Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Poza tym, słowo "dyktat" zamieniłbym na dobrą współpracę

 

Widocznie nie jest dobra, skoro w Plusie sprawę olali.

Współpraca polega na współdziałaniu, gdzie obie strony odnoszą korzyści. Narzucanie jednej stronie niestandardowych rozwiązań przez drugą, w sytuacji gdy jedyną korzyścią dla tej pierwszej jest brak utraty klientów firmy z którą "współpracują" to jest właśnie dyktat. Jest rzeczą oczywistą, że straci na tym Plus, ale mnie chodzi o co innego. Przez lata tworzono świadomość użytkowników, że dyktat globalistów jest czymś złym i przekonywano ich do rozwiązań wykorzystujących standardy, lub nawet otwarte standardy (nawet MS się złamał wprowadzając obsługę .odt obok swojego standardu, do Worda). Na dzień dzisiejszy nikt nie widzi problemu w dyktowaniu rozwiązań niestandardowych przez globalistę. I nad tym ubolewam. 

Edytowane przez dejko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Bo ten standard jest akurat z zyskiem dla wszystkich użytkowników iPhone'ów. Szyfrowanie wiadomości powinno być standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam 4 i chyba by jej nie zamienił.

Z małych to może iPhone 4s ?

 

Rozmiar ok, ale to już nie ta technologia  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Na dzień dzisiejszy nikt nie widzi problemu w dyktowaniu rozwiązań niestandardowych przez globalistę. I nad tym ubolewam.

Apple proponuje dobre rozwiązania więc ja ubolewam nad głupotą telekomu Plus. Zresztą o standardach bezpieczeństwa biznesów prowadzonych przez pana Solorza świadczy głośna sprawa z Plus Bankiem. Oczywiście firma Apple też zaliczyła wpadkę, ale oni w przeciwieństwie do Plusa wyciągają wnioski i to w błyskawicznym tempie.

 

Współpraca polega na współdziałaniu, gdzie obie strony odnoszą korzyści. Narzucanie jednej stronie niestandardowych rozwiązań przez drugą, w sytuacji gdy jedyną korzyścią dla tej pierwszej jest brak utraty klientów firmy z którą "współpracują" to jest właśnie dyktat.

To nie dyktat tylko brak rozsądku Plusa. Po cholerę skupują iPhone'y z rynku żeby je sprzedawać w swojej sieci ?. Nie mogą podejść do tematu jak T-Mobile, Orange, Play ?. Jakoś te telekomy źle nie wychodzą na współpracy z Apple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu uważam, że jeśli zmieniam telefon to nie na starszy.

 

 

To pisz tak.

A nie, że technologia nie ta.

Bo technologicznie to tel dalej daje rade.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2-letnim użytkowaniu tego jakże zacnego urządzenia doszedłem do wniosku, że kolejny sprzęt musi również mieć czysty soft, bez żadnych brandowych nakładek czy aplikacji.

Jeżeli masz zamiar pozostać przy Androidzie to w tej sytuacji sugerowałbym przyjrzenie się ofercie Motoroli. Dają czysty system a ewentualne przydatne programy od producenta nie są nachalne i mogą być odinstalowane. Może być problem z rozmiarem - wydaje mi się, że w Nexusowych 4,7'' to chyba tylko MotoG i MotoE dałoby się znaleźć, a to jednak są telefony z niższej-średniej półki. MotoX to już jest rozmiar rzędu 5,5 - 5,7''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się właśnie czy zostać przy Androidzie czy spróbować właśnie iOS. Nexus, którego używam jest wręcz niesamowity jeśli chodzi o płynność, szybkość działania i aktualizacje systemu. Dlatego kolejny smartfon musi też być "czysty". Zerknę na te Motorole, ale widzę gros opinii na plus dla IPhone'ów i chyba to jest ta droga

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jak przebolejesz ciut większy ekran to gorąco polecam Moto X 2gen - ekran 5,2 cala. Mam (bamboo) i jestem zachwycony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babmbusek za***isty, warto zobaczyć na żywo :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, ciekawa ta Motorola. Najmłodsza w zestawie, ale też największa. A jak nakładki na Androidzie? Czy jednak jest czysty? Bateria standardowo 1 dzień wytrzymuje?

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jest prawie czysty, a konkretniej - czysty android + kilka preinstalowanych aplikacji moto (w tym niektórych używam na co dzień). Aby lepiej to zobrazować - wcześniej miałem Note 2. Z nakładką Samsunga nie wytrzymałem nawet do końca gwarancji i wgrałem Cyanogenmoda bo nakładek i bloatware'u nie trawię. W Moto nie widzę powodu by zmieniać system - oferowany jest idealny, a wręcz bym powiedział, że ciut lepszy niż czysty z Nexusów - Motorola nie puszcza bugów, które ostatnio stały się plagą dla użytkowników Nexusów.

