Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Bad Company 2, aktualizacje ściągały się ze cztery godziny... Zacząłem kampanie i na razie jestem zadowolony, fabuła istnie filmowa :( Moja karta graficzna pozwala cieszyć się grafiką tylko na średnim poziomie i już zdążyłem zauważyć, że to spora strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wlasnie zakupil Battlefield 3 i caly czas przezywa jaka to super gra ;)

Na YT znalazlem fragmety polskiej wersji jezykowej, ostro :(

UWAGA WULGARYZMY:

http://www.youtube.com/watch?v=l5DdB098cxc&feature=player_embedded


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja we wtorek kupiłem Assassin's Creed Revelation i dopiero godzinkę grałem :)

Nie mam na nic czasu, a chciałbym w końcu siąść i pograć, bo tak lubię tą serię, że kiedyś grałem 8h non-stop, później jak szedłem ulicą to miałem wrażenie że po ścianach się ktoś wspina i zaraz z konia zeskoczy i zadźga mnie na podłodze :)

Takie różne jazdy mi się włączały.

Jak się przeprowadzę to w końcu podepnę ps3 pod neta i zacznę wszelkie gry w trybie m-p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...miałem wrażenie że po ścianach się ktoś wspina i zaraz z konia zeskoczy i zadźga mnie na podłodze :)

Takie różne jazdy mi się włączały.

 

Pograj lepiej w Simsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf mi Bad Company 2 całkiem się podoba w singlu :) krótka ale szybka i efektowna rozgrywka, tylko, że ja gram na X-ie...

 

A Bioshock 1 i 2 już zakupione czekają u mnie w szafie na swoją kolej :) na razie wciągnął mnie bez reszty Brothers in Arms Hells Higways, a taka niedoceniana gierka, może mam spaczony gust :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodziłem do Bio bardzo sceptycznie, jakoś klimat taki dziwny, nie mój, wydawało się że mnie nie porwie, a trochę pograłem i jest naprawdę przekonywująca; chociaż nie skończyłem z braku czasu. Naprawde polecam.

 

Skyrim jest niesamowity, wymagającym może czegoś tam brakuje, chociaż mi nieszczególnie, ale mody już powstają, gra roku bez dwóch zdań. Gram w każdej wolnej chwili, a co gorsza i w każdej nie wolnej ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=DVnhTO-A-2E


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wymaganiami Skyrima? Przyznam, że to dokładnie moje klimaty (choć Oblivion gdzieś tak od połowy nieco nudzi), ale nie wiem, czy sprzęt uciągnie (lapek c2d 2.2 + GF 9600GT). Oczywiście nie mam mowy o full detalach, ale w Wiedźmina 2 spoko da się pykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do Wiedźmina 2 podchodzisz bez zgrzytów to Skyrim nie masz co się obawiać, optymalizacja jest w porządku chociaż malkontenci narzekają na textury. W Obka grałem sporo, to klasa niżej o ile nie kilka stopni mniej samozadowolenia ;)

 

Edit: dzień czy dwa po premierze pojawiły się już mody tekstur, faktycznie niektóre sporo lepsze, ale nie chciało mi się ściągać z róznych powodów, bo wszystko w standardzie jest dla mnie wystarczające w oryginale.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie ma Battlefielda 3, to czym prędzej zasuwać do sklepu, bo gra dosłownie niszczy system ! Kobita mnie nie może do spania wygonić ;)

 

Polecam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie ma Battlefielda 3, to czym prędzej zasuwać do sklepu,

 

 

 

Ja nie mam i mieć nie będę B) .Nie lubię FPSów pod tym względem ta generacja jest tragiczna...

Gdzie gry na miarę Soul Reavera,Primala??

Czy dobre jrpg :)

 

A przepraszam jedyny FPS jaki łykam bez popity to Metroid Prime ;)

 

Ostatnio kupiłem ICO/SOTC HD ale to odgrzewany kotlet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się ;)

 

Być może :) .

 

Taka moda , taki target ;) .

A może za stary już jestem :)

 

W wolnej chwili wolę odpalić Chrono Crossa i przejść po raz enty B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie ma Battlefielda 3, to czym prędzej zasuwać do sklepu, bo gra dosłownie niszczy system ! Kobita mnie nie może do spania wygonić ;)

 

Polecam.

 

 

Jakie masz loginy na PSN i Battlelogu??? Mój tu i tu brabusrocket1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie musze potrenować na single player ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield przejadł mi się w sumie dopiero 15 level nabity ale już jakoś bez emocji chyba trzeba odpocząć od tego. Może to za sprawa Skyrima który klimatem gry obszarem i możliwościami przebija ogrom innych gier . A z gier na ps3 w najbliższym czasie chce przetestować GoldenEye remake gry z Jamsem Bondem wiec tez liczę na super klimat w oryginał grałem na emulatorze N64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

temat skyrim.

Mam blaszaka oraz geystation 3.

W piecu jest GT250 oraz 4rdzeniowy athlon działający cirka na około 3 ghz.

Zastanawiam się czy kupować skyrim na konsole czy na pieca.

Zniechęca mnie do konsoli wyższa cena i to że graficznie może być poobcinany.

Z kolei w przypadku pieca nie wiem czy nie okaże się że trzeba coś wymienić np grafe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PC C2D 3GHz 4Gb i GeForce 260 1Gb. Skyrim działa na tekstury high, cienie średnie otoczenie średnie, wybrałem wersje PC jak masz możliwość to się nie wahaj to ten sam silnik graficzny co fallout 3 itp. Bez problemów będziesz się cieszył pięknym światem z ekstra widokami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy mi skyrim podejdzie - do 4 nie moge sie przekonac.. niby grałem,, jeszcze mi do konca zostalo ale jakos nie podobaja mi sie wogole serie scrolla. Za bardzo zbasniony tam jest swiat. A ze screenów grafa szału nie robi - tez taka bajkowa im wyszla dry.gif - niemniej jednak napewno ciekawsza to gra niz BF3

 

edit:

miedzy grafa 250 a 260,, jest kolosalna roznica.. wogole to ja bym zmienil tak czy tak ta 250,, i kupil na PC a nie konsole. Konsole sa do zabawy a nie do powaznych gier ;)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa - sprawdziłem mój ponad dwuletni sprzęcik i daje radę :) - pójdą i BF3 i Diablo 3 :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa - sprawdziłem mój ponad dwuletni sprzęcik i daje radę :) - pójdą i BF3 i Diablo 3 ;)

Hehe, mam podobnie. Z tym, ze moj sprzet jest jeszcze starszy i po drodze upgradeowalem tylko grafike za jakies 600zl (stara sprzedalem za 200, wiec realnie tylko 400 :) ). A to wszystko dzieki konsolom, ktore zatrzymaly rozwoj grafiki w grach :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gram w Death Island.. polecam jak ktos lubi klimaty zombie :D bardzo ciekawie gra zrobiona i to polska w dodatku :D


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia gra jaką skończyłem to Mirror's Edge - ciekawe podejście do tematu fpp, mi się bardzo podobała i mogę ją szczerze polecić :D Nie polecam jedynie polskiej wersji językowej - jest straszna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.