Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

IP6 miał być dużo droższy od 5S, a wyszło inaczaj i w zasadzie przez pryzmat ceny nie opłaca kupować się IP5S na stronie Apple, bo za 500zł więcej masz nowego IP6.

W sieci 5S potaniał. Za 1500zł idzie spokojnie kupić wersję 16GB, a to juz dobra cena za ten model.

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

IP6 miał być dużo droższy od 5S, a wyszło inaczaj i w zasadzie przez pryzmat ceny nie opłaca kupować się IP5S na stronie Apple, bo za 500zł więcej masz nowego IP6.

W sieci 5S potaniał. Za 1500zł idzie spokojnie kupić wersję 16GB, a to juz dobra cena za ten model.

Zgadza się, ale to zależy co kto potrzebuje - ja miałem wybór między 5S a 6 (różnica ok. 300 zł), ale świadomie wybrałem 5S. Nie każdemu 6 odpowiada, a nie różni się aż tak technologicznie, żeby nie zwracać uwagi na zalety 5S ;)

No i gdzie kupisz nowego 5S za 1500zł?

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Zgadza się, ale to zależy co kto potrzebuje - ja miałem wybór między 5S a 6 (różnica ok. 300 zł), ale świadomie wybrałem 5S. Nie każdemu 6 odpowiada, a nie różni się aż tak technologicznie, żeby nie zwracać uwagi na zalety 5S ;)

No i gdzie kupisz nowego 5S za 1500zł?

Wizualnie wybrałbym 5S - dla mnie to jeden z najładniejszych telefonów. Z uwagi na to, że niewygodny, źle się go trzyma przy ponownym wyborze jednak zdecydowałbym się na 6. Funkcjonalność taka sama, ale 6, krótko bo krótko moim zdaniem lepiej trzymalo mi się w łapie.

Co do IP5S - był kilka dni temu na allegro z simlockiem (do usunięcia w znanym serwisie simlockowym) nowy, zafoliowany za 1500zł.

Edited by Jash

5s ma za wąski ekran. Zastanawiam się nad 6 plus. Największe obawy aby nie wygiąć tej paletki w kieszeni. Nie wiem czy jakieś etui poza "pancernymi" zapewni ochronę. Noszę dwa telefony spięte gumką, ale ip5s jest trochę za mały aby chronić ip6 plus.

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Ja mam dokładnie odwrotne odczucia - wygodniejszy dla mnie jest zdecydowanie 5S :)

Ja kupiłem za 1800, zafoliowany, bez simlocka, z polskiej sieci.

Swoją droga, ciekawe, czy ceny na Alle wzrosną, w związku z podniesieniem cen w Apple Store. Nie wszystkie zapewne, no chyba, ze operatorzy także ceny podniosą.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Właśnie leci reklama w TV - w MM - IP5S 16GB za 2299zł

Są testy baterii Galaxy S6, nie ma tragedii, choć czas na necie mógłby być z 1,5h dłuższy. Gorzej jak S5, porównywalny z iPhone 6, od rana do wieczora pociągnie. Update software zapewne może tylko pomóc, tak jak było w przypadku S5.

Edited by hugo012

Właśnie leci reklama w TV - w MM - IP5S 16GB za 2299zł

MM - dla idiotów.

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Witam wszystkich :)

przylacze sie do dyskusji, kiedys bylem telefonicznym maniakiem zmieniajacy tel co miesiac, dwa...nokie, nokie i tylko nokie mialem, nigdy nie mialem innych, przerobilem 95% dostepnych modeli w Polsce (psychomaniakiem sprowadzajacym z zagranicy nie jestem :)

no i moja milosc do nokii zmienila sie kiedy w koncu zainteresowalem sie iphonem :) moj pierwszy ip byl to model 4s, 9 miesieczna uzywka..kosztowal sporo jak na uzywany tel, ale jego design mi sie strasznie spodobal, prosty, surowy i idealny rozmiar (nie, nie ze wzgledu na jablko mi sie podobal, ja nie z tych) kupilem, zaczalem uzywac, zakochalem sie :) jak dla mnie tel idealny, jednak czas pracy baterii po jakims czasie mocno mnie denerwowal wiec przymierzalem sie do 5s

chodzilem do sklepow i macalem, ogladalem...ciale myslalem, ze jednak za duzy...

po 3 miesiacach :D rozterek zakupilem 5s :)

po 3 dniach sprzedalem, stwierdzilem, 3,5 cala wystarczy, ze 5s jednak za duzy...znowu bylem z 4s jednak ta bateria...po tygodniu kupilem drugiego 5s :) uzywam do dzisiaj, dla mnie to najlepszy tel i basta! :) nie bede przekonywal fanow Samsunga, kazdy lubi co mu sie podoba :)

na parametry raczej nie patrze, tel jest swietny, dziala szybko, bez zacinek, wszystko po prostu idealnie, poprzednia 4s prawie rok uzywania, zero problemow, kompletne zero, itunes po paru godzinach zabawy okazal sie prosty..

do dzisiaj ze mna jest 5s i na pewno pozostanie bardzo dlugo, 6 za duza i wg mnie gorzej z ergonomią, zle mi sie go trzyma/obsluguje..IOS, stabilny system, ip5s idealnie zrobiony tel i bardzo ladny, nadal "trzyma" design Apple..6,6+ jak dla mnie to juz nie to samo Apple..ale...wiadomo, kwestia gustu..

