Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

Sztuczny problem. Jezeli ktos nie odbiera, to trzeba mu powiedziec, zeby odebral :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

15bb7f73c7324295721ebca459ccf282.jpg

U góry jeszcze mam 30% e-mail i telefon 17%

Ja iphona ładuje tak na prawdę co noc

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Na szczęście nie używam Facebooka, Insta, do App Store nie zaglądam.

Moja bateria powinna trzymać dłużej ;-)

Edited by Remy

Przepraszam za moje poczucie humoru.

Z przechwalaniem się swoimi bateriami jest trochę tak jak przechwałki, który w grupie do 10cm ma najdłuższego. Nie ważne kto wygra i tak będzie trochę mało.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na szczęście nie używam Facebooka, Insta, do App Store nie zaglądam.

Moja bateria powinna trzymać dłużej ;-)

Powiem wam, że u mnie aplikacja facebooka oraz messengera zużywa naprawdę duże zasoby. Poza tym zwróciliście uwagę, ile obie aplikacje zawierają miejsca na dysku? Zwykły komunikator, a zajmuje kilkaset megabajtów.

Co do telefonów, to pod względem ceny, do jakości, do podzespołów fajnie prezentuje się Manta model MSP95021 ROCKY 3 PRO. Specyfikacja dostępna jest tutaj: https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/

Koszt to około 600 zł, ale ciekawe jest to, co ma w środku, a ma baterię o pojemności 3000 mAh, Android 6.0, aparat 13mpx, czy IPS. Czyli mniej więcej tyle, co takie typowo markowe telefony w cenie średnio 2x wyższej.

Powiem wam, że u mnie aplikacja facebooka oraz messengera zużywa naprawdę duże zasoby. Poza tym zwróciliście uwagę, ile obie aplikacje zawierają miejsca na dysku? Zwykły komunikator, a zajmuje kilkaset megabajtów.

.

To nie jest zwykły komunikator.

Z tego co wiadomo to pobiera dane kontaktów z telefonu i siup na serwery.

Analizuje też zdjęcia w galerii i dostosowuje reklamy.

No i xx rzeczy o których nie wiemy.

Co do telefonów, to pod względem ceny, do jakości, do podzespołów fajnie prezentuje się Manta model MSP95021 ROCKY 3 PRO. Specyfikacja dostępna jest tutaj: https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/

Koszt to około 600 zł, ale ciekawe jest to, co ma w środku, a ma baterię o pojemności 3000 mAh, Android 6.0, aparat 13mpx, czy IPS. Czyli mniej więcej tyle, co takie typowo markowe telefony w cenie średnio 2x wyższej.

Ta manta to zwykły Chińczyk za 300 zł. Stary android (prawie sprzed 3 lat!) i 2 GB RAM go dyskwalifikują na starcie.

Wywaliłem na tydzień FB i Messengera z Pixela 2. Nie widzę żadnej różnicy w działaniu telefonu, bateria działa tyle samo. Jedyne co to aplikacje zajmują dużo miejsca w telefonie.

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Jashu, nie uzywasz Nokii 3310 zeby zauwazyc roznice po odinstalowaniu tych, jak by nie bylo, raczej zasobożernych apek :)

G6

Only Fools Do Not Fear The Sea

Wszędzie jest głośno o tym ile to baterii zżera FB i Messenger bez względu na to czy masz średniaka czy flagowca, a ja uważam że to pic na wodę i tyle. Mam w kolekcji kilka budzetowcow i tam też sprawdzałem a efekt ten sam.

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

Ta manta to zwykły Chińczyk za 300 zł. Stary android (prawie sprzed 3 lat!) i 2 GB RAM go dyskwalifikują na starcie.

Koledzy konto andm to linkujący spamer. Nie dajcie się nabierać. Teraz miał zlecenje na syf z manty.

Ktoś powinien te konta usuwać. 90 % postów to jakieś linki

Witam 

Mam takie pytanie z jednoczesną prośbą do Kolegów którzy mogą mi pomóc w takiej kwestii :

Kupiłem ostatnio dla syna telefon Redmi Note 5A Prime , Telefon został zaakceptowany - niestety nie jestem fanem Androida - no i nie potrafię uruchomić w nim MMS i internetu...niestety w sieci a2mobile nie działają automatyczne ustawienia internetu na ten model telefonu - no i klops! Z kartą z Orange - zero kłopotów - a tu nie wiem co zrobić...

Gdyby ktoś z szanownego Grona ,mógł mi pomóc...ale tak bardzo "łopatologicznie"...

Dziś próbowałem przenieść numer stacjonarny do play jako upoważniony przez firmę.

1 pierwszy punkt: musi pan mieć poświadczenie notarialne. Nie muszę.

Pomyślałem że zobaczę w innym punkcie.

2 musi pan mieć niebieską pieczątkę. ???

3 to już 3 punkt: ???? musimy wysłać zapytanie czy może pan być upoważniony.

4 podpiszemy, a jednak nie nie ma lokalizacji w sytemie. Zmiana nazwy ulicy w związku z ustaw dekomunizacyjną.

Padłem na twarz.

Edit: zapomniałem play wbrew przepisom kseruje DO a jeśli się nie zgadzam to nie podpisze.

Edited by bart_us

No Pany, oto SOT nowej zabawki, Mate 10 Pro - 5 h, 5 min i jeszcze zostało 47% baterii. Użycie, to ogólnie konfiguracja fona, instalowanie i konfiguracja aplikacji przeglądanie netu i trochę zdjęć. Jak dla mnie imponujący wynik.

1a4c01d0c4dac612c85ea269966c1c32.jpg

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

U mnie też Mate 10 Pro leży, ale jakoś od bodajże miesiąca nie mogę się zabrać za przełożenie karty i przeinstalowanie wszystkiego co mam na starym fonie :)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Bateria w wyżej wymienionym telefonie starcza na 10h, a właściciel mówi że to imponujące... Pamiętam jak znajomy miał taką małą Nokie którą ładował co około 2 tygodnie. No ale cóż, technika poszła do przodu :-)

Bateria w wyżej wymienionym telefonie starcza na 10h, a właściciel mówi że to imponujące... Pamiętam jak znajomy miał taką małą Nokie którą ładował co około 2 tygodnie. No ale cóż, technika poszła do przodu :-)

Tylko co taka nokia wtedy potrafiła?

Kalkulator na baterii też kiedyś działał 5 lat. Te dzisiejsze laptopy wytrzymujące kilka godzin do dziadostwo :)

Dzwoniła ? :)

To teraz porównaj sobie to co potrafi nokia i mate 10 pro.

To teraz porównaj sobie to co potrafi nokia i mate 10 pro.

Kurcze , ... nie dzwoni ? :D

Deus Dona Me Vi

Kurcze , ... nie dzwoni ? :D

Wiesz, nikt Ci nie każe używać smartfonów. Jeśli nokia miałaby robić to co taki smartfon jej bateria wytrzymywałaby 30minut. Porównywanie nokii do smartfona to nadużycie.