Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy diver na czymś innym niż guma/bansoleta to mezalians. Diver to diver, ma być z założenia do długiego moczenia, nawet jeśli ktoś uzywa go tak, jak ja - wyłacznie do desk divingu :P Liczą sie zasady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Każdy diver na czymś innym niż guma/bansoleta to mezalians. Diver to diver, ma być z założenia do długiego moczenia, nawet jeśli ktoś uzywa go tak, jak ja - wyłacznie do desk divingu :P Liczą sie zasady.

Przeczytałem Biblię (zarówno Stary jak i Nowy Testament, a także Koran oraz Talmud i nigdzie takich zasad nie znalazłem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Biblię (zarówno Stary jak i Nowy Testament, a także Koran oraz Talmud i nigdzie takich zasad nie znalazłem ;-)

 

Wielu innych zasad tam nie znajdziesz ;) zasady zegarkowe są zbyt banalną sprawą i tyle :P Ale tutaj zasadą jest przeznaczenie zegarka, niezaleznie od tego, jak go używasz. Skoro już nawiązałeś do tematu, to diver na skórzanym pasku jest "niekoszerny" ;) Podam inny przykład: Pilot na kauczuku :D faux pas

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fidelio, trzeba grzebać w buddyzmie bo przecież to zegarki z Azji, a że buddyzm stawia na rozwój i dążenie do wyzwolenia... Wolno divera opasać! :)

 

Sam myślałem, że SKX nigdy z bransolety nie zdejmę, ale wrzuciłem go ostatnio na pasek (przypadkiem wpadł odpowiedni) i jestem zachwycony.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem Biblię (zarówno Stary jak i Nowy Testament, a także Koran oraz Talmud i nigdzie takich zasad nie znalazłem ;-)

Tu się zgodzę, zasady są po to aby je łamać, ale po prostu jak świni siodło tak Monsterowi psuje skórzany pasek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Każdy diver na czymś innym niż guma/bansoleta to mezalians. Diver to diver, ma być z założenia do długiego moczenia, nawet jeśli ktoś uzywa go tak, jak ja - wyłacznie do desk divingu :P Liczą sie zasady.

Do końca się nie zgodzę. Są divery, którym paski dobrze dobrane pasują. Akurat monster do takich nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to po prostu moje zasady. Żaden diver nie pasuje mi na pasku skórzanym bądź nylonowym. Żaden lotnik nie pasuje mi na silikonie/kauczuku/gumie. Ale ponoć o gustach się nie dyskutuje ;)

 

Dla mnie to jak alu felgi do pickupa, mozna, jak ktoś się uprze to i limuzynę z niego zrobi... 

 

47558_zielony-chevrolet-silverado-alufel

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z tymi nurkami i skóra to się zgodzę, mi też to jakoś nie leży. Są oczywiście wyjątki jak Panerai i Squale

IMO także Meccaniche Veneziane :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO także Meccaniche Veneziane :-)

No i tu mnie masz przyznaje racje

 

Wychodzi na to ze Włochom można więcej

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fidelio wrzuć go na czarną gumę. Powinno być super.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piknie, a takie zamieszanie było :)Tylko uszy naciągnięte i porysowane zostały :D

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widać (przynajmniej na razie), że lepsze (w moim mnianiu) okazał się wrogiem dobrego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać (przynajmniej na razie), że lepsze (w moim mnianiu) okazał się wrogiem dobrego :-)

Trza było nie pokazywać, tylko nosić po cichu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Prędzej na jakieś nato postawię ;-)

Jak musisz wrzucać na pasior, to zobacz jak komponuje się z jakimś grubym jaszczurem np. granatowym. Moim zdaniem pasek musi być agresywny. Z monsterem nie ma miękkiej gry ;-)

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trza było nie pokazywać, tylko nosić po cichu :D

Okazuje się, że vox populi też może mieć jakąś wartość ;-)

Jak musisz wrzucać na pasior, to zobacz jak komponuje się z jakimś grubym jaszczurem np. granatowym. Moim zdaniem pasek musi być agresywny. Z monsterem nie miękkiej gry ;-)

Ja już przy okazji Sumo z bransoletami się przeprosiłem :-) Rzecz w tym, że ta w Monsterze jest taka sobie i stąd pomysł na coś innego. Zobaczymy, następnym razem na już zamówionym nato wyląduje i się zobaczy ;-) Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Okazuje się, że vox populi też może mieć jakąś wartość ;-)

Ja już przy okazji Sumo z bransoletami się przeprosiłem :-) Rzecz w tym, że ta w Monsterze jest taka sobie i stąd pomysł na coś innego. Zobaczymy, następnym razem na już zamówionym nato wyląduje i się zobaczy ;-)

Jeszcze jedno. To Tobie ma się podobać i to Ty masz się z nim dobrze czuć. Olać koszerność i święte księgi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że vox populi też może mieć jakąś wartość ;-)

Ja już przy okazji Sumo z bransoletami się przeprosiłem :-) Rzecz w tym, że ta w Monsterze jest taka sobie i stąd pomysł na coś innego. Zobaczymy, następnym razem na już zamówionym nato wyląduje i się zobaczy ;-)

Rozruszałeś Szanowne Towarzystwo, nawet ciśnienie u mnie skoczyło :) Czekam na następny eksperyment, Monster na wrotkach  :D OK, już nie będę, wszystko przez zazdrość :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, ja jestem cierpliwy i mam czas na poszukiwania własnej drogi z Monsterem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.