Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gratki! Mój się co prawda nie umywa sie do Waszych ale właśnie skończyłem pasek dla niego więc mogę oficjalnie go zaprezentować :-)d9e7aec0ef7dcfd795c6afdbaf30e1f1.jpgbf515c6253c21b599640422faa81754f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty @GolumSzon ;)

Piotrze sex z Tobą to proszenie się o alimenty i podział majątku.

 

Patrz to znalazłem twoją LIMITOWANĄ gumę o super strukturze podeszwy w swojej chacie - to chyba mam tak niesamowicie limitowany zegarek jak Ty.

5638d03353e4931bd9e898dec9579974.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci napisałem Janusz że nic z tego nie będzie, tak więc o alimenty i podział majątku nie musisz się martwić, nie poderwiesz mnie na czarną  gumę :) Zgłoś się do programu "Rolnik szuka żony" i tam bajeruj. :)

 

Dobra, jak wymieniliśmy się uprzejmościami, to do rzeczy. O co chodzi z tą gumą, napisałem że mi jest obojętne czy jest produktem ogólnodostępnym, czy nie. Ty widać nie możesz przeboleć że do zegarka który Ci podoba się dali gumę od biedamasy, ja z tym żyje i jest OK, postaraj pogodzić się z tym, to w końcu JA MAM TEN ZEGAR DLA BIEDAMASY :) 

 

Jak byś nie wiedział to gumy nie są limitowane (w każdym kiosku sobie kupisz) i nie szpanuj że masz taką samą :P

Pokaż drugą część i odwrócone wtedy będzie wiadomo co tam wygrzebałeś i czy, tu zacytuje:" mam tak niesamowicie limitowany zegarek jak Ty." Tu też boli, to pokaż ten "niesamowicie limitowany zegarek", ja mam normalnie limitowany xxxx/1968  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź koło i pier... puknij się w czoło bo znowu nic nie kumasz. Pytasz o coś a później odwracasz kota ogonem.

Pytałeś co zmienili w bransoletach, później Macmac próbował podpytać ciebie o ref paska bo może liczył na coś fajnego.

Zrozum cycu, że pasek do sbdx001 był jaki był, dla jednych fajny dla innych może za twardy(znasz taki stan? ;) ), ale miał jeden niepodważalny fakt. Był zaprojektowany specjalnie dla MM300 i nie znalazłeś go w żadnym innym zegarku. Wielu kupowało ten pasek specjalnie żeby założyć go do Monstera bo świetnie wyglądał czy nawet Sumo.

W obliczu globalizacji nawet do limitki za 13k walą już pasek ze sztampy taki sam jak w zegarku za 3k. Bo tak jest szybciej, taniej, wygodniej. Poza tym sylikon oblepia się kurzem i brzydko to wygląda, więc jest też mało użytkowy.

 

Teraz kumasz czy tylko zgrywasz Kojaka?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Janusz, Ty dalej próbujesz dowartościowywać się jakimś paskiem, he, he  :) 

Jak masz taki co w limitowanej wersji, to załóż go i będziesz miał własna pół limitowaną wersję (pół bo tylko masz pasek limitowany):" mam tak niesamowicie limitowany zegarek jak Ty."

 

Tak, próbowałem porozmawiać z Tobą na temat bransolety, a uczepiłeś się paska, jak rzep psiego ogona  :( 

 

PS

Nie nazywaj mnie cycem, ja nie nazywam Cię konusem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baranek pal więcej trawy, mimo, że zarzekasz się, że tego nie robisz - przecież Ty chłopie nie pamiętasz co napisałeś 9h temu - to mnie w tym wpisie d*pa boli czy Ciebie ? Jeszcze bezczelnie szydzisz. No "miszczuniu" odwracania kota ogonem

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/25757-nowe-nabytki-japo%C5%84skie-chwalimy-si%C4%99-tym-co-uda%C5%82o-nam-si%C4%99-upolowa%C4%87/page-404?do=findComment&comment=2451439

Witaj Marku, +12 na ręce, o sekundę lepiej :)


Z 20 tylko

 

Nie wiem jak pas jest w żółwiu :)  Mogę porównać do Tuny którą mama na gumie, jest zupełnie inna. Tylko pogratulować że inni dostają tak "tandetne" pasy, czyli idzie ku lepszemu :)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten kot odwrócony? :) A klamerki masz tytanowe na tym pasku? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten kot odwrócony? :) A klamerki masz tytanowe na tym pasku? :)

Już kumam, Ty chyba chcesz ten pasek dostać w prezencie, a co ja z tego będę miał ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, formuła się już chyba wyczerpała... jakoś przestało być śmiesznie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na zbyciu jakąś fajną, czarną gumę co by do Monstera pasowała?

Marek mam take coś - sylykon rally z pomarańczową nitką :)

post-33253-0-02665500-1547768399_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, formuła się już chyba wyczerpała... jakoś przestało być śmiesznie.

 

 

No właśnie :) , trzeba już przejść na "polski" ;)

Marek mam take coś - sylykon rally z pomarańczową nitką :)

 

Dzięki, ale do czarnego może mi nie pasować....szkoda.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, formuła się już chyba wyczerpała... jakoś przestało być śmiesznie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś na zbyciu jakąś fajną, czarną gumę co by do Monstera pasowała?

 

Taka guma mi zalega :)

 

bc57c833-12a4-4882-9a89-de2d0fa2d13e.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Marek pasek od SBDX001

post-32788-0-99329000-1406186749_thumb.jpg
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek tanio to już było :) teraz za sentymenty trzeba płacić :)

Edytowane przez zetrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.