Pozdrawiam 

Marcin

Edited by Marcin_1978

Pewnie Apple im kazało.

Ciekawe czy jak kurs $ spadnie to obniżą ceny.

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Edited by Remy

:D

Nigdy Iphone mnie nie zachwycił,  może ze względu na małe potrzeby i wymagania,

poczta, notatnik, kalendarz, kalkulator, jakiś komunikator, przeglądarka od czasu do czasu ale rzadko.

Fakt, że działa płynnie i bez wieszania, choć 3-ka się wieszała, ale była stara i brzydka,

4-ki używałem przez ponad rok, wszystko fajnie ale bez euforii, więc wydawanie takich pieniędzy dla mnie było/jest nieuzasadnione.

wróciłem po dwóch latach spędzonych z iphonami do BB, z którego musiałem zrezygnować tylko dlatego, że jak się okazało na terenie UK nie działał (ciekawe czemu :ph34r::) ).

Teraz mam tel. za 200 PLN i abonament za 26 z BIS-em i mam wszystko czego potrzebuję.

Polecam każdemu.

Artykuł sponsorowany :P

Edited by lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Za jakiś miesiąc planuję kupić sobie nowy telefon, bo obecny (Nokia 6303i classic) ma kilka lat i kiepsko już sobie radzi z internetem. Myślę, że smartfon będzie tutaj odpowiedni :)

Zawsze byłem za Nokią, ale ostatnio Nokię przejął Mikrosoft i dobre czasy minęły. Ktoś mi odradził telefon z systemem Microsoft, bo często się wiesza i wymaga programu antywirusowego. Podobno lepszy jest Android? Rozważam pomiędzy LG, a Samsungiem. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

Moje wymagania:
- dobrze działający internet w telefonie
- GPS
- dobry procesor
- możliwość bezproblemowego łączenia komputera z internetem za pomocą telefonu
- Android

- cena do 500 zł

Edited by ladek22

Licytacja dla Krzysia

Szukasz nowego telefonu?
Od siebie polecę Motorolę Moto G oraz Nexusa 4.
Co do systemu Windows Phone - używam obecnie i to wcale nieprawda, że często się wiesza. Rzuć okiem na Lumię 920, 925.

Tak, najlepiej, aby telefon był nowy!

A Nokia z Windowsem nie łapie wirusów?

Licytacja dla Krzysia

Z niczym takim się osobiście nie spotkałem, a miałem kilka egzemplarzy Lumii. Wydaje mi się, że najważniejsze to nie wchodzić na dziwne podejrzane strony i nie będzie problemu.

Jeśli chodzi o wirusy, to zdecydowana większość szkodliwego oprogramowania na systemy mobilne adresowana jest na Androida.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edited by peri

Jeśli chodzi o wirusy, to zdecydowana większość szkodliwego oprogramowania na systemy mobilne adresowana jest na Androida.

...Zawsze byłem za Nokią, ale ostatnio Nokię przejął Mikrosoft i dobre czasy minęły. Ktoś mi odradził telefon z systemem Microsoft, bo często się wiesza i wymaga programu antywirusowego. Podobno lepszy jest Android? Rozważam pomiędzy LG, a Samsungiem. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

Jeszcze nigdy telefon z WP mi się nie zawiesił i wirusa też nie miałem, podobnie jak na Androidzie. Budżetowe smartfony z Androidem to niepirozumienie. Źle ustawione partycje. Po pewnym czasie bedziesz miał problem z brakiem pamięci na programy/aktualizacje. Natomiast czysty Android raczej nie jest adresowany dla początkujących użytkowników.

Przerabiałem wiele telefonów i jak dla mnie WindowsPhone jest jednym z bardziej przyjaznych użytkownikowi pod względem wykorzystywania zasobów telefonu (iOS nie biorę pod uwagę ze wzgledu na cenę).

Kup Lumie 535, dobry stosunek ceny do jakości jak za nowy telefon. Pewnie bedziesz zadowolony :-)

__

Mobilnie

Najbardziej zależy mi na:

- dobrze działającym internecie w telefonie
- GPS

Może pójść drogą taniego sprzętu i kupić np. Alcatela? Mam duży sentyment do tej marki jeśli chodzi o stare dobre telefony. Alcatel One Touch Club mam do dziś i jeszcze nawet doskonale działa.

Na codzień nie mam dostępu do komputera i chciałbym mieć dobrze chodzący internet w telefonie do odwiedzania poczty, forum KMZiZ itd.

GPS jest mi potrzebny, bo w dużym mieście nigdy nie mogę nigdzie trafić.

O Nokii Lumii 920 znalazłem same złe opinie. Z Lumią 925 jest dużo lepiej!

Licytacja dla Krzysia