Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Nienawiść to świetny film w końcu jedną z głównych ról gra Vincent Cassel (na zdjęciu po lewej) znany ze znakomitego wg mnie filmu Doberman


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Watchemn: Straznicy".. zczystym sumieniem POLECAM

 

Swietnie zrealizowany, z niesamowita strona wizualna, swietnymi bohaterami - cos nowego i w dziedzinie adaptacji komiksowych, jak i filmow rozrywkowych wogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizowaliśmy "Nieniawiść" w liceum, dobry film.

 

I dzięki za rekomendację "Taken", byl wart obejrzenia. Zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nienawiść to świetny film w końcu jedną z głównych ról gra Vincent Cassel (na zdjęciu po lewej) znany ze znakomitego wg mnie filmu Doberman

 

eeee, przesadzasz - Vincent jest znany najbardziej z tego, że jest mężem znakomitej skądinąd Moniki Belucci

ale, żeby nie było tak 100% OT, to oglądałem kiedyś polski film o Vincencie Cassel - "Mąż mojej żony"

oczywiście wszystko było tak pozmieniane, żeby cenzura się nie domyśliła, że to hitoria o mężu Belucci, ale reszta się zgadza ;):lol:


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Vincent jest znany najbardziej z tego, że jest mężem znakomitej skądinąd Moniki Belucci

 

To prawda ale jako aktor sławę międzynarodową zyskał dzięki Dobermanowi

 

Żeby nie było OT polecę innego Vincenta a mianowicie Vincenta Gallo i film Buffalo 66 z 1998 roku

Jest to debiut reżyserski Gallo, sam gra w nim główną rolę a partneruje mu Christina Ricci dla mnie świetny film

 

buffalo_66.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po latach znowu obejrzałem "Fightclub" i powiem Wam, że nabrał nowego sensu. Fincher chyba zabawił się w Lema, bo to co pokazał to wypisz wymaluj przepowiednia kryzysu, który obecnie mamy. Cholernie dużo trafnych spostrzeżeń a do tego świetna fabuła, montaż no i -co najważniejsze- fantastyczne role.

 

W ramach odpoczynku od wszystkich Milionerów z ulicy, Zapaśników i innych Benjaminów obejrzałem film z 1986 roku pt. Misja. Robert De Niro, Jeremy Irons, reżyseria Roland Joffé , muzyka Morricone - bardzo dobry film na odpoczynek od wszędobylskiej komercji i nie tylko. Daje do myślenia, choć tematyka zapewne nie wszystkim będzie leżała..

 

Na mojej prywatnej liście ten film jest numero uno. Jak na razie to jedyne cuś na czym zaszkliły mi się choć trochę oczy.


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gorąco polecam film "Popiełuszko " - jeden z lepszych jakie kiedykolwiek ogladałem

 

po pierwsze - świadectwo Jego życia , po drugie chyba zapomnieliśmy już od czego się udało uwolnić , po trzecie wielką pozytywną rolę jaką polski kościół i wierni odegrali w tamtych czasach ..

 

Polecam z całego serca

 

Popieram, film na mnie też zrobił wrażenie.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieniek,

Przybij 5 ;) Czy wiesz może nad jakim wodospadem były robione zdjęcia do tego filmu? Wspinaczka Ironsa mnie powaliła, podobnie jak jego talent muzyczny :lol:


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FightClub...dla mnie jeden z 30 moich ulubionych filmów.

 

Mój typ to "Na krawędzi nieba". Film niemiecko-turecki. Zasłużona Złota Palma w Cannes. Polecam miłośnikom filmów mających swój rytm.

 

http://www.filmweb.pl/f406731/Na+kraw%C4%99dzi+nieba,2007

 

W tamtym tygodniu "Popiełuszko" i "Opór". Dwie prawdziwe historie. Jedna opowiedziana rzetelnie, druga z patosem. Obie widowiskowe. Zgrabnie zrobione.

 

Kinowy tydzień dobiłem filmem "Przyjeżdza orkiestra". Koktajl z bliskowschodniego humoru i dramatu wywarł na mnie miłe wrażenie.

 

hmmm co w najbliższych kinowych planach. Gommora i Milioner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wiesz może nad jakim wodospadem były robione zdjęcia do tego filmu?

 

Ano na rzece Iguazo plynącej na granicy Brazyli i Argentyny.

cover-pdr_0108.jpg

 

Piątka!


