Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

chyba właśnie ścieżka dźwiękowa powoduje, że film jest odbierany tak bardzo pozytywnie. Bo moim zdaniem sam film perełką nie jest. Czytając recenzję spodziewałem się majstersztyku filmowego. A Django to tylko, a może aż, kawał solidnego, dobrego kina. Ale bez soundtracka byłby nijaki...

Dlatego ja staram sie nie czytac recenzji - film jest MEGA i jest w nim kilka, super-hiper smaczkow.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie oglądnąłem "Mrocznego rycerza". Po tym co się naczytałem nt tego filmu, spodziewałem się chyba jednak zbyt wiele. Miało być mrocznie, a wyszło raczej śmiesznie i to jeszcze z dziurawą fabułą. Rola Ledgera dobra, ale też daleko, żeby nazywać ją genialną.

 

Jednak takie filmy to się najbardziej podobają, jak się ma kilka, kilkanaście lat, dlatego dalej najlepszą adaptacją komiksu pozostanie dla mnie Supermen z Reevem (wolę go już nie oglądać, żeby sobie nie psuć wspomnień z dzieciństwa).

Ale to temat o filmach............. :P-komiksy sa w ksiegarni...A co do tej adaptacji-tez mam sentyment..

Pozdrawiam

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carnage "Rzeź" Romana Polańskiego. Cała "akcja" (to za dużo powiedziane) filmu dzieje się w salonie mieszkania pewnego małżeństwa. Dla mnie film jest nudnawy, ani śmieszny, ani ciekawy. A na dodatek kończy się tak jakby w połowie. Absolutnie NIE polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film mojego kuzyna, tym razem dokument. Chłopak idzie w dobrym kierunku :)LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po Oscarach? Jak dla mnie - to powiem, że się spodziewałem takiego podziału - nie rozumiem tylko za co dostała oscara Jennifer( już lepiej jakby trafił do Naomi Watts ),nie była to jakaś niesamowita kreacja a i film wg mnie kiepski - ale Nędznicy zgarneli 3 Oscary to mi wystarczy. A tak czułem, że Argo wygra - jak dla mnie dobry to film, naprawdę dobry.

 

Pozdro!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Argo" nieporozumienie... dobry film, bardo solidnie zrobiony, ale tylko tyle...było co najmniej kilka ciekawszych,

 

Nagrody personalne jak najbardziej zasłużone, chociaż szkoda Denzela (świetna rola we "Flight") i małej Wallis (zagrać taką rolę w takim filmie w takim wieku to jest COŚ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę "Argo" jak "Lincolna" czy to całe "Życie Pi" :/

"Lincoln", wiadomo, gwiazdy i paski, nawet myślałem, że wygra jednak "Argo" było bardziej na czasie ;)

I jak tu uniknąć polityki?

"Życiu Pi" nie mogę odmówić tego, że w sumie to niezły film ale tematyka zupełnie nie dla mnie.

Natomiast ta cała Jennifer Lawrence to totalne nieporozumienie. Świetnie zagrała w filmie "Do szpiku kości" ale jej następne role już niespecjalne.

Modna jest ostatnio i gra w czym popadnie, czasem aż boję się lodówkę otworzyć... :/

Pierwszoplanową dla aktorki dałbym jednak Naomi Watts, zagrała bardzo dobrze, o niebo lepiej od tej całej...

Na rolę męską nie miałem faworyta i do tej pory nie mam więc jest mi wszystko jedno :roll:

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Argo" nieporozumienie... dobry film, bardo solidnie zrobiony, ale tylko tyle...było co najmniej kilka ciekawszych,

 

Wygrał najgorszy możliwy kandydat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wygrał najgorszy możliwy kandydat.

Wg jakich kryteriów?Bo wg moich do przyjecia....a niby jaki z nominowanych był wybitnym dziełem?

To nie czasy "Ben Hura" czy "Ojca ...."to czasy Mrocznego rycerza i Spidermana :D -na wybitne dzieło przyjdzie pewnie poczekac.......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie czasy "Ben Hura" czy "Ojca ...."to czasy Mrocznego rycerza i Spidermana :D -na wybitne dzieło przyjdzie pewnie poczekac.......

