Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wywar

Ktoś się orientuje jak w rzeczywistości trzyma bateria w samsungu s8 lub s9?bo mój iPhone 6s to jest porażka-ciągle na kablu.

Nowa aktualizacja pokazuje ci w jakim stanie masz baterie, sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły iPhone ponoć słabo trzyma. Bo do mojej siódemki plus żaden Samsung nie mógł się równać (Galaxy 1 i 2, Note 2 i 4). Zwłaszcza notki miały być świetne. Może w skali Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły iPhone ponoć słabo trzyma. Bo do mojej siódemki plus żaden Samsung nie mógł się równać (Galaxy 1 i 2, Note 2 i 4). Zwłaszcza notki miały być świetne. Może w skali Samsunga.

 

 

Czy Ty właśnie porównujesz telefon z 2016 roku z telefonami z 2010, 2011, 2012 i 2014 :D


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon to chyba nie ma dużego znaczenia. Z jakiegoś powodu Samsung do flagowych daje umiarkowane baterie. A Android jednak lubi energię bardziej niż IOS. Zresztą zanim Apple zaczęło wydawać plusy z porządną baterią, też dawało za małe ogniwa.

Edytowane przez Yary12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon to chyba nie ma dużego znaczenia. Z jakiegoś powodu Samsung do flagowych daje umiarkowanie duże baterie. A Android jednak lubi energię bardziej niż IOS. Zresztą do plusów Apple też dawało za małe ogniwa.

Kpisz czy o drogę pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon to chyba nie ma dużego znaczenia. Z jakiegoś powodu Samsung do flagowych daje umiarkowanie duże baterie. A Android jednak lubi energię bardziej niż IOS. Zresztą do plusów Apple też dawało za małe ogniwa.

 

Stary... Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia o czym mówisz. Zmieniło się po drodze tyle rzeczy które wpływają na zużywanie mocy przez komponenty i zarządzanie energią przez telefon, że takie porównanie jest absolutnie bez sensu. Zestaw iPhone7 z Galaxy S7  to wtedy będzie to miało jakiś sens. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły iPhone ponoć słabo trzyma. Bo do mojej siódemki plus żaden Samsung nie mógł się równać (Galaxy 1 i 2, Note 2 i 4). Zwłaszcza notki miały być świetne. Może w skali Samsunga.

 

Mi Note4 trzyma średnio 2 dni i 10 godzin. Tragedia? W każdym razie dlatego powstrzymałem się przed kupnem Note8. Ten ponoć najoszczędniejszym doby nie zostawia.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Note4 trzyma średnio 2 dni i 10 godzin. Tragedia? W każdym razie dlatego powstrzymałem się przed kupnem Note8. Ten ponoć najoszczędniejszym doby nie zostawia.

Nie wiem jak Ty to robisz. Mi Note 4 trzymał 1,5 dnia max jak był nowy i to generalnie z trudem. A teraz pół dnia. Tyle, że ja korzystam z telefonu. BT non stop (słuchawka albo zestaw) FB, odbiór maili, kilka rozmów. No ale baterii jeszcze nie wymieniałem od 3 lat, aaa no i mam niby tą wydajniejszą mocowo wersję.

Mam też IP 7+ i ten z wyłączonym BT, bez zainstalowanego fajsa trzyma tydzień.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może powiedzmy wprost: flagowce dostają za słabe baterie. Jakieś średniaki mogą dostać wielkie ogniwo, ale topowe maszyny nic specjalnego. Nie rozumiem tego. Zdecydowanie wolę nieco grubsze telefony, byle miały dość energii na co najmniej dwa dni, a najlepiej na minimum trzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty to robisz. Mi Note 4 trzymał 1,5 dnia max jak był nowy i to generalnie z trudem. A teraz pół dnia. Tyle, że ja korzystam z telefonu. BT non stop (słuchawka albo zestaw) FB, odbiór maili, kilka rozmów. No ale baterii jeszcze nie wymieniałem od 3 lat, aaa no i mam niby tą wydajniejszą mocowo wersję.

Mam też IP 7+ i ten z wyłączonym BT, bez zainstalowanego fajsa trzyma tydzień.

 

Fakt, mało gadam. Ale codziennie słucham ze 3-4 godziny książki (i mniej muzyki - od tego mam DAP-a, aczkolwiek dźwięk tego telefonu jest całkiem, całkiem) , używam internet (zwykle wiadomo jakie forum ;) )  i robię nieco zdjęć (z wysyłką do google).

