Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Na emonitoringu Poczty Polskiej pokazuje, że wyszło 3.04. z Singapuru i nadal tam jest.

 

Od 13.03. wysyłali, więc zeszło im 20 dni. Zobaczymy co odpiszą na PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 Pro. Dla mnie to taki Steinhart wśród zegarków.

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

P20 Pro. Dla mnie to taki Steinhart wśród zegarków.

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

To dobre. Muszę zapamiętać xD Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jak ktoś chce trochę zaoszczędzić:

Samsung S8 w MM bez Vatu za 2275 zł plus 400 zł w bonie od Samsunga plus co najmniej 250 za odkupienie starego telefonu.

Faktycznie 1625 zł i jeszcze opcja na fakturę, także jak za darmo ;)

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na emonitoringu Poczty Polskiej pokazuje, że wyszło 3.04. z Singapuru i nadal tam jest.

 

Od 13.03. wysyłali, więc zeszło im 20 dni. Zobaczymy co odpiszą na PP.

Moje właśnie doszło

 

PS

Na niemieckim Amazonie LG G6 za 1330zl

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj porównałem (w sklepie) zdjęcia z P20 Pro i S9+. Samsung zniszczył całkowicie Huaweia jeśli Chińczyk miał rozdzielczość ustawioną na 40 MP. Nie dało się zrobić z ręki wyraźnego, szczegółowego zdjęcia. Przy zejściu do 10 MP było lepiej, ale szczegółowość i dynamika zdecydowanie na korzyść Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj porównałem (w sklepie) zdjęcia z P20 Pro i S9+. Samsung zniszczył całkowicie Huaweia jeśli Chińczyk miał rozdzielczość ustawioną na 40 MP. Nie dało się zrobić z ręki wyraźnego, szczegółowego zdjęcia. Przy zejściu do 10 MP było lepiej, ale szczegółowość i dynamika zdecydowanie na korzyść Samsunga.

Tyle że Samsung podbija sztucznie zdjęcia, a Huawei robi bardziej naturalne. Porównywałem S8+ i Mate 10 Pro, oba świetne i kwestia gustu tylko co się komu podoba. Do Samsunga jestem już uprzedzony, choć posiadam Note 4 od ponad 3 lat i chciałem zmienić na coś innego. Wadliwe baterie, różowe ekrany, zamulający soft... Gdyby nie szklane plecki byłby Mate 10 Pro, a w efekcie jest "japko" :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Samsung podbija sztucznie zdjęcia, a Huawei robi bardziej naturalne. Porównywałem S8+ i Mate 10 Pro, oba świetne i kwestia gustu tylko co się komu podoba. Do Samsunga jestem już uprzedzony, choć posiadam Note 4 od ponad 3 lat i chciałem zmienić na coś innego. Wadliwe baterie, różowe ekrany, zamulający soft... Gdyby nie szklane plecki byłby Mate 10 Pro, a w efekcie jest "japko" :)

Tu nie chodzi o algorytmy, P20 Pro nie był w stanie zrobić ostrego zdjęcia z ręki. W tych samych warunkach S9+ nie miał żadnego problemu.

 

Poza tym, w tym roku Szajsung zrobił duży postęp - odszumianie w nocy nie jest już tak agresywne, podobnie jak wyostrzanie w dzień i podbijanie nasycenia. P20 Pro w nocy często robi fotki kompletnie wyprane z barw. Mają też duże problemy z AI, bo zdjęcia wychodzą nierówno (czasem ok, czasem tragedia dla tej samej sceny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o algorytmy, P20 Pro nie był w stanie zrobić ostrego zdjęcia z ręki. W tych samych warunkach S9+ nie miał żadnego problemu.

 

Poza tym, w tym roku Szajsung zrobił duży postęp - odszumianie w nocy nie jest już tak agresywne, podobnie jak wyostrzanie w dzień i podbijanie nasycenia. P20 Pro w nocy często robi fotki kompletnie wyprane z barw. Mają też duże problemy z AI, bo zdjęcia wychodzą nierówno (czasem ok, czasem tragedia dla tej samej sceny).

