Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Pixela 2 mogę polecić, ale w tej mniejszej wersji. XL dla mnie zbyt duży i na starcie, bo nie wiem jak teraz, miał za duzo fakapów. Sam używam od 7 miesięcy i nie wyobrażam sobie innego urządzenia z Androidem. Jednego tu na forum też namówiłem i zadowolony.

Ponadto jeśli chcesz mieć ten sam komfort aktualizacji które daje Apple to tylko Pixele.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze jeszcze prywatny telefon zmienić i z racji tego ze Jako sluzbowy dostaje LG V30 to jako prywatny nie potrzebuje juz chyba flagowca. 

Ktos macal juz Honora 10? bo zapowiada sie bardzo dobrze i nie wiem czy to nie jest cos co bym rozwazyl. Zwlaszcza biorac pod uwage cene.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dojechał do mnie OnePlus 6. Na razie się poznajemy i po trzech latach z iPhone’m muszę się przestawić na androida, ale pierwsze wrażenia pozytywne. Ekran, szybkość, płynność działania i aparat w porównaniu z moim iP 6s Plus to przepaść. Głośnik gra podobnie, czyli bez rewelacji. Jestem ciekaw jak będzie z baterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixela 2 mogę polecić, ale w tej mniejszej wersji. XL dla mnie zbyt duży i na starcie, bo nie wiem jak teraz, miał za duzo fakapów. Sam używam od 7 miesięcy i nie wyobrażam sobie innego urządzenia z Androidem. Jednego tu na forum też namówiłem i zadowolony.

Ponadto jeśli chcesz mieć ten sam komfort aktualizacji które daje Apple to tylko Pixele.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

miałem kiedyś Nexusa w dawnych czasach więc wiem co to za komfort. Tylko w tej mniejszej wersji nie podobają mi się strasznie te ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, poza Pixelem 2 mam jeszcze służbowe BlackBerry Classic. Przed snem odpinam od ladowania, wstaje rano po 6 godzinach snu i mam 86% baterii. W telefonie do dzwonienia i smsowania ;)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Bo pewnie nie włączasz trybu nocnego? Ja w Q10 jak włączę, to po nocy schodzi z  6 - 8 % góra...

Na SymbianOSie a później OpenMobile też byłem nałogowcem :) Moją ostatnią E61 kilka lat temu sprzedałem koledze, a ten używa jej do dziś. Tylko dżojsticka wymienia co dwa lata, ale nakupił tego na wymianę chyba z 50 sztuk

Ja też mile wspominam Nokię, 6310i - bateria tydzień, potem E52 też rewelacyjna bateria, oczywiście, że nie można ich porównywać z obecnymi smartfonami, ale na tamte czasy te aparaty spełniały swoją rolę idealnie.

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez trybu nocnego, w nocy, w dobrze zoptymalizowanym andku powinno schodzić mniej, niż 5% (licząc 7h).

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W BB włączam tryb nocny zawsze jak idę spać i schodzi imo za dużo. W Pixelu2 nie i schodzi mi maks 2-3% przez noc. Mam tylko wyciszone dźwięki.

 

Co do ramek mniejszego Pixela 2 ja je lubię, tak samo jak lubiłem je w iP 7. Nie podobają mi się te wszystkie bezramkowe smartfony.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jednego tu na forum też namówiłem i zadowolony.

 

Potwierdzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę 2 sztuki poniżej 2400 na allegro wersji XL i tak się waham. 

Na model wręcz zdecydowany jestem tylko kwestia gdzie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

2400 za wersję XL? Jaka pojemność dysku i jaki sprzedawca bo nawet ten u którego kupowałem ja i Kwiatek ma mniejszego Pixela 2 za chyba 3500zl teraz. Ja płaciłem za 128GB 7 miechow temu 4400zl.

Z uwagi na fakt że tych sprzętów u nas oficjalnie nie ma polecalbym kupić u sprawdzonych sprzedawców.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakaś prywatna osoba. Bez pudelek. To już chyba wolałbym ściągnąć ze Stanów lub Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się chwilę Pikselem 2 i chyba jedyne, co go wyróżnia, to aparat foto. Wg mnie to + błyskawiczne aktualizacje są warte maksymalnie 2000 zł, bo reszta to poziom średniej klasy flagowców z zeszłego roku.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie jakaś prywatna osoba. Bez pudelek. To już chyba wolałbym ściągnąć ze Stanów lub Anglii.

