Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Atlas Chumr - za***isty film. Miałem go już kilka miesięcy na dysku, ale jakos nie mogłem się zebrać. Olbrzymie zaskoczenie bo, film naprawdę wciąga.. Szczerze mówiąc myslałem, że będzie 3h "mułu" a tu szok...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlas Chumr - za***isty film. Miałem go już kilka miesięcy na dysku, ale jakos nie mogłem się zebrać. Olbrzymie zaskoczenie bo, film naprawdę wciąga.. Szczerze mówiąc myslałem, że będzie 3h "mułu" a tu szok...

 

Ty, no my chyba jesteśmy połączeni jakoś.. :D

Kilka miesięcy podchodziłem jak do jeża i nie oglądałem, bo myślałem, że ciężka lipa będzie. Trzy dni temu się skusiłem i film miazga, coś niesamowitego, zwariowałem jak obejrzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Atlas to mnie po pol godziny tak znudzil ze zasnalem :) W ogole nie wciagnal i zainteresowal mnie. Ale dobrze ze sa rozne gusta :)

 

 

Moze sprobuje raz jeszcze podejsc do niego :)

Edytowane przez BeKSa88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem takiej rozkminy nad filmem od czasu Deja Vu z Denzelem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie film "Primer", tam się nagłówkujesz ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Twojej rekomendacji z miłą chęcią :) . Tylko czasem filmy o "teorii czasu" zjadają własny ogon, chyba że ja nie nadążam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już obejrzysz to wrzucę Ci chronologiczną rozpiskę ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primer zdecydowanie wart polecenia, ja musiałem oglądać dwa razy :D

 

Naprawde dobry.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primer będzie zdecydowanie ciekawszym wyborem na dzisiejszy wieczór. Niemniej jednak ja jako że Primera już widziałem, to oglądne sobie 22 kelnerów ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlas Chumr - za***isty film. Miałem go już kilka miesięcy na dysku, ale jakos nie mogłem się zebrać. Olbrzymie zaskoczenie bo, film naprawdę wciąga.. Szczerze mówiąc myslałem, że będzie 3h "mułu" a tu szok...

Dla mnie Atlas zaskoczeniem nie był. Tej historii, przy aktualnym etapie rozwoju efektów specjalnych, nie da się, będąc filmowcem na poziomie, zepsuć. Jedyne zarzuty jakie mógłbym mieć to, że brat i siostra Wachowscy i Tom Tykwer uprościli fabułę powieści Mitchella (swoją drogą polecam, lepsza niż film), nieco zakłócając proporcje sekstetu... No i postarzyli Zachariasza, tak aby T. Hanks mógł zagrać w ostatniej opowieści. A że ludzie jakieś bzdury o tym filmie pisali w necie, czy w prasie... Cóż, powieść generalnie wymagała nieco wyrobienia, film także, nawet od krytyków, a może zwłaszcza od "krytyków". Rodzeństwo Wachowscy oraz Tykwer i tak uprościli fabułę oraz pomogli widzom ją zrozumieć zdecydowanie bardziej przeplatając ze sobą fragmenty historii dziejące się w rożnych czasach a bezpośrednio ze sobą powiązane.

Ponadto, IMO, oglądanie tak widowiskowego i wciągającego kina na marnej kopi (jeżeli miałeś ją kilka miesięcy to najpewniej CAM, TS lub DVD Scr) pozbawia znacznej części wrażeń.

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Ponadto, IMO, oglądanie tak widowiskowego i wciągającego kina na marnej kopi (jeżeli miałeś ją kilka miesięcy to najpewniej CAM, TS lub DVD Scr) pozbawia znacznej części wrażeń.

 

 

Bardzo się mylisz w tej materii, 6GB mkv z DTS 720p było już w grudniu. Formaty, o których mówisz są mi obce, szkoda filmów na oglądanie biegających i rozmytych kwadratów, tym bardziej na 42' matrycy. Zawsze czekam na matroske, przynajmniej te 720p ciachane z pełnego BD. Wracjąc do temau, wczoraj przerobiłem Hobbita. nie urzekł mnie, cieniutko z klimatem, poszlo w komercje jak dla mnie.

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że nie wiedziałem, że tak dobre kopie były dostępne, nie śledzę rynku pirackiego aż tak dogłębnie.

Nie zmienia to faktu, iz IMO generalnie preferuję kino niż TV i lewe kopie (oczywiście dziewicy nie będę udawał, takie filmy też oglądam), zwłaszcza w przypadku filmów "efektownych".