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tamtym tygodniu "Popiełuszko" i "Opór". Dwie prawdziwe historie. Jedna opowiedziana rzetelnie, druga z patosem. Obie widowiskowe. Zgrabnie zrobione.

co do pierwszej mozna się zgodzić że prawdziwa, druga to "bajka", bo prawda to chyba tam jest tylko ze oni tam byli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano na rzece Iguazo plynącej na granicy Brazyli i Argentyny.

Dzięki, piękne miejsce.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do pierwszej mozna się zgodzić że prawdziwa, druga to "bajka", bo prawda to chyba tam jest tylko ze oni tam byli...

 

właśnie. to jest największy minus tej opowieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Thick as Thieves z Freemanem i Banderasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Thick as Thieves z Freemanem i Banderasem.

A ja wręcz przeciwnie, szmira jakich wiele ot "reanimacja" 50 letniego Banderasa. Niektórzy nie wiedzą kiedy przestać udawać nastolatków.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal ktos Exilis?Warto obejrzec czy nie bardzo?


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowi..koniecznie marsz na "WATCHMENA" - jesli ktos stracil wiare w dobra adaptacje komiksu, dostanie film wrecz genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"-jak dla mnie świetny w końcu oglądnąłem coś z pomysłowym scenariuszem świetnie zrealizowanego z dobrą grą aktorską i fajną atmosferą...Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam: obejrzałem "Spotkanie" Thomasa McCarthy (autora "Dróżnika). Ciekawa pozycja. Naprawde. Powolny film ukazujący jak wspólna pasja może zbliżyć osoby z różnych stron świata, których dzieli nie tylko szerokość geograficzna. Odmienna kultura, problemy, stan ducha, statut społeczny. Oglądając film dostrzegłem analogię z naszym klubem, gdzie przedstawiciele różnych zawodów dzielą ze sobą wspólną pasję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w piątek premiera "Zapaśnika"... Byłem na pokazie przedpremierowym i powiem szczerze - film powala! Rola jaką zagrał Rourke to dla mnie mistrzostwo świata. Reżyseria Aronofskiego ("Rekwiem dla snu") - takoż samo. Te ujęcia kamery z ręki podążającej za bohaterem, który jakby zapraszał do wejścia w jego serducho i jego życie rozbraja. Powiem szczerze - to pozycja obowiązkowa...Ciągle mam postać Randiego "Ram`a" w głowie...chyba zostanie tam na długo...

wrestler-5.jpg


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gorąco polecam Wrestlera, co prawda widziałem już z 1.5 miesiąca temu bo nie mogłem wytrzymać, ale w sobotę wybieram się do kina, żeby jeszcze raz obejrzeć. Mickey Rourke "wrócił" w świetnym stylu. Na początku miałem jedynie mieszane uczucia co do scen "walk" które z moim dotychczasowym wyobrażeniem wydały mi się nieco przesadzone i zbyt brutalne, więc zrobiłem mały reserch no i jednak przekonałem się, że sceny w filmie w otarciu o rzeczywistość okazały się wyjątkowo lajtowe, od jakiegoś czasu funkcjonuje federacja CZW - Combat zone wrestling, dodam jeszcze, że nie które postaci w filmie to prawdziwi zawodnicy wcześniej wspomnianej federacji.

 

Ja dorzucę od siebie film "The real rock'n'rolla" dla fanów, filmów typu "Przekręt", "Layer Cake", "Lock stock and two smoking barels"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Omen"-1976 rok..jak dla mnie solidny pretendent do miana horroru wszechczasów-świetny klimat,zdjęcia,muzyka no i wspaniała rola G Pecka. Ehh dziś już się nie robi takich filmów tylko jakieś dewiacyjne masakry w stylu "Hostel"...Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem z kina z filmu "Walkiria" i polecam każdemu. Niesamowite napięcie ciągnie się do samego końca. W najśmielszych snach :wacko: nie spodziewałem się tak dobrego filmu na faktach (bo jak wiemy film opowiada o zamachu na Hitlera)

 

Nieeee.

Film można obejrzeć, ale... jak sie nie ma nic innego do roboty.

Wiadomo od początku do końca co się będzie działo. Ja tam nie widze żadnego napięcia.

Ot taki sobie film.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy film Clinta Eastwooda z nim w roli głównej."Gran Torino".Mnie się podobało.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.