Jak już to Anglia lub Niemcy. Nie pamiętam jak jest z drugą edycja ale pierwsza z USA u nas nie działała.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bawiłem się chwilę Pikselem 2 i chyba jedyne, co go wyróżnia, to aparat foto. Wg mnie to + błyskawiczne aktualizacje są warte maksymalnie 2000 zł, bo reszta to poziom średniej klasy flagowców z zeszłego roku.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Reszta czyli co? Czego Ci w nim brakło w stosunku do flagowcow innych marek?

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że czegoś brakowało, chociaż ten egzemplarz, którym się bawiłem miał jakiś nierównomiernie podświetlony wyświetlacz (no ale każdemu się zdarza). Po prostu obecna cena Pixela 2 XL to okolice sporo ponad 3k zł (w x-komie to 3,5k zł za 64 GB).

Jak pisałem, w tej cenie otrzymuje się zeszłorocznego flagowca, z przeciętną, a nawet poniżej przeciętnej ilością  pamięci RAM, co idzie odczuć jeśli chodzi o szybkość wczytywania aplikacji, przeciętnym wyglądem, przeciętnie grającymi głośnikami stereo, przeciętnie grającym na słuchawkach pod USB (chociaż tu pewnie dużo zależny też od słuchawce, ale mój Mate raczej gra jakby lepiej na tych samych), z ubiegłorocznym procem (Snap 835) i baaardzo przeciętnym czasem działania.

Owszem robi dobre zdjęcia, owszem ma priorytet w aktualizacjach ale dla mnie nie jest to warte dopłacania tych 1000 - 1500 zł, gdzie ubiegłoroczne flagowce z czołówki jeśli chodzi o zdjęcia, można dostać za ok 2,5k zł...

A już cena 4k zł za wersję 128 GB, to w ogóle dla mnie kosmos.

 

Więc podsumowując, osobiście uważam, że może to i dobry sprzęt, ale nie za taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nawet nie wiedzialem

 

Na niemieckim Amazonie da sie dostac w okolicach 3k PLN + wysylka, bo do Polski raczej darmowej nie dostaniesz.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckim Amazonie da sie dostac w okolicach 3k PLN + wysylka, bo do Polski raczej darmowej nie dostaniesz.

Tylko jak chce kupić to najczęściej jest komunikat o braku wysyłki do Polski niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak chce kupić to najczęściej jest komunikat o braku wysyłki do Polski niestety

 

No bo wielu nie bedzie wysylac, ale jak poszukasz to moze sie trafi taki ktory wysle. Czasem jest komunikat ze nalezy sie skontaktowac w sprawie wysylki za granice, wiec moze do dogadania jest.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie chodzi o to, że czegoś brakowało, chociaż ten egzemplarz, którym się bawiłem miał jakiś nierównomiernie podświetlony wyświetlacz (no ale każdemu się zdarza). Po prostu obecna cena Pixela 2 XL to okolice sporo ponad 3k zł (w x-komie to 3,5k zł za 64 GB).

Jak pisałem, w tej cenie otrzymuje się zeszłorocznego flagowca, z przeciętną, a nawet poniżej przeciętnej ilością pamięci RAM, co idzie odczuć jeśli chodzi o szybkość wczytywania aplikacji, przeciętnym wyglądem, przeciętnie grającymi głośnikami stereo, przeciętnie grającym na słuchawkach pod USB (chociaż tu pewnie dużo zależny też od słuchawce, ale mój Mate raczej gra jakby lepiej na tych samych), z ubiegłorocznym procem (Snap 835) i baaardzo przeciętnym czasem działania.

Owszem robi dobre zdjęcia, owszem ma priorytet w aktualizacjach ale dla mnie nie jest to warte dopłacania tych 1000 - 1500 zł, gdzie ubiegłoroczne flagowce z czołówki jeśli chodzi o zdjęcia, można dostać za ok 2,5k zł...

A już cena 4k zł za wersję 128 GB, to w ogóle dla mnie kosmos.

 

Więc podsumowując, osobiście uważam, że może to i dobry sprzęt, ale nie za taką cenę.

