Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Witam wszystkich klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po kilku tygodniach codziennego czytania forum, na które zawitałem poszukując informacji na temat mojej ulubionej firmy jaką jest Omega, ośmielam się napisać swój pierwszy post.

Mieszkam w Gdańsku, mam 33 lata i pracuję w branży morskiej, jestem łysy ( no prawie ) i jeżdżę BMW :) . Wiem że to takie typowe i powiniem jeszce nosić złotego Rolexa itd. ale po prostu cenię sobie perfekcyjnie działajęce mechanizmy i piękne przedmioty, no i Rolexa obiecałem sobie na 40-ste urodziny - koniecznie Submarinera.

A na codzień używam Omegi - oczywiście Seamaster :)

Bardzo długo zbierałem się z tym postem, ale w końcu chcę przestać biernie czytać Forum i wtrącić swoje 3 grosze tu i tam.

Musze przyznać, że wciągneły mnie Wasze dyskusje i w trakcie czytania postów na forum poszerzyły się moje horyzonty wiedzy o czasomierzach (przy okazji zachorowałem na JLC Master).

Pozdrawiam wszystkich uczestników Fotum i miłośników zegarków.

 

Na koniec jeszce naprędce zrobione zdjęcie mojej aktualnej kolekcji.

 

img1863a9xu.th.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panie dziejku, witamy serdecznie :) Piękna kolekcja! Późne rokokoko :)

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna kolekcja. :shock:

Witamy.

 

jestem łysy ( no prawie ) i jeżdżę BMW

 

Jeśli w bagażniku nie ma kija baseball'owego to wszystko z Tobą ok.

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękna kolekcja! Późne rokokoko :)

 

Marcin

 

Fakt, niezła zbieranina, i może do miana kolekcji nie urasta, większość była kupowana po wpływem impulsu na przestrzeni kilku lat. Do tej pory żałuję, że kiedyś sprzedałem Zenitha, żeby kupić Omegę i po strasznych wyrzutach sumienia postanowiłem już nie rozstawać się z żadnym z nich. Właśnie Forum takie jak to pomaga dokonywać bardzej przemyślanych zakupów zegarków i cieszę się że istnieje i udało mi się tu trafić.

Ostatnio czytałem na stronie jednego z kolekcjonerów zegarków, żeby nie kupować substytutów w miejsce wymarzonego zegarka, lepiej kupić sobie nowy pasek do starego, coś w tym jest :)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo ładna gromadka (Nomosik palce lizać! :)). No i avatar bardzo stylowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, witamy serdecznie!!

Ladne zegarki.... i ten Seamaster :wink: :)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum! :)

Fantastyczna kolekcja, no i ten Nomosik :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Oryginalny raczej nie będę...gratuluję pięknej kolekcji ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.