Bateria ze środka stawki - 1 dzień wytrzymuje. W Note 2 była lepsza, ale z drugiej strony to generalnie był telefon z jedną z najlepszych baterii jakie zrobili.

Generalnie moje zdanie o Moto jest takie - jej parametry są ok, nic nadzwyczajnego, ale dokładnie takie jakie są potrzebne, aby wszystko bezproblemowo i komfortowo działało. Do tego kilka appek świetnie wspomagających użytkowanie i świetne, wyjątkowe wykonanie, które sprawia, że telefon aż miło się trzyma.

No i ma dość małe ramki, więc jak na swoją wielkość ekranu jest to dość mała bryła telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Używa ktoś BB Passport? Jakie wrażenia?

Mój Q10 wylądował w szufladzie ze względu na mały wyświetlacz. LG G3 teraz do ,,zabawy" powiedzmy, że jest ok.

Jednak klawiatura BB to moja absolutna słabość i tak się zastanawiam , że może jednak da się ją połączyć z sensownych rozmiarów wyswietlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, drugi użytkownik BlackBerry a ja myślałem że zostałem jedyny na świecie ,pobawilem się tym telefonem kiedyś I gdyby nie to ze praktycznie rozdawali z30 za darmo to bym go kupił.Zależy do czego masz go w planie używać, jeżeli głównie do rozmów to powiedzmy że aparat jest "a bit clumsy " ,jezeli dużo piszesz ,jest genialny. Za 6 miesięcy kończy mi się umowa z moim prowiderem więc dadzą mi go za darmo .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Teraz siedzę w domu i dostałam G3 to się nim bawię i jest ok na domowe warunki. Ale jak wrócę do pracy to nie wyobrażam sobie na nim funkcjonowac bo wtedy szybko zadzwonić, odpisać na milion maili to podstawa. A do tego BB jest niezastąpiony. Dlatego się zastanawiałam czy wyciągnąć z szafki Q10 czy może zamienić je Passport.

Dla mnie najwazniejsza jest wygoda korzystania maila (łącznie z edycją excela) i bateria. Aplikacje i inne duperele są zbędne. Jeszcze aparat mógłby być przyzwoity.

Myślisz, że warto wymienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aparat w Passporcie to cud techniki z porównaniu z tym z Q10. Tylko i wyłącznie z powodu aparatu pozbyłem się Q10 bo fotki robi średnie, to mogę przeboleć, ale kolory to jakieś nieporozumienie.

Ja się mocno zastanawiam nad Passportem, ale tym nowym szarym. Piękny klocek :)

Myślę, że warto. Moi koledzy którzy używają Passporta są zachwyceni.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

No to już mam nowy tel na celowniku. Chwilę się jeszcze z tym andkiem pobawię, cena troszkę spadnie i będzie akurat.

Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Możesz jeszcze poczekać na ten nowy model Venice z wysuwaną klawiaturą qwerty, tyle że tam już jest android (albo przypominająca androida nakładka na QNX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Poczekam, wtedy Passport stanieje mam nadzieję:) a android w BB to dla mnie profanacja... Never!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Android w BB to strzał w kolano z jednoczesnym przestrzeleniem stopy. No, ale może to dla BB jedyny ratunek, aby nie pójść na dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Niestety tak to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passport wygląda ciekawie. Trochę wymiarowo nie teges ale ma to swoje zalety.

Troche waga sadza na tyłek, szczególnie jak noszę dwa telefony.

Pojemność baterii robi wrażenie ale nie wiem jak z jej realnym działaniem.

 

Tam jest jakiś czysty Adroid co by można było jakieś aplikacje przetestować (napisać i sprawdzić jak działają) czy jakaś hybryda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

BB OS ma . Android będzie w Venice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat w Passporcie to cud techniki z porównaniu z tym z Q10. Tylko i wyłącznie z powodu aparatu pozbyłem się Q10 bo fotki robi średnie, to mogę przeboleć, ale kolory to jakieś nieporozumienie.

Ja się mocno zastanawiam nad Passportem, ale tym nowym szarym. Piękny klocek :)

Myślę, że warto. Moi koledzy którzy używają Passporta są zachwyceni.

Jash nie do końca się z Tobą zgodzę , miałem Q10 , Z30, Classica a teraz mam Passporta i uważam że właśnie z aparatem dali ciała ale w Passporcie, w Q10 zdecydowanie był szybszy - ten zanim wyostrzy ... no i kolory , zdecydowanie w Q10 lepsze , ale wszystko inne przemawia za Passportem albo jeśli ktoś nie potrzebuje klawiatury fizycznej Z30 , teraz czekam na Venice chyba to będzie dla mnie złoty środek :D

Edytowane przez civil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.