Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Rekomendowane odpowiedzi



GS-ami obsypało, jak deszczem ostatnio
Rozumiem, że to kwarcyki?


No żesz jakie kwarcyki? To Pan Kwarc 9F.
Dwa podobne modele, mój to SBGX295, a kolegi SBGX259, cyferki odwrotnie. Różnią się (oprócz pasek/bransoleta) odcieniem bieli oraz odcieniem indeksów i wskazówek.

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Nawet nie wiesz ;) :lol: jak bardzo git.

Dzięki. 

Dobrze, że nowa bida, a nie stara ;) Chociaż różnie mówią, to gratulacje się należą.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Nawet nie wiesz ;) :lol: jak bardzo git.

Dzięki. 

A przeskok z 5 Cię nie zabije ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

Dobrze, że nowa bida, a nie stara ;) Chociaż różnie mówią, to gratulacje się należą.

Dla mnie też dobrze. W starej wskazówki mi się nie podobają. 

Dzięki.  

 

2 godziny temu, Burns napisał(-a):

A przeskok z 5 Cię nie zabije ?

Nie przeskok tylko uzupełnienie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mikas napisał(-a):

Jakaś kaczka tam po tarczy przebiegła?emoji1787.png

 

Sknerus MacMiał 😄


nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też napisze dla szerszego odbioru. Przyszedł mi Bamino z olx I miał być w idealnym stanie, a ja znalazłem na szkle malutkie zadrapanie. Normalnie tego nie widać tylko pod ostre światło i pod odpowiednim kątem. Odsyłać czy zostawić i spróbować jakiejś polerki? Czy to nie załamie obrazu? Na zdjęciu jest to bardziej widoczne niż w rzeczywistości c32080b715ad0b9dfd58a34cd4a1bcdc.jpg1c676714932942fc537bec1dfcfbde23.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to by drażniło i po prostu bym odesłał. Co innego gdybym sam poprzez użytkowanie złapał takiego babola

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający już mi wyjeżdża z tekstami że jak udwodnie że to nie ja uszkodziłem podczas otwierania paczki Zgłosiłem że chce go oddac przez ochronę kupującego w olx. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja się już dawno temu wyleczyłem z kupowania ceny, a skupiłem się na kupowaniu produktu /usługi która mnie interesuje. Przeważnie nie warto szukać "okazji",bo owszem jest to okazja, ale przeważnie dla sprzedającego. Pozdrawiam

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak też zrobiłem. Zegarek był tylko 130zł tańszy niż nówka na creationwatches. Gość zarzekał się że stan idealny więc pomyślałem że skoro z creationwatches gwarancja jest problematyczna to wezmę tutaj spod nosa i wszyscy zadowoleni. No i klapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość - przydatną praktyką może być nagrywanie filmów z otwierania paczek. W celu ochrony zarówno siebie, jak i sprzedającego.
Na takim filmie widać od razu czy zegarek jest, czy chodzi i funkcje działają czy są wszystkie akcesoria albo czy ma grubsze uszkodzenia.
Z rysami na szkiełku jest trochę gorzej, ale jeżeli wiesz na co patrzeć i zauważysz od razu to możesz ująć to w kadrze.
Oczywiście możesz nie zauważyć wszystkiego, a po jednym dniu noszenia nie wiedziałbyś czy rysa była tam wcześniej czy pojawiła się już po założeniu przez Ciebie - w takim przypadku najlepiej przy nagrywaniu otwierania paczki powoli poobracać zegarek z każdej strony, pod różnymi kątami. Jeżeli rysa była, a jej nie zauważyłeś to istnieje prawdopodobieństwo, że widać ją na nagraniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mikas napisał(-a):

I tak też zrobiłem. Zegarek był tylko 130zł tańszy niż nówka na creationwatches. Gość zarzekał się że stan idealny więc pomyślałem że skoro z creationwatches gwarancja jest problematyczna to wezmę tutaj spod nosa i wszyscy zadowoleni. No i klapa

Z Creation Watches może być jeszcze dodatkowo VAT i to zwiększy różnicę na Twoją korzyść (o ile już nie uwzględniłeś). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z Creation Watches może być jeszcze dodatkowo VAT i to zwiększy różnicę na Twoją korzyść (o ile już nie uwzględniłeś). 
Z vatem i opłatami DHL wyszło 620

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olx odrzucił moje roszczenie. Trudno trzeba się przyzwyczaić
Jak się nie przypatrzę to prawie nie widzę, a sam zegarek świetny c8fe74866c627aed422999b3dadbac7e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że niesmak jakiś tam jest i że są tacy sprzedający, którzy próbują ukryć widoczną wadę, a potem wypierają się tego, bo z przypadkiem mamy tu chyba do czynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wymienić szkło. 