No to już wiem że nie wystarczająco długo się bawiles. Głośniki stereo ma fantastyczne, na słuchawkach nie słucham bo od tego mam DAPa. Amoled od Samsunga daje radę, bo ten od LG w większej wersji faktycznie miał problemy z podświetleniem i ogólnie był skopany. Co do 4GB ramu to proszę...to jest "czysty android" nie potrzebuje do działania 8GB jak te wszystkie OnePlusy i inne flagowce. Jego prędkość działania jest fenomenalna. Oczywiście znam kolesi którzy napisza że ich smartfon z 8gb ramu otwiera aplikacje 1 milionowa sekundy szybciej ale na takie teksty pozostaje mi się tylko zaśmiać. Z 4gb jak wejdę z statystyki nigdy nie miałem zajęte więcej jak 2,5. Optymalizacja panie. To tak jakb napisać że iP7 jest do bani bo ma 2gb ramu. Natomiast prawda jest taka że oba urządzenia są tak zoptymalizowane że nie muszą brać udziału w wyścigu zbrojeń.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały "bajer" w dobrym sprzęcie polega na tym, że jest dobry, szybki, niezawodny i właśnie nie musi udowaniać, że ma dłuższego. U szwagra dzieci kupiły sobie i jemu najwypaśniejsze siałomi. W benchmarkach, wszystkich numero uno. Tym się kierowali. Sprzęt z zapasem, na dłużej :D. Po pół roku używania nikt z nich już nie ma siałomi z adnotacją "nigdy więcej". Ale ramy, romy i gigaherce z kosmosu były. Kilery flagowców.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem że nie wystarczająco długo się bawiles. Głośniki stereo ma fantastyczne, na słuchawkach nie słucham bo od tego mam DAPa. Amoled od Samsunga daje radę, bo ten od LG w większej wersji faktycznie miał problemy z podświetleniem i ogólnie był skopany. Co do 4GB ramu to proszę...to jest "czysty android" nie potrzebuje do działania 8GB jak te wszystkie OnePlusy i inne flagowce. Jego prędkość działania jest fenomenalna. Oczywiście znam kolesi którzy napisza że ich smartfon z 8gb ramu otwiera aplikacje 1 milionowa sekundy szybciej ale na takie teksty pozostaje mi się tylko zaśmiać. Z 4gb jak wejdę z statystyki nigdy nie miałem zajęte więcej jak 2,5. Optymalizacja panie. To tak jakb napisać że iP7 jest do bani bo ma 2gb ramu. Natomiast prawda jest taka że oba urządzenia są tak zoptymalizowane że nie muszą brać udziału w wyścigu zbrojeń.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Tą jedną milionowa sekundy mozna poswiecic na nauke gry na fortepianie, to jest roznica :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem że nie wystarczająco długo się bawiles. Głośniki stereo ma fantastyczne, na słuchawkach nie słucham bo od tego mam DAPa. Amoled od Samsunga daje radę, bo ten od LG w większej wersji faktycznie miał problemy z podświetleniem i ogólnie był skopany. Co do 4GB ramu to proszę...to jest "czysty android" nie potrzebuje do działania 8GB jak te wszystkie OnePlusy i inne flagowce. Jego prędkość działania jest fenomenalna. Oczywiście znam kolesi którzy napisza że ich smartfon z 8gb ramu otwiera aplikacje 1 milionowa sekundy szybciej ale na takie teksty pozostaje mi się tylko zaśmiać. Z 4gb jak wejdę z statystyki nigdy nie miałem zajęte więcej jak 2,5. Optymalizacja panie. To tak jakb napisać że iP7 jest do bani bo ma 2gb ramu. Natomiast prawda jest taka że oba urządzenia są tak zoptymalizowane że nie muszą brać udziału w wyścigu zbrojeń.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

 

 

Nie wiem czy OnePlus jest najszczesliwszym przykladem kontrastowym, bo ich nakladka jest jedna z najlzejszych zdaje sie i jedna z najblizszych czystemu Andkowi.

 

Ja teraz nie wiem co kupic... Albo bede bral jakies rozwiazanie po taniosci (typu Honor10) albo cos z zeszlorocznych mniejszych flagowcow jesli trafi sie w dobrej cenie. Patrze na malego pixela, albo na S8. Chociaz nie wiem czy juz nie wyjdzie mi taniej niz maly pixel zakup OnePlus 6... problemy pierwszego swiata.

Generalnie chce sobie jakos V30 uzupelnic bo cos i tak kupic musze, a bez sensu miec dwa identyczne telefony.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.