Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Bezramkowce mnie nie jarają, wolę przód pokroju iP7, HTC10, czy U11. A co do ceny, wróżenie z fusów, że spadnie? Jeśli nawet to trudno.

Mam ip6s plus i wielkość ramek jest nie do przyjęcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Remy dla mnie to kwestia gustu. W 6s Plus i 7 Plus nie do przyjęcia jest wielkość, przy której te telefony wyglądają pokracznie. Zwykłe 6s i 7 są OK. Mnie takie ramki nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Remy dla mnie to kwestia gustu. W 6s Plus i 7 Plus nie do przyjęcia jest wielkość, przy której te telefony wyglądają pokracznie. Zwykłe 6s i 7 są OK. Mnie takie ramki nie przeszkadzają.

 

 

Plusy są wielkie przed duże ramy.

Wyświetlacz ma wielkość Samsunga S8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu żeby jakiekolwiek 13-letnie dziecko miało się czuć gorsze z powodu głupiego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu żeby jakiekolwiek 13-letnie dziecko miało się czuć gorsze z powodu głupiego telefonu.

To jaki musi być to model i jakiej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę grzecznie, bez zaczepek bo wyłącze router, lub szlaban na telefon..


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie widzę powodu żeby jakiekolwiek 13-letnie dziecko miało się czuć gorsze z powodu głupiego telefonu.

To chyba nie znasz dzisiejszej młodszej młodzieży.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niestety prawda.

To może nawet "zmusić" dziewczyny z biedniejszych rodzin do znalezienia sponsora aby "zarobić" na iphona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zuzia moja jest akurat w tym aspekcie normalnie wychowana, ale jak sama mówi większość klasy patrzy na chłopaka jak na dziwaka, że jak to smartfona nie ma? Z buszu pewnie jest. Natomiast w drugą stronę, bo bywam na zebraniach, to w ten sam sposób jako dziwaków patrzy na nas jego matka ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szkole moich córek jest zakaz używania telefonów, chyba że jest sprawa która tego wymaga, nie ma grania i wpatrywania się w ekran przez całą przerwę.

Moje córki telefony trzymają w kuchni, mogą odbierać rozmowy i dzwonić, gry i inne czynności mogą robić po pozwoleniu - najczęściej w weekend.

Nie mają facebooka, twitera i innych zabieraczy czasu.

 

Raz zainstalowałem młodszej vibera do rozmów z ciocią z angli - w ciągu tygodnia zrobiło się kilka grup koleżanek z klasy do których nagle dołączyli jacyś kolesie - otworzyłem pierwszy film przesłany przez jednego z nich - wszystkie grupy zostały wykasowane i zakaz używania vibera - dzieci są straszne :blink:

a ja mam dostęp do każdego z telefonów.

 

A cha - żyją i mają się dobrze  :D  


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu żeby jakiekolwiek 13-letnie dziecko miało się czuć gorsze z powodu głupiego telefonu.

 

 

100% racji, ale musielbysmy posłać dziecko do szkoły mundurowej żeby to wyegzekwować.

Moim zdaniem sytuacja nie zmieniła się ani na jotę, bo jak ja byłem dzieckiem to takimi gadgetami były piórniki z guzkiami, bmx, motorynka.

 

I kto miał to rządził.

Teraz są inne gadżety niosiace tez za sobą zagrożenia - ale nie zmienisz tego ani nie uciekniesz.

a dziecko wykluczone z grupy to najgorsze co może być....


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, powiem Wam, że komedia. Kolega @bart8 nie uwierzy, ale przyjechał dziś piękny, nowy biały iP7 256GB którego kupiłem na apple.com i jest trup. Nie włącza się, podpięty już pół godziny do ładowania nie reaguje. Kombinacją power i vol- też nic. Ręce opadają.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek Ty chyba powinieneś tylko stacjonarnego używać z takim fartem :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem Wam, że komedia. Kolega @bart8 nie uwierzy, ale przyjechał dziś piękny, nowy biały iP7 256GB którego kupiłem na apple.com i jest trup. Nie włącza się, podpięty już pół godziny do ładowania nie reaguje. Kombinacją power i vol- też nic. Ręce opadają.

 

 

Ależ masz szczęście...

Widać masz czekać na nowy model... Odeślij kub jakiś tani i poczekaj na 12 września i będziesz wiedział czy warto czekać czy nie...

Z drugiej strony ja nie kupuję najnowszych wypustów.

 

Poza tym jak ten nie działa i go nie postawią na nogi to dostaniesz refuba.

