Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Duża różnica w cenie względem sprzedawców krajowych ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kosma - Global 6/128GB wychodzi 1680zł, a u Janusza od 2200-2600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jakies cła dochodzą pewno ???


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie zamawiałem od nich nigdy, więc nie wiem jak wysyłają i czego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach uczestniczyłem w dwóch kolizjach drogowych, w piątek pani pisząca smsy i prowadząca auto wymusiła pierwszeństwo przejazdu, dziś młodzieniec idący chodnikiem z telefonem w ręku wtargnął na jezdnie....sam nie wiem jak udało mi się go ominąć.

Koledzy, piszę ten post w tym temacie dla przestrogi i chwili refleksji, pamiętajcie że uzywając telefonu podczas gdy jesteście uczestnikami ruchu drogowego możecie sami stracić zdrowie lub życie, lub pozbawić go kogoś innego......

Dziękuję za zrozumienie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Gearbest weźmiesz wysyłkę Priority Line, to jest bardzo duża szansa na uniknięcie VAT-u. Co do VAT, to jak trafi się upierdliwy urząd celny/celnik, to gdy fon leci spoza Unii, to mogą sobie zażyczyć certyfikatu CE...

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach uczestniczyłem w dwóch kolizjach drogowych, w piątek pani pisząca smsy i prowadząca auto wymusiła pierwszeństwo przejazdu, dziś młodzieniec idący chodnikiem z telefonem w ręku wtargnął na jezdnie....sam nie wiem jak udało mi się go ominąć.

Koledzy, piszę ten post w tym temacie dla przestrogi i chwili refleksji, pamiętajcie że uzywając telefonu podczas gdy jesteście uczestnikami ruchu drogowego możecie sami stracić zdrowie lub życie, lub pozbawić go kogoś innego......

Dziękuję za zrozumienie.

post-6402-0-23045500-1503957132.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jeśli pytasz o S8 to miałem w rękach kilka sklepowych sztuk S8 i każdy ma różowo niebieskawy nalot (niebieski jest na krawędziach). Próbowałem też wejść w ukryte menu do zmiany tego (*#15987#) i to nic nie daje po restarcie. Chwilę jest jakby OK, ale po 5 minutach znowu to widać. Można próbować też zmienić to w ustawieniach ekranu, ale też tak sobie radzi. To w sumie jedyna wada tego telefonu, bo poza nią to chyba najbardziej kompletne urządzenie z androidem na rynku.

A jakis OnePlus 3T ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A jakis OnePlus 3T ?

A ile córka ma lat i do czego właściwie potrzebuje smartfona?

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile córka ma lat i do czego właściwie potrzebuje smartfona?

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Ma 13

potrzebuje do lansu


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma 13

potrzebuje do lansu

 

Moja też ma 13 lat i właśnie wybiera telefon, jak masz jeszcze jedną córkę i małego synka to zachodzi podejrzenie, że moja żona prowadzi podwójne życie  :o  :o  :o  :P  :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ma 13

potrzebuje do lansu

To z Oneplus lansu nie będzie :)

Tylko Ajfon :D

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z Oneplus lansu nie będzie :)

Tylko Ajfon :D

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

miała iP 6 , ma se

chce galaxy 8


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To kup jej Dalxy S8. Bartek myślę, że jest mało prawdopodobne, żeby przeszkadzały jej przebarwienia, ale może też trafic na model bez tej przypadłości, bo ponoć są.

Ja dziś już nie wytrzymałem z Xiaomi i zamówiłem biało srebrnego iPhone 7 i czarne etui. Z czarnym nie chcę się znowu stresować i denerwować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup jej Dalxy S8. Bartek myślę, że jest mało prawdopodobne, żeby przeszkadzały jej przebarwienia, ale może też trafic na model bez tej przypadłości, bo ponoć są.

Ja dziś już nie wytrzymałem z Xiaomi i zamówiłem biało srebrnego iPhone 7 i czarne etui. Z czarnym nie chcę się znowu stresować i denerwować.

A oneplus 5

 

Nie ukrywam ze jest tanszy a ona nie szanuje telefonow

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bartek, ale co zrobisz jak chce? Moja też nie szanuje. W rok rozwaliła 4 telefony. Nie były mega drogie bo tak w granicach 700-1000zł. Kupiłem SE w nagrodę i widzę, że się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

Nie czekasz na nowe iphony?

 

Wiem że nie będziesz nocował przed Apple Store w Berlinem ale ja bym się wstrzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła oferta w TM. Dodatkowo do abonamentu usługa 3x10 - 10gb internetu, umowa na 10 msc, za 10 zł/msc.

Konsultant o 100 zł obniżył mi cenę telefonu więc dodatkowa karta ze 100 GB (i nie limitowanym transferem w nocy) wyszła gratis

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Jash

Nie czekasz na nowe iphony?

 

Wiem że nie będziesz nocował przed Apple Store w Berlinem ale ja bym się wstrzymał.

Może i bym poczekał, ale ile można czekać? Tydzień, może miesiąc. 7s to nie będzie nic nadzwyczajnego. Dostanie szklane, rysujące się plecki jak u konkurencji, albo co gorsza pękające w zamian za indukcyjne ładowanie starego typu, z którego i tak nie skorzystam. Jeśli bym czekał to najprędzej na iP8, ale raz że u nas jak znam życie wejdzie do sprzedaży w grudniu, może koniec listopada, a dwa cena....

iP7 zaspokaja mnie w 90%, nie potrzebuję nic więcej, a i fanem firmy nie jestem, więc..............nie czekam :)

Na forum androida też pytają....nie czekasz na LG V30? No nie,bo raz że nie wiadomo, czy go w naszym pięknym kraju w ogóle zobaczymy, a dwa jak wejdzie do sklepów i mnie oczaruje, sprzedam iP7, kupię V30 i jeszcze na dwie skrzynki dobrego piwa zostanie :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy iphone będzie bezramkowcem. Cena ip7 spadkie więc kupowanie ip7 teraz to średni pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ma 13

potrzebuje do lansu

 

Tylko iPhone. Najlepiej kupić 7 w wersji jet black 256gb albo poczekać na nowszy model, który zostanie pokazany w przyszłym miesiącu.

Nic nie zapewni większego prestiżu, zresztą sam zobacz poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=NNnEr0jSMgw

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nowy iphone będzie bezramkowcem. Cena ip7 spadkie więc kupowanie ip7 teraz to średni pomysł.

Bezramkowce mnie nie jarają, wolę przód pokroju iP7, HTC10, czy U11. A co do ceny, wróżenie z fusów, że spadnie? Jeśli nawet to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.