 

Wiem, że to nie był rok urodzaju filmowego, ale mimo wszystko smutno takie Oscary oglądać.

Najgorsze jest właśnie to o czym napisałeś powyżej "czasy Mrocznego rycerza i Spidermana" - w pełni się zgadzam, ale szkoda że w kinach w większości przypadków próżno szukać dobrych filmów.

Kina studyjne padają jedno za drugim... dobre kino schodzi do podziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22,55 tvn7 -"Wyscig z czasem" z Denzelem,polecam,niezle kino akcji....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wygrał najgorszy możliwy kandydat.

 

Pamiętam rok, w którym "Zakochany Szekspir" wygrał z "Szeregowcem Ryanem".

Nihil novi... ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ostatnio, to chyba lepiej obejrzeć serial w tv, niż iść do kina, i nie mówię tu o "Modzie na sukces" :)

Już nie mogę się doczekać "Gry o tron" Jeszcze tylko miesiąc.


Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem "Lot" - calkiem OK, godny polecenia.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lot- ok

Django wymiata :)

Życie Pi - ok

Argo i Pamietnik pozytywnego myslenia - zadna rewelacja

Niemozliwe - takie se

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22,55 tvn7 -"Wyscig z czasem" z Denzelem,polecam,niezle kino akcji....

przepraszam za offtop Cook ale bardzo mnie ciekawi, czy ty nie jestes kobieta? Pytam powaznie bo co miesiac jakos zmieniasz zdjecie i sa to bardzo fajne laski za kazdym razem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

III Manors, dilerka niziny społeczne, ale to tylko pozory. Prawdziwy moralny niepokój, nic nie jest takie proste na jakie wygląda. Chrońcie przed tym gównem wasze rodziny. Film w sieci nie wiem czy jest w oficjalnej dystrybucji w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem III Manors. Moja bajka, rewelacyjne angielskie kino. Polecam wszystkim tym, którzy lubią takie klimaty (oglądać).


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno niezły, zresztą lubię te nowe, angielskie filmy.

Niestety, nie lubię rapu więc sobie odpuszczę ;)

 

Edit

Polecę za to miniserial "The Take", cztery części.

Mocna rzecz.

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników kina amatorskiego i nie tylko, ciekawa pozycja:

Nawet trzyma w napięciu, ale do holywoodu mu daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za offtop Cook ale bardzo mnie ciekawi, czy ty nie jestes kobieta? Pytam powaznie bo co miesiac jakos zmieniasz zdjecie i sa to bardzo fajne laski za kazdym razem:)

Nie,nie jestem kobietą.... ;) .Sprawdz mój profil na forum a znajdziesz odpowiedz.....-dzieki w imieniu co niektórych lasek :D

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carnage "Rzeź" Romana Polańskiego. Cała "akcja" (to za dużo powiedziane) filmu dzieje się w salonie mieszkania pewnego małżeństwa. Dla mnie film jest nudnawy, ani śmieszny, ani ciekawy. A na dodatek kończy się tak jakby w połowie. Absolutnie NIE polecam.

 

 

A ja całkowicie inaczej. Świetne kreacje aktorskie całej czwórki. No, ale może za bardzo wychowany na Teatrze Telewizji jestem . Zagraj to jeszcze raz Roman...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rzeź" oglądałem dość dawno, bo jakoś w okolicach premiery. Świetna gra aktorska (szczególnie Waltz). Nudno nie było chyba nawet przez chwilę.

 

A właśnie skończyłem "Dark Shadows". Mój ulubiony duet robił lepsze filmy, tu jakoś nie wciągnął mnie klimat, tak, jak przy ich innych produkcjach. Choć oczywiście tragedii nie było. No i świetna rola Evy Green. Ogólnie mogę spokojnie polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja całkowicie inaczej. Świetne kreacje aktorskie całej czwórki. No, ale może za bardzo wychowany na Teatrze Telewizji jestem . Zagraj to jeszcze raz Roman...

+1

Jak dla nie film wart każdej minuty nad nim spędzonej.

A w ogóle Rzeź to ekranizacja święcącej tryumfy sztuki Le Dieu de Carnage...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.