Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Te TAGI służą do szybkiej zmiany konfiguracji np. profil: domowy, biurowy, samochodowy.

Np. wracasz z pracy do domu i zwyczajowo wyciszasz dzwonek, to zamiast codziennie grzebać w telefonie, konfigurujesz sobie takiego TAGA i przyklejasz np. do lustra w przedpokoju.

Po przyłożeniu na chwilę do niego telefonu ustawia Ci się np. profil domowy. Każda naklejka to inny profil.

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

można również do tych tagów przypisać dowolną funkcję ,która będzie się uruchamiała gry się telefon zbliży do tej nalepki. np w samochodzie można ustawić włączanie nawigacji itp

Chciałbym łączyć się z internetem za pomocą telefonu Nokia Lumia 625. Telefon miałby działać jako modem.

Jak to zrobić?
Można do tego wykorzystać program Nokia Suite?
Gdzie szukać sterowników do tego telefonu?

Teraz łączę się z internetem za pomocą Nokia 6230i classic w technologii GPRS, ale bardzo wolno chodzi internet.

Licytacja dla Krzysia

Najłatwiej ustawić hot-spot i podłączyć komputer przez WiFi. Ustawienia --> udostępnianie internetu. Można wybrać WiFi lub bluetooth.

Najłatwiej ustawić hot-spot i podłączyć komputer przez WiFi. Ustawienia --> udostępnianie internetu. Można wybrać WiFi lub bluetooth.

Niebywałe, ale udało mi się połączyć z WiFi :) Już kiedyś próbowałem, ale bez skutku.

Mam nadzieję, że jutro też mi się uda.

Teraz nawet You Tube działa normalnie! :)

Dzięki!!

Edited by ladek22

Licytacja dla Krzysia

a jakbyście mieli wybierać pomiędzy samsungiem galaxy s5 a htc one m8 to co byście wybrali? który Waszym zdaniem wart jest  zakupu?

Looki faktycznie trochę mnie drażni plastykowe wykonanie samsunga. Htc jest ładniej wykonany ale nie wiem czy to się za szybko nie porysuje te "amelinum"

Moj najlepszy kolega w pewnym momencie z iPhona 4 przerzucil sie na Sony Z2. Jak kupil pomyslalem tylko : " Oj ja, bez sensu, taki wielki!"... 

Ale po czasie zastanowienie i moj obecny wtedy iPhone 5 tracil strasznie na baterii rozgladalem sie za nowym. Pomyslalem ze zaryzykuje i kupie po prostu iPhona 6 Plus. 

Od nowego roku uzywam tego telefonu i nadal jestem pod wrazeniem. Wiem, ogolnie pewnie poleci hejt na Apple, ale ja zawsze bylem zdania ze jesli dla kogos telefon jest idealny, to jest idealny. Nie ma co komus wsciskac swoje "poglady"  a niestety tak jest, ze jesli widza iPhona to od razu : czemu, po co Ci, sa lepsze i etc. Zawsze bede lepsze ale mi po prostu odpowiada, i bateria jest petarda, poniewaz tego potrzebowalem od smartfona! Wiec jesli ktos sie zastanwia, to polecam. Nawet w tym stopniu ze tableta prawie nie uzywam juz :) 

Właśnie miałem pytać, czy wielkość 6+ Ci nie przeszkadza :D

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

A 6+ ile ma cali? Ja mam teraz s3 i właśnie w lg g3 przerażało mnie te 5,5 cala ale jak porównałem te dwa telefony to okazało się, że nie jest dużo większy.

Właśnie kupiłem córce Samsunga S5 . Przeskoczyła z iPhona 4s , były opory ale jest b.zadowolona. Gdybym miał kasę kupiłbym iPhona 6 bez zastanowienia.

Trzeba było kupić 5s :)

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Guest AdamB

Ja mam s5 od pewnego czasu i coraz bardziej tęsknie na 4 calowym wyświetlaczem. Trzeba poczekać na nowe IP i potem kupić 5s.

A ja mam Blackberry Q10, wiem że to w innym wątku, ale jakość rozmów poraża, nigdy tak wyraźnie nie słyszałem rozmówcy wcześniej, telefon rewelacja a właściwie to nie telefon to Blackberry ;-)

Ja długo miałem dylematy ale od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Htc one m8s...i tak coś widzę że zagości u mnie na długo :P

Wziem dzis lg g3 w miejsce s3 lte, oprocz przekatnej nie widze roznic w plynnosci dzialania

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Only Fools Do Not Fear The Sea

Panowie, prośba o wskazówkę.

Moja Z1 doznała wczoraj jakiegoś crashu systemu chyba.

(...)

Edit: problem rozwiązany.

Edited by Valygaar

AAAAAAA iPhone 5 wyswietla mi informacje: Brak SIM....karta wlozona/wyjeta/wlozona = brak karty SIM, tryb samolot on/off ...on/off = brak karty SIM, update softu = brak karty SIM. CO jest zle ? co zrobic ? z gory dzieki za pomoc !

Karta jest zła.

Gniazdo jest złe.

Płyta główna jest zła

......