A ja wczoraj, po raz drugi, trochę z doskoku, Wymyk na C+. Wyrabia się to polskie kino, oj wyrabia. Od kilku lat jakiś mały renesans mamy, po części związany ze Smarzowskim, po części z rozkwitem talentu Dorocińskiego. Wymyk zaś Zglińskiego z 2011 to swoisty powrót, i to z jaka jakością, po wielu latach. Dobrze, że są kanały, które zamiast filmów kat. B i C z innych krajów pokazują prace naszych, tych bardziej ambitnych*.

 

 

 

*Niestety pokazują też tak wybitne dzieła jak Wyjazd integracyjny czy Sztos 2....

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozbawiony takiego luksusu. U mnie na wsi, Skyfall jeszcze nie grali i chyba nie zagrają już a w jakiejś gazecie już dają DVD. 'Gdzie jest Nemo' lecialo 3 miesiące, dzień w dzień...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polowanie" T.Vinterberga z Madsem Mikkelsenem....rewelacyjne duńskie kino!

Dawno nie odczuwałem tylu emocji...głównie negatywnych,wkurzyłem się,po ludzku mówiąc.

Zdecydowanie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Polowanie" T.Vinterberga z Madsem Mikkelsenem....rewelacyjne duńskie kino!

Dawno nie odczuwałem tylu emocji...głównie negatywnych,wkurzyłem się,po ludzku mówiąc.

Zdecydowanie polecam.

Mam podobna opinie,swietny film.....naprawde warto.Bo nawet najmniejsze klamstwo moze wywolac lawine i zniszczyc komus zycie.......10/10

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Polowanie" T.Vinterberga z Madsem Mikkelsenem....rewelacyjne duńskie kino!

Dawno nie odczuwałem tylu emocji...głównie negatywnych,wkurzyłem się,po ludzku mówiąc.

Zdecydowanie polecam.

Przymierzam się. Po Pusher'ach i Jabłkach Adama nie mogę się doczekać kolejnej kreacji Mads'a. Polecam w/w filmy BTW ;)

Edytowane przez el_mazurro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sinister - jak ktos lubi horrory, to gorąco polecam. Cos w konwencji "Amityville", tzn. krew nie wylewa się z TV, nie biegają żywe trupy, czy inne farmazony. Jest mocna schiza i ostre napięcie, rewelka. Niech już się zrobi jasno, bo się boję :P :P :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze trzy tygodnie temu byłem w kinie na "Nieulotne" i czuje się oszukany. Takie filmy powinni dodawać za frajer do gazety, albo puszczać po 22 na Pulsie. Zwiódł mnie zwiastun. Ciężka lipa i takie filmy robią złą famę polskiemu kinu.

Za to kilka dni temu creme de la creme "Rozdroże Cafe" i Kazik w roli chóru w tragedii polskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałem dwa filmy: "John Carter" i "Atlas chmur". Oba filmy rewelacyjne choć każdy w zuperłnie innym stylu. W Carterze podobało mi się niemal wszystko, może poza jedną walką (z Tal Hajusem - wyskok jeden cios i odcięty łeb... troszkę za mało walki w walce). Ogólnie film bardzo interesujący pod względem fabuły, scen batalistycznych oraz tego przesłodkiego marsjańskiego pieska :)

 

"Atlas chmur" to jeden z najciekawszych filmów jakie miałem okazje ostatnio oglądać. Wspaniałe połączenie historii kilku ludzi żyjących w zupełnie różnych czasach ale jednocześnie bardzo ze sobą związanymi. Film ma wiele ukrytych genialnych smaczków, które ciężko jest odkryć podczas pierwszego seansu, ale zauważa się je gdy ogląda się film po raz drugi lub trzeci. Film jest pełen ciekawych efektów A/V ale nie jest to kino dla miłośników Trasformersów i tym podobnych "dzieł". Kto liczy na super brawurową akcję ten może poczuc się zawiedziony, kto szuka kina dającego do myślenia - ten bedzie usatysfakcjonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat jak zwykle w święta zasypuje nas klasyką, zatem właśnie oglądam film "Nieoczekiwana zmiana miejsc", poniżej scena z zegarkiem, polecam ;)

Wesołych świąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wczoraj obejrzałem "Jesteś bogiem".....dawno nie widziałem tak słabego filmu. Nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... poniżej scena z zegarkiem, polecam ;)

:D proste

Trzeba by to wklejac jako odpowiedz na wszystkie zapytania typu "ile wart jest moj unikalny zegarek" ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem "Jesteś bogiem".....dawno nie widziałem tak słabego filmu. Nudny jak flaki z olejem.

 

 

Tez spodziewalem sie czegos wiecej po tym filmie.....najpierw naczytalem sie o historii Magika i Paktofoniki.....a pozniej film "lekko" rozminal sie z prawda <_<


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy oglądał już ktoś pierwszy odcinek 3 sezonu "Gry o tron" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.