Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem. Nie mogę się doczekać dalszych odcinków. Ale chyba zacznę czytać, bo wciąga bardzo.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy oglądał już ktoś pierwszy odcinek 3 sezonu "Gry o tron" ?

Mnie osobiście nie zachwycił, ale mam nadzieje, że interesujące mnie wątki będą się fajnie rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Atlas chmur" to jeden z najciekawszych filmów jakie miałem okazje ostatnio oglądać. Wspaniałe połączenie historii kilku ludzi żyjących w zupełnie różnych czasach ale jednocześnie bardzo ze sobą związanymi. Film ma wiele ukrytych genialnych smaczków, które ciężko jest odkryć podczas pierwszego seansu, ale zauważa się je gdy ogląda się film po raz drugi lub trzeci. Film jest pełen ciekawych efektów A/V ale nie jest to kino dla miłośników Trasformersów i tym podobnych "dzieł". Kto liczy na super brawurową akcję ten może poczuc się zawiedziony, kto szuka kina dającego do myślenia - ten bedzie usatysfakcjonowany.

 

Już było, ale jeszcze raz :P

Film obejrzałem w kinie jakiś czas temu. Zachwycił. Potem przeczytałem książkę. Zachwyciła. Dziś żona przytargała DVD w siatce z Galą, czy innym Na żywo. Obejrzałem jeszcze raz. Zachwyciłem się ponownie.

Świetnie skrojona i uszyta historia. Piękne zdjęcia. Kapitalna muzyka. Znakomici aktorzy i genialne charkteryzacje. Przesłanie. Na tle innej wciskanej nam strawy obraz wyróżnia się mocno na plus.

Zachwycę się pewnie jeszcze nie raz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądałem Grę odc.1/sez.3. Czekam na kolejne odcinki. Książkowo oczywiście warto też zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enzo Ferrari - film z 2003 który leciał w TV. Bardzo mi się spodobał, może miejscami zbyt patetyczny ale piękna i inspirująca historia która przywraca wiarę w wielkie marzenia. Muzyka też bardoz mi się podobała.

Jakby ktoś chciał to na youtubie jest w wersji angielskiej - jakość średnia, ale wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo, jak wrażenia po drugim odcinku Gry o Tron?

Jak dla mnie niestety nuda, przegadane, nic specjalnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangster Squad/Pogromcy mafii - weekendowy film. Całkiem przyjemnie się oglądało. Trochę szablonowy, jednak takie filmy potrafią dać niezłą frajdę. Nie zawsze jest czas i miejsce na intelektualne i pseudointelektualne kino. Ogólnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Gra o Tron jest nudna ja diabli. Obejrzałem cały pierwszy sezon i nic się nie wydarzyło. Drugiego już oglądać nie będę, bo podobno akcja jest w nim równie wartka... Nie wiem czy się ludzie tak podniecają. Jedynym serialem który mi się podoba jest Spartakus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym serialem który mi się podoba jest Spartakus.

Po Twojej namowie ;) obejrzałem całosc-jest fajny :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś sezon "Wojna potępionych" do końca?

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon Gry to kozak, majstersztyk. Drugi słabiej, a początek trzeciego bardzo słaby. Mam nadzieję, że nie powtórzy się schemat "Skazanego na śmierć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie skoro i tak temat na chwile uciekł w stronę seriali, gorąco polecam Mad Men'a. W mojej ocenie po Rodzinie Soprano, Mad Men to najlepszy serial :))

W sumie może nawert lepszy niż RS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangster Squad/Pogromcy mafii - weekendowy film. Całkiem przyjemnie się oglądało. Trochę szablonowy, jednak takie filmy potrafią dać niezłą frajdę. Nie zawsze jest czas i miejsce na intelektualne i pseudointelektualne kino. Ogólnie polecam.

 

Ja się spodziewałem, naprawdę ciekawego filmu. Niestety wielkie rozczarowanie, szablonowy do bólu. Nie wniósł nic nowego do kina gangsterskiego, a szkoda. Tak jak mówisz, niezły film ale nic więcej.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewałem, naprawdę ciekawego filmu. Niestety wielkie rozczarowanie, szablonowy do bólu. Nie wniósł nic nowego do kina gangsterskiego, a szkoda. Tak jak mówisz, niezły film ale nic więcej.

A ja nie nakręcałem się na ten film. Wręcz przeciwnie. Sporo słabych filmów wychodzi i jestem w stanie bardziej domniemać, że kolejny film też taki będzie. Wydaje się, że przyjemniej jest się miło zaskoczyć, niż rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś sezon "Wojna potępionych" do końca?

Niestety nie....tylko do czasu pokonania Glabera..... ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem już połowę ostatniego sezonu, moim zdanie lepszy od poprzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jestem po dwóch odcinkach Gry o tron sezon3 i faktycznie jak na razie słabo jest... może się jeszcze rozkręci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako zaczytany w Pieśni Lodu i Ognia jestem usatysfakcjonowany.

Na początku Nawałnicy mieczy akcja rozwija się dosyć powoli. Ale zapewniam Was, że później zdecydowanie przyspieszy i kilka wolt odstawi. Aktualnie zawiązuje się, i tak w sposób uproszczony i skrótowy, kilka niezwykle ważnych dla fabuły Martina wątków.

Obydwa tomy Nawałnicy będą podstawą dwóch kolejnych sezonów. Będzie się działo. Oj będzie...

Edytowane przez mw75

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zacząłem Nawałnice czytać ale na razie odpuścilem nie chcąc pozbawiac sie suspensu oglądając serial .

Jestem po lekturze Gry o tron i Starcia Krolow i oba tomy świetnie się czytało mimo ze zaliczyem serial .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam po obejrzeniu dwóch odcinków 3 sezonu gry o tron, że serial nadal trzyma najwyższy poziom. Chciałbym żeby odcinki były dłuższe, zawsze kończą się w nieodpowiednim momencie.

 

Californication oglądam już tylko z przyzwyczajenia, no i aktualnie na HBO jest zaraz po grze o tron, ale z sezonu na sezon już coraz gorzej z Duchovnym.


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchovny trzyma poziom, natomiast scenarzyści już nie koniecznie - 6 sezon słaby niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duchovny trzyma poziom, natomiast scenarzyści już nie koniecznie - 6 sezon słaby niestety...

 

Już piąty sezon był naciągany ale 6 jest wyjątkowo słaby a szkoda bo trochę popsuli bardzo dobry serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIEPAMIĘĆ z Tomem Cruisem polecam niezłe S\F a także Gangser Squad super kino :D

Edytowane przez 13lesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś sezon "Wojna potępionych" do końca?

Widziałem do końca-jest super.

Wg mnie najlepsza z całej serii.

I choć historie Spartakusa znałem,strasznie byłem wkurzony na koniec....

P.s.Ciekawa postac Marka Krassusa-najbogatszy człowiek ówczesnego Świata,a dziś uznawany za jednego[8miejsce]z najbogatszych ludzi wszechczasów.... ;) ,jego zycie,a przede wszystkim smierc były bardzo interesujace.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajlawiu Koterskiego - przyjemny niewymagający film do piwka wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.