć tą przystawkę z kartą SIM i mam Internet na stałe w laptopie. Bardzo proszę o pomoc!

 

Edit: Jeżeli można prosić, ta taka żeby LTE odbierała. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainstalować wewnętrzny modem 3G - Tu masz model dedykowany http://allegro.pl/8503-karta-minicard-hp-un2400-ev-do-hspa-fn556aa-i4805992356.html

Wejście na kartę SIM i anteny do modemu już masz w laptopie. Kartę sim wsuwasz do gniazda które widać po wyjęciu akumulatora.

Dziękuję bardzo za informację. Niestety, nie dodzwoniłem się do tej firmy z Łodzi, ale zadzwoniłem do działu wsparcia technicznego HP i wszystko już załatwiłem i nawet kupiłem już modem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za informację. Niestety, nie dodzwoniłem się do tej firmy z Łodzi, ale zadzwoniłem do działu wsparcia technicznego HP i wszystko już załatwiłem i nawet kupiłem już modem. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 

W przyszłości pytaj na http://www.nhl.pl/index.php?showforum=66

Tam są maniacy EB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości pytaj na http://www.nhl.pl/index.php?showforum=66

Tam są maniacy EB.

Oooo, tam rzeczywiście jest dużo informacji. Zaraz poczytam. Dzięki!!


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kliknąłem dziś L930, jutro będzie u mnie.

Oczywiście w nurkowym, pomarańczowym kolorze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Jash Ty miałeś więcej telefonów czy zegarków? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie telefonów :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash Ty miałeś więcej telefonów czy zegarków? :P

 

Zdecydowanie telefonów. Kiedyś to była moja korba. Miałem nawet dwa fora. Potem minęło, zaczęły się zegarki, ale jak to mówią "stara miłość nie rdzewieje" :D

 

PS

Najwięcej miałem i mam butów :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się stało / było nie tak z L830? Pytam bo sam się nad nią zastanawiania?

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze parę postów wcześniej 830 była za duża... a przecież 930 nie jest mniejsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@peri

Egzemplarz, który do mnie przyjechał miał krzywo zamontowany wtyk słuchawkowy oraz z tyłu obudowy element z aparatem i diodą. Przesunięcie było o ponad 1mm od osi pionowej. Poza tym złożona idealnie, klapka spasowana super, nie trzeszczała. Niestety te dwa elementy w moim przypadku nie do przyjęcia w telefonie za 1500zł.

Ekran ok, ale już na średniej jasności czarny był szary. Aparat w mojej opinii też bardzo średni.

Odesłałem, dołożyłem 200zł i kupiłem nówkę L930. Lepszy ekran, czarny jest czarny ;) lepszy aparat no i wszystkie inne parametry ma lepsze.

Jeśli chcesz kupić L830 to moja rada jest taka - kup L730/735 - bo to jest ten sam telefon, bez metalowej ramki, kosztujący połowę mniej.

Ponadto w większości benchmarków też przegania droższą siostrę :)

 

jeszcze parę postów wcześniej 830 była za duża... a przecież 930 nie jest mniejsza...

 

Zgadza się, długo szukałem czegoś kompaktowego - 4,3 do 4,5 cala. Niestety wybór żaden. Xperia Z1 Compact lub Z3 Compact. Obie na androidzie, którego już mam. Spróbuję się przekonać do 5 cali.

L930 ma podobną wielkość, ale jest grubsza i z kolej węższa oraz niższa i moim zdaniem wygodniej się ją trzyma.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, mam wielki dylemat jaki telefon wybrać. Z dnia na dzień coraz większy. Na dzień dzisiejszy waham się między Samsung Alpha, Samsung S5, LG G3. Najgorsze jest to, że w każdym dostrzegam minusy. Może pomożecie wybrać?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG go odpuść kolego bo mimo wszystkich zalet jakie ma ten tel to jak dla mnie bateria go dyskwalifikuje ten czas trzymania jaki deklaruje producent jest sporo zawyrzony ,natomiast alpha to świetny tel mimo tego że nie ma on slota na kartę pamięci lecz to zależy od tego czy jest ci potrzebne więcej miejsca ,jeśli nie to więcej minusów ja nie dostrzegam .Wspomniałeś o S5 hmmm posiadam ten model wiec znam go najlepiej i powiem szczerze że gdyby był ciut mniejszy byłby to faworyt w tej trójce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ja coraz bardziej lubie S5, bałem się rozmiaru ale po 2 tygodniach obawa odeszła. Po instalacji Lolipopa Androida 5.0 telefon jest bardziej przyjazny, bardziej cukierkowy ale mi to nie przeszkadza. Każdy telefon ma wady i zalety i trzeba czasem wybrac mniejsze zło.

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S5 po przejściu na Lollipopa jest NIESAMOWICIE płynny. Wydaje mi się nawet, że płynność iOS została dogoniona i nie jest to kwestia świeżej instalacji, bo zakatowałem już dość mocno telefon (milion aplikacji, załadowana karta pamięci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.