Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Pełny tłumacz, offline. Będzie ciężko. Na pewno będzie płatny, jeśli istnieje. 

Za to Siri działa wyśmienicie w kwestii poszukiwania rzeczy w języku angielskim czy francuskim(ostatnio sprawdziła się dobrze na wyjeździe do Francji). 

Edited by Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

Kupię w Polsce jakiegoś sensownego androida za 500-600zł? Samsungi odpadają. Moja już dość stara Xperia Neo V niestety odmawia posłuszeństwa po najprawdopodobniej aktualizacji "Google play services" i jeśli nie uda mi się jej reanimować to trzeba się rozejrzeć za następcą. Swoją drogą nie wiem jak Google to zrobił, ale oni chyba celowo zmuszają ludzi do zmiany starszych telefonów. Gmail się normalnie zaktualizował. Przy próbie odpalenia wywala "zaktualizuj usługi google" i się wyłącza. Ściągam ten badziew (co ciekawe w sklepie google play na telefonie nie znajduje tego, wchodząc z komputera już tak...), ale nie chce się zainstalować, bo za mało miejsca na dysku. Apka 20MB, miejsca na dysku 120 Mega.

Jeśli nic z Polski to może jakiś Chińczyk? Tylko na tym się kompletnie nie znam, ale może ktoś miał styczność.

Guest Mateusz Dąbrowski

Jeżeli android w tym budżecie to raczej tylko Motorola. Lepiej jednak dozbierać trochę.

Myślę, że dziś to minimum 2 gb ram w androidzie są potrzebne, apki coraz cięższe się robią.

Ja zaczynam myśleć nad iphonem ale podchodzę do niego z pewną nieśmiałością.

Z tańszych na andku to tak jak kolega wyżej napisał motorola może huawei.

G2 za 500-600 pln ? Chyba lekko śmigana.

Wysłane z mojego GT-I9305

Only Fools Do Not Fear The Sea

Motorola Moto G LTE. Będziesz zdziwiony jak zasuwa.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

...Jeśli nic z Polski to może jakiś Chińczyk?...

ZTE Nubia z7 mini lub Jiayu (8x1,7Ghz 2GB RAM 16GB ROM aparat 13MP) ...ale to chyba i tak wyjdzie lekko ponad Twój budżet nawet przy bezpośrednim zakupie z Chin.

myPhone CUBE 16GB - podobno całkiem, całkiem.

Macie doświadczenie z uszodzonymi gniazdami na kartę sim ?

Zastanawiam się nad kupnem takiego telefonu, samo gniazdo jest dosyć tanie, czy zamontowanie nowego rozwiąże problem, czy może to być też usterka płyty głównej ?

Jest wiele telefonów z taką usterką w dobrych cenach.

Wszystko zależy od modelu telefonu. W niektórych wymiana gniazda sim jest mocno upierdliwa i nie zawsze daje sie to dobrze zrobić

Cześć.Jest tu może spec od Sonima.Na allegro byłby taki za fajną cenę tylko nie wiem czy to jakaś replika czy orginał .Gość pisze że orginał ale mnie się zdaje że trochę tanio jak za nówkę.A chciałbym sobie taki telefon kupić bo cena przystępna jak za nówkę.Na jedny zdjęciu jest napis Made in china a nie powinno być USA czy UK ?chociaż teraz wszyscy produkują w chinach.

sonim xp3300-FORCE NOWY!ORYGINAŁ-GORYL GLASSIP68

Edited by mirek 1969

Dzięki, orientujesz się jak ta sytuacja wygląda w Huawei Ascend P6 ?

Spoko daje sie wymienić. Daj go do serwisu który ma pojęcie o tym co robi. Nie dawaj go byle komu bo bedzie koniec :)

Cześć.Jest tu może spec od Sonima.Na allegro byłby taki za fajną cenę tylko nie wiem czy to jakaś replika czy orginał .Gość pisze że orginał ale mnie się zdaje że trochę tanio jak za nówkę.A chciałbym sobie taki telefon kupić bo cena przystępna jak za nówkę.Na jedny zdjęciu jest napis Made in china a nie powinno być USA czy UK ?chociaż teraz wszyscy produkują w chinach.

I co nikt nie pomoże?Brać czy nie?

No jeżeli chodzi o materiały to rewelacyjnie była wykonana motorola RAZR  inaczej XT910. materiały z najwyższej półki moim skromnym zdaniem. A jeżeli chodzi o wykonanie Z1 to ok jest  z dobrych materiałów ale wyjątkowo kruchych ...z kieszeni na dywan walnie i po ekranie...a mój plastykowy samsung już poleciał tyle razy i jest cały. Zgodzę się że S6 jest super wykonany...szkoda że cena zabija...trzeba przeczekać :-(

Moim zdaniem Z3 prezentuje się rewelacyjnie pod względem wykonania. Samsungi przy niej wyglądają jak zabawki, S6 mnie nie zachwyca, przy wyborze wziąłbym Z3.

No mam dylemat pomiędzy sony a samsungiem. Bawiłem się ostatnio Z3 i powiem szczerze, że wykonany rewelacyjnie.

Koledzy mam taki problem z galaxy s4 advance...w miejscach gdzie sa przyciski funkcyjne na dole ekranu sa jasniejsze kosteczki...tak jakby na tych przyciskach nie bylo takiej powloki jak na reszcie ekranu?tak samo u gory w miejscach gdzie jest aparat i czujniki tez niema tej powloki.Nie wiem czy tak ma byc czy to jakies braki?tel ma okolo 2 miesiecy,folia z ekranu zdjeta.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Hej.W końcu kupiłem tego sonima .wszystko super ,ale jak ustawić dzwonek sms?To mnie martwi bo nie daję rady.Jest wgrane kilka firmowych ale nawet tych nie można ustawić.Wie ktoś może?

Witam,kilka dni temu kupiłem telefon i w domu po rozpakowaniu znalazłem taką kartę z nalepkami.

post-46695-0-56058900-1434388690_thumb.jpg

W instrukcji nic o tym nie piszą.Czy ktoś może wie,do czego to służy?

Może to być: pl.m.wikipedia.org/wiki/NFC_Tag

znalazłem,dzięki!Ale i tak to mi nic nie mówi.W tych sprawach jestem niekumaty! :(

Polega to chyba na tym ze jeżeli masz włączone NFC to jeżeli położysz telefon na tej naklejce to włączy się jakaś funkcja w telefonie.