Choć oczywiście niesmak pozostanie.   :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.02.2022 o 07:03, Mikas napisał(-a):

I tak też zrobiłem. Zegarek był tylko 130zł tańszy niż nówka na creationwatches. Gość zarzekał się że stan idealny więc pomyślałem że skoro z creationwatches gwarancja jest problematyczna to wezmę tutaj spod nosa i wszyscy zadowoleni. No i klapa

Co byś nie zrobił (wymian szkła lub jego polerowanie z niewiadomym skutkiem >>> inne załamywanie światła, nawet jeżeli rysa zniknie) przewyższy koszty, które zaoszczędziłeś. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Sprzedający raczej o tym wiedział, albo tego nawet nie zauważył bo i tacy ludzie bywają, Ty dałeś się sfrajerzyć za 130zł kupując używany zegarek i oczekujesz nowego!?! Teraz szukasz sobie dziury w całym a to normalna sprawa. Kiedy byłeś ostatnio na zakupach w biedronce, żeby wiedzieć ile warte jest obecne 130zł ?

Mogłeś kupić ze sklepu, znaleźć drożej lub tanie o +130, o +300 lub z promocji o -130, -300.

Ten zegarek mógłby mieć identyczną historię bez względu na cenę. bo był macany w sklepie i ktoś go porysował, mógł być po zakupie internetowym i ktoś go zwrócił bez podania przyczyny i też w międzyczasie porysował.

Wtedy Ty miałbyś jednak takie samo prawo zwrócenia go bez podania przyczyny.

Teraz przestań robić doktorat za 130zł, inni niech przestaną Ci współczuć, ucz się na własnych błędach i głupocie, poczułeś się frajerem, zawsze możesz go odsprzedać na OLX taniej lub drożej, nie wspominając o zadrapaniu i zrobić frajera z kogoś innego,

Możesz też sprzedać w tych samych pieniądzach, opisać ryskę i okaże się, że po chwili znajdzie się sprzedający, któremu to w ogóle nie przeszkadza,

albo po prostu nosić ten zegarek  (lub całkowicie nowy bez skazy ) z dumą bo jutro przydzwonisz w futrynę i zrobisz rysę 5x większą.

Ludzie potrafią kupić nowy samochód z salonu i mieć wypadek przed dojechaniem nim do domu - to co trzeba sobie żyły podciąć ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co byś nie zrobił (wymian szkła lub jego polerowanie z niewiadomym skutkiem >>> inne załamywanie światła, nawet jeżeli rysa zniknie) przewyższy koszty, które zaoszczędziłeś. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Sprzedający raczej o tym wiedział, albo tego nawet nie zauważył bo i tacy ludzie bywają, Ty dałeś się sfrajerzyć za 130zł kupując używany zegarek i oczekujesz nowego!?! Teraz szukasz sobie dziury w całym a to normalna sprawa. Kiedy byłeś ostatnio na zakupach w biedronce, żeby wiedzieć ile warte jest obecne 130zł ?
Mogłeś kupić ze sklepu, znaleźć drożej lub tanie o +130, o +300 lub z promocji o -130, -300.
Ten zegarek mógłby mieć identyczną historię bez względu na cenę. bo był macany w sklepie i ktoś go porysował, mógł być po zakupie internetowym i ktoś go zwrócił bez podania przyczyny i też w międzyczasie porysował.
Wtedy Ty miałbyś jednak takie samo prawo zwrócenia go bez podania przyczyny.
Teraz przestań robić doktorat za 130zł, inni niech przestaną Ci współczuć, ucz się na własnych błędach i głupocie, poczułeś się frajerem, zawsze możesz go odsprzedać na OLX taniej lub drożej, nie wspominając o zadrapaniu i zrobić frajera z kogoś innego,
Możesz też sprzedać w tych samych pieniądzach, opisać ryskę i okaże się, że po chwili znajdzie się sprzedający, któremu to w ogóle nie przeszkadza,
albo po prostu nosić ten zegarek  (lub całkowicie nowy bez skazy ) z dumą bo jutro przydzwonisz w futrynę i zrobisz rysę 5x większą.
Ludzie potrafią kupić nowy samochód z salonu i mieć wypadek przed dojechaniem nim do domu - to co trzeba sobie żyły podciąć ?
Heh. Trochę pojechałeś. Nie pochlastam się o 130zł. Bardziej wyolbrzymiles problem niż ja. Mnie zdenerwowało to że gość zarzekał się że stan idealny bez śladów więc takiego oczekiwałem bo niby czego miałem oczekiwać po takim opisie. Niezależnie czy zegarek kosztował 500zł czy 50000zł myślałem że słowo człowieka coś znaczy

Haha a może to Ty mi go sprzedałeś;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dawid82 napisał(-a):

Pyk :) 

9639E57C-9456-4B8D-A0B1-112BC6314A24.jpeg

Grubo. Fajny.

 

2 godziny temu, siomon napisał(-a):

... Nie tak mocno ... 

 

IMG_20220215_125814.jpg

IMG_20220215_125842.jpg

IMG_20220215_125829.jpg

Trzeba było kupić jeden. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtownik, ale tego w środku bym przyjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.