To tylko telefony z opcją robienia fotek, aparat to dodatek :) Też chciałbym mieć aparat w telefonie robiący zdjęcia jak lustro, ale jeszcze takiego nie zrobili.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Chcę kupić córce jej 1 telefon. Co byście polecili w kasie powiedzmy do 400-500 złotych?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To tylko telefony z opcją robienia fotek, aparat to dodatek :) Też chciałbym mieć aparat w telefonie robiący zdjęcia jak lustro, ale jeszcze takiego nie zrobili.

Zrobili, ale to był bardziej aparat z wielkim ekranem i funkcja telefonu ;)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Koledzy. Chcę kupić córce jej 1 telefon. Co byście polecili w kasie powiedzmy do 400-500 złotych?

https://mi-home.pl/telefony-redmi/redmi-5a-16gb-rose-gold

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do przeszłości ;) nie ma to jak raz na jakiś czas odkurzyć swoje skarby 8ed0cc9c6b5b91149364677cde1b10a4.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież ten telefon ma wejście na kartę micro SD. Można dołożyć i kupić ewentualnie większą wersję pojemności

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Napisano (edytowane)

Panowie, może ktoś będzie wiedział, bo ja nie ogarniam. Mam 3 numery w Plus na abo. Jeden mam ja jeden żona i jeden córka. Ja do żony i żona do mnie dzwonimy normalnie, córka do mnie i do żony tak samo. Natomiast za każdym razem jak ja albo żona dzwonimy do córki każda pierwsza próba połączenia wita nas pocztą głosową. Trzeba się rozłączyć i zadzwonić drugi raz i jest ok. Sprawdziłem córki iPhone i nie ma żadnych blokad, sprawdzałem też czy przypadkiem nie wrzuciła nas na black list ale nic z tego. Wcześniej myślałem że może to dlatego że jak dzwonimy do niej to jest w miejscu słabego zasięgu ale to nie to, bo testuje od dwóch dni nawet trzymając oba telefony obok siebie w domu, gdzie zasięg jest maks i tak samo jak dzwonię do nie to za pierwszym razem jest poczta głosowa.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na bank córa ma na Was jakiegoś bana ;)

Jakąś blokadę antyrodzidzielską :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić z córki telefonu do siebie a potem Ty zadzwoń na jej. Na IP przerabiałem to ale nie pamietam co to było wydaje mi się że raz odrzuciła połączenie i tak już zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W iphone moze to tak dzialac jezeli jest wlaczona funkcja nie przeszkadzac i powtorne polaczenia.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze tryb nie przeszkadzać. ( ustawienia>nie przeszkadzać i ja wylacz)

Sprawdź w ustawieniach blokowanie numerów ( ustawienia>telefon>blokowanie i identyfikacja połączeń )

Sprawdź przekazywanie połączeń ( ustawienia>telefon>przekazuj połączenia musi być wyłączone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki Panowie, okazało się że córka miała włączony tryb nie przeszkadzać, chociaż twierdzi że tego nie uruchamiała.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki Panowie, okazało się że córka miała włączony tryb nie przeszkadzać, chociaż twierdzi że tego nie uruchamiała.

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Tzn. tryb- rodzice nie przeszkadzać ;-) Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przypadkowo kliknąć w Control Center. W najnowszym iOS wprowadzili taką funkcję, że m.in. wyłączenie wifi albo włączenie trybu nie przeszkadzać wraca do poprzedniej wartości po 24 godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Telefon w kieszeni, nigdy nie wybierany numer alarmowy 911 u mnie, oddzwania do mnie policja i mowi ze bylo dzwonione, sprawdzam bylo :)

Telefon samsung A5, co to sie stalo sie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje jak w rzeczywistości trzyma bateria w samsungu s8 lub s9?bo mój iPhone 6s to jest porażka-ciągle na kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ktoś się orientuje jak w rzeczywistości trzyma bateria w samsungu s8 lub s9?bo mój iPhone 6s to jest porażka-ciągle na kablu.

A to jest zależne od takie wielu czynników że odpowiedzenie na to pytanie jest raczej niemożliwe.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.