To widać po numerze. A refub to spadek wartości przy odsprzedaży.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kupiony na odległość. Jutro pakuje i odsyłam i nie chcę słyszeć o tej firmie już ani słowa.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash - to co teraz? :D Wiesz gdzie U11 można we Wrocławiu pomacać? Chyba już wyleczyłem się z iPhone 7 z kilku względów (karta pamięci, iTunes, działanie jak dysk przenośny, widgety i kilka innych pierdół). Teraz zastanawiam się nad Pixelem i U11 albo zostanę z S8. Szukam tylko płynności iPhone, bo Nova na S8 niestety nie daje takiej idealnej jak jabłko.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U11 nie ma nikt we Wrocławiu. Teraz nie wiem, jutro odsyłam iPhone i muszę czekać 14 dni na zwrot kasy. Co potem nie wiem. Przeszła mi kompletnie ochota na jakiegokolwiek smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Arkadach mieli dwie sztuki nowe, ale sprzedali (w teletorium) za 2450 zł. Nie zdążyłem zobaczyć niestety.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ale Ty masz pecha z tymi telefonami :D, tyle sosu wydajesz i rozczarowanie za rozczarowaniem. MASAKRA


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@1947 - A myślałem, że chodzi Ci o normalne sklepy a nie komis z fakturą marża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash - szczerze? Czytając Twoje przygody i rozterki, wątpię ze uda Ci się znaleźć na rynku coś, co na dłużej u Ciebie zostanie, jeśli oczywiście już w ogóle coś kupisz.

Bez urazy - po prostu musisz zdać sobie sprawę z tego, ze to tylko urządzenia, technika. Nie ma szans żeby - nawet z czasem - coś się nie popsuło. To nie te czasy, gdy Nokia 3310 służyła (z autopsji) 4-5 lat bez żadnych problemów i długo nie było na rynku nic konkurencyjnego pod względem technicznym.

Ja mam IPhone od 3, jestem świadomy ich wad, ale zalety przewyższają te wady i nawet nie myśle o niczym innym - chociaż uważa się ze IPhone tez się skończyły na 4 czy 5 a teraz już jest kiszka.

To ciagle tylko telefon :)

 

 

iP7

Edytowane przez lukebor

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chłopie ale Ty masz pecha z tymi telefonami :D, tyle sosu wydajesz i rozczarowanie za rozczarowaniem. MASAKRA

Spoko, to był już ostatni raz. Trzy razy wszedłem do tej samej rzeki i trzy razy zamiast wody płynęły ścieki.

@Jash - szczerze? Czytając Twoje przygody i rozterki, wątpię ze uda Ci się znaleźć na rynku coś, co na dłużej u Ciebie zostanie, jeśli oczywiście już w ogóle coś kupisz.

Bez urazy - po prostu musisz zdać sobie sprawę z tego, ze to tylko urządzenia, technika. Nie ma szans żeby - nawet z czasem - coś się nie popsuło. To nie te czasy, gdy Nokia 3310 służyła (z autopsji) 4-5 lat bez żadnych problemów i długo nie było na rynku nic konkurencyjnego pod względem technicznym.

Ja mam IPhone od 3, jestem świadomy ich wad, ale zalety przewyższają te wady i nawet nie myśle o niczym innym - chociaż uważa się ze IPhone tez się skończyły na 4 czy 5 a teraz już jest kiszka.

To ciagle tylko telefon :)

 

 

iP7

 

Ale jakie przygody? Ja przygody mam tylko z produktami Apple. Nic więcej. Ja też polubiłem iP7 i po fakapie z czarnym iP7 kupiłem kolejnego, ale tym razem białego aby uniknąć odprysków. I co? I przyjechał trup. I kolejne 14 dni męczarni z Xiaomi. Nie mam skarbonki bez dna niestety, więc muszę czekać na zwrot. No mam pecha do produktów Apple'a, tyle.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się zraził, ile można. Ciekawe ile takich przypadków im się zdarzyło (apple), że ten sam klient tyle razy dostaje bubel i to w przypadku różnych modeli. Napisz do nich, niech dają najnowszy Iphone za free za poniesione straty moralne.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to był już ostatni raz. Trzy razy wszedłem do tej samej rzeki i trzy razy zamiast wody płynęły ścieki.

 

 

Ale jakie przygody? Ja przygody mam tylko z produktami Apple. Nic więcej. Ja też polubiłem iP7 i po fakapie z czarnym iP7 kupiłem kolejnego, ale tym razem białego aby uniknąć odprysków. I co? I przyjechał trup. I kolejne 14 dni męczarni z Xiaomi. Nie mam skarbonki bez dna niestety.

Przygody dot. kolorów ekranu w Samsungach i inne ;)

Ja złego słowa nie powiem na Apple, bo mnie z kilkunastu egzemplarzy trafił się chyba jeden do wymiany (zreszta bez problemu wymieniony), a reszta śmiga po kilka lat (bo zawsze kupuje nowy, a poprzedni model dostaje żona albo syn).

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash - chodziło mi o jakiekolwiek miejsce, gdzie zobaczę ten telefon i się nim pobawię.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.