 

post-6402-0-70911000-1526157605_thumb.png


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi, BT praktycznie zero wiec się nie dziwię, telefon 5% :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja na to poradzę, kiedy LTE w cenie abonamentu mam po uszy, a prawdziwy, pełny dźwięk przechodzi moim zdaniem tylko po kablu ;) ?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie baterie pakuję Apple, ale w Samsungu po roku możliwości bateria kurczyły się diabelnie. W iPadzie 2 prehistorycznym nie widzę różnicy wobec tego co było jak był nowy. Może dlatego, że było to bardzo dawno ;) podobnie jest z iphonami. Najstarszą mamy w domu teraz 7 półtora roczną. Nadal ładowanie co 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To chyba Adrian te siódemkę mało co używasz. Akurat ten model miałem, najdłużej prze 4 miesiące i ładowałem go codziennie wieczorem, a nieraz musiałem doładowywać w ciągu dnia. I to dotyczy praktycznie każdego telefonu jaki miałem. Wyjątkiem jest obecny Pixel 2 który trzyma półtora dnia, ale czasem jak jest mocno eksploatowany nie wytrzyma jednego.

I tak jak pisałem dla mnie takie porównania są o kant d*py rozbić bo wszystko zależy od urządzenia, jak jest eksploatowane i w przypadku telefonu duze znaczenie ma zasięg. Sorrki chłopaki ale pisanie ze jednemu iPhoje trzyma dwa dni a Samsung ledwo dzień, a drugiemu że ma odwrotnie to kompletny bezsens.

 

PS

I na serio Adrian, historię o ładowanym co dwa dni iPhone włóż między bajki dla dzieci.

 

PS 2

Adrian albo jeszcze inaczej, bo faktycznie może i urządzenie na jednym ładowaniu trzymać i tydzień jak leży nie używane. Nie wiem czy iP pokazuje w statystykach baterii SoT sprawdzić nie mogę bo córka wyjechała ale wrzuć jak możesz taki zrzut, gdzie będzie info że ostatnie ładowanie 2 dni temu i SoT na poziomie przynajmniej takim jak tu w Pixelu2

 

AAcADBD.png

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś sens ma. O ile pokaże się, jak sam piszesz, przy jakim użytkowaniu masz dany wynik. Jak czasem czytuję jeszcze na forach telefonowych, niektóre topowe modele potrafią żreć kilka procent baterii na godzinę w stanie czuwania. Moja pierwsza komórka, Motorola  wytrzymywała w czuwaniu jakieś dwadzieścia kilka godzin :) Potem przyszły Nokie wytrzymujące ponad tydzień przy umiarkowanym rozmawianiu. I koło powoli się zamyka :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piotrek, poza Pixelem 2 mam jeszcze służbowe BlackBerry Classic. Przed snem odpinam od ladowania, wstaje rano po 6 godzinach snu i mam 86% baterii. W telefonie do dzwonienia i smsowania ;)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na nie ma zamiaru niczego udowadniać :) porównanie ma sens bo piszę o telefonach użytkowanych tak samo, przez tę samą osobę. Dodam, żeani ja ani inni w moim domu nie używamy telefonu non stop i do wszystkiego. To telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czyli nie ma sensu Adrian porównywanie twoich dwudniowych wyników z chociażby moimi. Poza tym nadal nie wiem jakie użytkowanie masz na myśli ale jak miałbym się odnieść do zwrotu "to tylko telefon" to dla mnie znaczy że tylko dzwonisz i SMS. To ja musiałbym wywalić że 20 aplikacji z telefonu, wylaczyc lokalizację i dane w tle i jechałbym na jednym ładowaniu 4 dni na lekkości. A wiem to bo kiedyś próbowałem zrobić taki eksperyment.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no bardziej chodzi o to, żenię oglądam "filmików" czy nie jesteśmy do tel. Przyspawanie. A tak poza tym to jak smartfon..coś w tle hula, bt w aucie, fotki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja na to poradzę, kiedy LTE w cenie abonamentu mam po uszy, a prawdziwy, pełny dźwięk przechodzi moim zdaniem tylko po kablu ;) ?

 

Zacznij odbierać telefony od kolegów to Ci wzrośnie zużycie :rolleyes:

Może są telefony bez funkcji dzwonienia ? Myślę, że jeden chętny we Wrocławiu by się znalazł :P

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij odbierać telefony od kolegów to Ci wzrośnie zużycie :rolleyes:

Właśnie.  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuczny problem. Jezeli ktos nie odbiera, to trzeba mu powiedziec, zeby odebral :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15bb7f73c7324295721ebca459ccf282.jpg

U góry jeszcze mam 30% e-mail i telefon 17%

Ja iphona ładuje tak na prawdę co noc

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie używam Facebooka, Insta, do App Store nie zaglądam.

Moja bateria powinna trzymać dłużej ;-)

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za moje poczucie humoru.

Z przechwalaniem się swoimi bateriami jest trochę tak jak przechwałki, który w grupie do 10cm ma najdłuższego. Nie ważne kto wygra i tak będzie trochę mało.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.