Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Recommended Posts

W dniu 27.09.2020 o 15:33, disaster3 napisał:

Czekam na 12pro, ale już tracę cierpliwość 😜

2 lata temu kupiłem 2xXS sobie i żonie. 11pro mnie totalnie rozczarowało no a 12pro wydaje się być interesująca. Trochę ubolewam nad wielkością ekranu, nie wiem po co zwiększyli do 6.1 bo 5.8 dla mnie było idealne, No ale zmienia się tez obudowa na cieńsza wiec może całościowo nie będzie zle.

hejo, dlaczego 11 pro Cie rozczrowało? mysle nad nim ;)

Bo nie wprowadziło nic tak innowacyjnego aby po roku musiał się przesiadać z XS’a Tylko tyle i aż tyle. Mając 7 czy 8 to wtedy 11pro bym wziął ale mając XS nie widziałem sensu.
Natomiast teraz tez nie wiadomo jakiego szału nie wprowadzili do 12pro ale telefon trzymam max 2 lata i po tym czasie już mnie skręca aby zmienić. Poza tym powrót do obudowy 5s bardzo mi się podoba, dlatego w piątek powinna do mnie dotrzeć 12pro

Miałem wszystkie modele ogryzków do 6s. Przesiadłem się na androida nie żałując kompletnie nic. Jednak jak patrzę na 12mini to chyba do mnie gada. Bryła mojego ulubionego pierwszego SE, malutka forma. To może być genialna słuchawka. Poczekam na pierwsze recenzje jak to wypadło i chyba się skuszę. Będzie godny następca Samsunga S10E

Godzinę temu, mariaczi napisał:

Miałem wszystkie modele ogryzków do 6s. Przesiadłem się na androida nie żałując kompletnie nic. Jednak jak patrzę na 12mini to chyba do mnie gada. Bryła mojego ulubionego pierwszego SE, malutka forma. To może być genialna słuchawka. Poczekam na pierwsze recenzje jak to wypadło i chyba się skuszę. Będzie godny następca Samsunga S10E

Jedyny problem mini to będzie bateria.. z pozostałymi modelami z nowej serii w tym aspekcie bym się nie martwił

dla mnie brał 90/120 odświeżania ekrany i ładowania zwrotnego. Poczekam chyba rok jeszcze. Na razie dalej używam X

5 godzin temu, disaster3 napisał:

Bo nie wprowadziło nic tak innowacyjnego aby po roku musiał się przesiadać z XS’a emoji6.png Tylko tyle i aż tyle. Mając 7 czy 8 to wtedy 11pro bym wziął ale mając XS nie widziałem sensu.
Natomiast teraz tez nie wiadomo jakiego szału nie wprowadzili do 12pro ale telefon trzymam max 2 lata i po tym czasie już mnie skręca aby zmienić. Poza tym powrót do obudowy 5s bardzo mi się podoba, dlatego w piątek powinna do mnie dotrzeć 12pro emoji16.png

Jaki kolor?? Niebieski mi się podoba najbardziej.

14 godzin temu, mariaczi napisał:

ja miałem jednocześnie do czynienia z prawie z każdą generacją Samsunga (S7, S8, S9+, S10) - żona lub córka posiada/ła i już abstrahując, że to tylko jedna marka ale generalnie android to za cholerę się nie przekonam do androida. Nie i już.

Przyzwyczajenie do iOS'a bierze górę, dlatego na chwilę obecną nie przewiduje migracji na konkurencyjny system.

Drodzy smartfonowcy, czy wiecie, że większość zdjęć w naszych konkursach fotograficznych jest wykonywana telefonami? Może chcielibyście pomóc nam wybrać zwycięzcę edycji październikowej? Wystarczy kliknąć w baner aby przejść do wątku.
Z góry dziękuję i pozdrawiam - użytkownik Pixela 4 :D

665477811_autumn_background-wallpaper-2560x1600(1).thumb.jpg.361ba379ed282c9d0befebd26b7f7ab1.jpg

Mam możliwość wyboru pomiędzy Huawei P40 lite vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro.  Jakieś doświadczenia, opinie sugestie? 

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

7 godzin temu, zasadas napisał:

Mam możliwość wyboru pomiędzy Huawei P40 lite vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro.  Jakieś doświadczenia, opinie sugestie? 

Na tym hujałeju trzeba z niektórymi rzeczami kombinować, kumpel w pracy ma i wg mnie bez sensu wydawać na niego kasę. Nie ma wsparcia Google i kropa.

Przesiadał się ktoś ostatnio z ajfonia z guzikiem na ajfonia bez guzika? Mam teraz 8 i prawdę mówiąc byłem zdecydowany na SE, ale jakoś miniacz mi zacząć mącić myśli... Będzie szok, wqrw i niedowierzanie, czy latwo się przestawić na brak guziora i fejsajdi? Czy se dać spokój i brać SE, bo tani i fajny?

5 minut temu, Szyszkops napisał:

Przesiadał się ktoś ostatnio z ajfonia z guzikiem na ajfonia bez guzika? Mam teraz 8 i prawdę mówiąc byłem zdecydowany na SE, ale jakoś miniacz mi zacząć mącić myśli... Będzie szok, wqrw i niedowierzanie, czy latwo się przestawić na brak guziora i fejsajdi? Czy se dać spokój i brać SE, bo tani i fajny?

