Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Do Xperii jestem zrażony. Moja Z1 miała problemy z grzaniem się, aparat często się wyłączał z komunikatem o przegrzaniu. W Z3 Compact miałem wadliwych panel dotykowy (dół przestał działać). Z5 ma teraz kolega i po aktualizacji znowu jest problem z przegrzewaniem urządzenia (przy robieniu zdjęć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu mam 2 sztuki Z3 compact, kolega ma T3, fryzjer miał Z1. Każdy z wymienionej czwórki był totalnym śmietnikiem. Sypie się to jak domki w Czeczenii.

 

O tym, że zdjęcia robi Z3 compact takie, że całe forum się ze mnie śmieje to już nawet nie wspomnę.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Do Xperii jestem zrażony.

Ja swoją Xperię Z kupiłem już ponad trzy lata temu. I chociaż mam teraz co innego, to użytkowuje ją syn. Nie można powiedzieć nic złego, chociaż jak teraz przeczytałem swoje uwagi na mGSM to byłem zawiedziony aktualizają softu.

W każdym razie po "chorobach wieku dziecięcego" syn jest zadowolony i nie myśli o wymianie.

Moze wszystko zgodnie z zasadą "jak dbasz, tak masz".

Zawiedzionym jakością zdjęć podpowiem uniwersalną prawdę. Zdjęcie w 90% zależy od fotografa, w 10% od aparatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was ma, albo zna kogoś kto ma abo w Plush? Mam 3 numery w Plus, na dwa kończy mi się umowa i już dzwonią. Propozycje jednak słabe, bo albo duet za 89,90zł i wszystko no limit poza internetem, którego jest 20GB do podziału na dwa numery, albo oferta za 29zł za jeden numer, ale neta 5GB MMS płatne reszta no limit. Konkurencja abonamentowo nie jest lepsza. Ale wlazłem na stronę Plusha i co widzę. Wszystko no limit, poza netem bo jest 15GB za każdy numer i abo 25zł, a jak wezmę w duecie to łączna opłata 40zł za dwa numery :blink: Niby to Plus, ale czy na pewno wszystko w kontekście zasięgu tam tak działa?

 

Mówią, że te sieci wymyślne mają mniejszy priorytet niż sieci główne ale ja tam niczego takiego nie zauważyłem. Mam w domu Plusha na kartę i Plusa abonament i obydwa działają tak samo dobrze. A gdzie jest info o tym duecie w Plush za 40 zł? Może bym wziął rodzicom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zawiedzionym jakością zdjęć podpowiem uniwersalną prawdę. Zdjęcie w 90% zależy od fotografa, w 10% od aparatu :)

 

W pewnym sensie zgoda, ale jest też prawda, która mówi, że z g*wna bata nie ukręcisz :)

Mówią, że te sieci wymyślne mają mniejszy priorytet niż sieci główne ale ja tam niczego takiego nie zauważyłem. Mam w domu Plusha na kartę i Plusa abonament i obydwa działają tak samo dobrze. A gdzie jest info o tym duecie w Plush za 40 zł? Może bym wziął rodzicom. 

Na stronie, jak już dodasz jeden numer to pod spodem wyskakuje opcja Duet. Tylko trzeba wybrać ten abonament za 25zł, gdzie neta jest 15GB a nie 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skorzystanie z preferencyjnej ceny dla duetu obliguje Cię do związania się na co najmniej dwa lata.

 

Ciekawe czy można wziąć na firmę.

 

Ja korzystam z Plusa bo mam z zasadę, że jeśli nie dotyka mnie odczuwalny uszczerbek na jakości to priorytetem jest kupować produkt polski. W taki sposób kultywuję sobie swój własny patriotyzm.

A Plush to rzeczywiście marka Plusa?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Też korzystam z Plusa od prawie dwóch lat i to jedyny operator do którego BOKu ani razu nie dzwoniłem bo coś nie działa albo jest nie tak jak powinno. Piotrek tak Plush jest Plusa nawet numer BOK mają ten sam.

 

Co do związywania się, możesz u nich wziąć abo za 25zł z no limit i netem 10GB  wtedy umowa jest bezterminowa. Możesz w każdej chwili zerwać albo "przełączyć" się na kartę.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nju mobile jest chyba jeszcze oferta dwóch numerów po 19zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nju to Orange, a ta sieć dla mnie nie istnieje. Choćby mi dali wsio no limit za 1zł to nie chcę. Za te 19zł masz 1GB internetu, czyli go nie masz :) za 29zł masz 10GB więc nadal Plush lepszy, bo za 25zł daje 15GB plus reszta no limit i aplikacje społecznościowe w cenie abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nju już od jakiegoś czasu. Płacę 29 zł, no limit i 30 GB miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie wyświetla się oferta zawierająca 10 GB za 29 zł.

 

Oferta NJU wygląda dobrze ale wolę polski produkt niż obcy.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone właśnie sie u mnie definitywnie skreślił.

Nie jestem w stanie uruchomic app store na połączeniu 3g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam w pracy tylko 3G i iPhone był jedynym telefonem na którym dobrze działa mi internet, łącznie z ich sklepem. Może to wina sklepu, jakaś "awaria"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3G w beznadziejnym Play (android pokazuje 3G lub samo H, bez plusa) Internet nie działa. W ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To jest Play. Tego nie zrozumiesz

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pracy tylko 3G i iPhone był jedynym telefonem na którym dobrze działa mi internet, łącznie z ich sklepem. Może to wina sklepu, jakaś "awaria"?

Mam tak od początku kiedy uzywam SE

Sieć to orange

Probowalem już różnych sztuczek. Bez rezultatu

Dla mnie to wystarczający powód żeby podziękować iphone'owi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam iPhone w Play i internet czy App Store śmiga na 3G. Było tak na 4S teraz na 6 i 6s też śmiga. Nigdy nie było problemów. Jest tylko limit na samo pobieranie aplikacji po sieci komórkowej chyba do 100MB ale można i to ominąć.

Jeśli masz  problem z App Store to coś nie jest dobrze ustawione. Na próbę testowo możesz po zrobieniu kopii telefonu, przywrócić go do fabrycznych ustawień i sprawdzić wtedy czy chodzi App Store. Jeśli tak no to masz aktualnie coś źle ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to chyba prostota i intuicyjność miały być zaletami iOS :)

Nie mam pojęcia jakie ustawienia mogą mieć wpływa na app store na połączeniu komórkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś łączyć się przez i3G, i4G, iLTE itp itd ;)

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iOS był prosty w zestawieniu z WM6.5 albo Symbianem. Teraz trochę się rozrósł, i początkowa wizja menu się rozlazła. Apple kiedyś by przemeblował wszystko "bo taka jest wizja Przywódcy na 2017" ale zmiękli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wygląda na to, że na V30 przyjdzie nam poczekać. Na starym kontynencie ma się pojawić w sprzedaży z końcem listopada, ciekawe dlaczego. Nowe Xperie są już w preorderze, wysyłka po 29 wrześnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety u nas. W USA będzie już niedługo. Może jednak im na naszym rynku nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wszyscy kupią nowe Iphony, samsungi, to V30 pojawi się w sklepach niczym Feniks z popiołów, czyli w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.