Ja ponad dwa lata temu kupiłem X i miałem takie obawy jak Ty, ale przestawiłem się szybciej niż się spodziewałem. Właściwie już następnego dnia, nie szukałem guzika😄 teraz dziwnie czułbym się, gdybym ten guzik miał😄 więc Kuba dasz radę bez guzika😉 

Dasz radę bez guzika ;) ja używam na co dzień 11ki i 8ki i nie mam problemów. Zobacz jutro może będą jakieś promki na 11kę, może na amazonie coś wpadnie. 

Ja planowałem zakup którejś z 12tek ale jak się jutro trafi na promo 11ka to kupię i odpuszę 

Pozdrawiam,

Janek

Przestawisz się bezproblemowo i szybko.
Face ID działa naprawdę dobrze - rozpoznaje mnie zarówno z brodą, jak i bez brody ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ja ponad dwa lata temu kupiłem X i miałem takie obawy jak Ty, ale przestawiłem się szybciej niż się spodziewałem. Właściwie już następnego dnia, nie szukałem guzika teraz dziwnie czułbym się, gdybym ten guzik miał więc Kuba dasz radę bez guzika 

No ale, czy ten guzik to nie jest jakby... nie bójmy się tego słowa... kultowy ?

Kurde jestem jakiś taki konserwatywny... dużo czasu mi zajmuje nim się przekonam do zmian...

Dasz radę bez guzika  ja używam na co dzień 11ki i 8ki i nie mam problemów. Zobacz jutro może będą jakieś promki na 11kę, może na amazonie coś wpadnie. 
Ja planowałem zakup którejś z 12tek ale jak się jutro trafi na promo 11ka to kupię i odpuszę 

Ale po co Ci druga 11 ?

Dla mnie chyba 11 odpada, bo za duża - pewnie musiałbym celować w 11pro, ale 12mini i tak jest tańszy i mniejszy...

Przestawisz się bezproblemowo i szybko.
Face ID działa naprawdę dobrze - rozpoznaje mnie zarówno z brodą, jak i bez brody ;-)

Ale w masce i bez to już ponoć nie działa ?

W ogóle całkiem niedawno zacząłem też korzystać z płacenia telefon i z paluchem działa super, a przy maskach z fejsajdi, to będzie lipa...

Ale w masce i bez to już ponoć nie działa ?

W ogóle całkiem niedawno zacząłem też korzystać z płacenia telefon i z paluchem działa super, a przy maskach z fejsajdi, to będzie lipa...

No nie, ale przycisk w rękawiczce tez nie działa, a FID tak

I'm not myself, but not dead and not for sale...

7 minut temu, lukebor napisał:

No nie, ale przycisk w rękawiczce tez nie działa, a FID tak emoji12.png

Wątpię...

hqdefault.jpg.ea45b0b8859a7c996acad3b45d50e21a.jpg

50 minut temu, Szyszkops napisał:

Kurde jestem jakiś taki konserwatywny... dużo czasu mi zajmuje nim się przekonam do zmian...

Ty konserwatywny? Ja prenumeruje papierowe gazety codzienne, a telefon bez guzika używam😉

Ty konserwatywny? Ja prenumeruje papierowe gazety codzienne, a telefon bez guzika używam

No ja nie prenumeruję... bo nie mają guzika

No nic, może trzeba się przełamać...

Polecam mini, cudnie wygodny telefon. W końcu

Śmiało możesz zmieniać na bezguzikowego. Ja się przyzwyczaiłem po dwóch dniach i już całkiem naturalna była obsługa. Gorzej w drugą stronę. Dostałem służbowego 8ke i chociaż już mam go długo to bardziej naturalne ruchy wydają się te z bezguzikowego, którego mam równolegle. 

Polecam mini, cudnie wygodny telefon. W końcu

A z czego korzystałeś wcześniej? Bateria jako tako? Pewnie i tak będzie lepsza niż w ósemce...

Kiedyś używałem (jako pierwszy smartfon) IPhone 6. Kolejny był X, a od tygodnia 12 pro. Przesiadaj się i nie zastanawiaj. Jest lepiej chociażby pod względem ekranu. Czerń to czerń, tzn nie podświetlane pixele. To pierwsza seria gdzie każdy model ma OLED

Brałem model Pro dla kamery i skaneru lidar ale i mini będzie super (tylko nie wiem jak z baterią na pełny dzień użytkowania)

Edited by 70soul

Śmiało możesz zmieniać na bezguzikowego. Ja się przyzwyczaiłem po dwóch dniach i już całkiem naturalna była obsługa. Gorzej w drugą stronę. Dostałem służbowego 8ke i chociaż już mam go długo to bardziej naturalne ruchy wydają się te z bezguzikowego, którego mam równolegle. 

Pójdę sobie chyba spokojnie pomacać i się trochę pobawić, jak mi otworzą ajsklep.

A z czego korzystałeś wcześniej? Bateria jako tako? Pewnie i tak będzie lepsza niż w ósemce...

Ze zwykłej 11, której chciałem pozbyć się ze względu na rozmiar właśnie.
Na LTE 4-5h godzin na ekranie, na wifi 6-7h
Bardzo ok