Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Sto lat ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przez cały tydzień MUDMAN od Casio, a dziś wieczorem i przez cały weekend Delbana kupiona od kolegi "piotr123".

post-44476-0-73454200-1350058485_thumb.jpg

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierząc tego Aqiatimera nie przypadła mi do gustu jego koperta, natomiast tarcza jest bardzo fajna.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawid82

Fantastyczny ten Heuer...

Gratulacje!


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierząc tego Aqiatimera nie przypadła mi do gustu jego koperta, natomiast tarcza jest bardzo fajna.

 

 

Koperta moim zdaniem ma ponadczasowy kształt bryły,jest masywna troszkę podobna do koperty portugalca.Mnie nie podobały się koperty z kulawym mocowaniem gumy przypominające bryłą lata 90-te..(jest taki model bez i z chrono z wewnętrznym ringiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TAG :)

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie podobały się koperty z kulawym mocowaniem gumy przypominające bryłą lata 90-te..(jest taki model bez i z chrono z wewnętrznym ringiem)

 

że taki ?

 

9096885_x.jpg

 

 

a mnie się podoba!

 

.. ale Twój (też) bardzo fajny! :)

 

piotrek

Edytowane przez michalop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo..Jakoś mi ten kształt nie pasi.Mogłem nabyć niwiutkiego odentycznego jak ten na focie za 65% ceny i go nie kupiłem..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za duży? :)

 

Gratuluję, każdy Pam jest świetny, a 111stka to klasyka. Tylko zdjęcie słabe :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za duży? :)

 

Gratuluję, każdy Pam jest świetny, a 111stka to klasyka. Tylko zdjęcie słabe :(

 

Na zdjęciach każdy mój zegarek wychodzi zawsze taki duży, ale w realu już taki nie jest :)

Uwierz mi na słowo, że jest idealny jeśli chodzi o rozmiar.

Mam dwa 2 metry wzrostu długie ręce ale przy nadgarstku się zwężają,

poprzednik Aquatimer Vinatage był dla mnie zdecydowanie za mały.

Zdjęcia z telefonu...

Edytowane przez black_omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamy są fajne,ale jakos ostatnimi czasy owczy pęd na zegarki tej marki nieco zwolnił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze, często zdjęcia przekłamują. Niech się dobrze nosi :)

 

Jak wrażenia? To Twój pierwszy Panerai?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamy są fajne,ale jakos ostatnimi czasy owczy pęd na zegarki tej marki nieco zwolnił..

Wszystko kiedyś przemija. Mnie strasznie kręcą te zegarki, obok Rolexa jest to mój ulubiony brand :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

poprzednik Aquatimer Vinatage był dla mnie zdecydowanie za mały.

Zdjęcia z telefonu...

 

 

 

Aquatimer był za mały?Przecież on ma 44mm średnicy.Ja mam nadgarstek ponad 22cm o zegar prezentuje się wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze, często zdjęcia przekłamują. Niech się dobrze nosi :)

 

Jak wrażenia? To Twój pierwszy Panerai?

 

Pierwszy i od razu idealnie trafiłem na okazję bo właśnie szukałem 111: polerowana stal, przeszklony dekiel, brak logo itd.

Myślę, że oprócz obwodu nadgarstka liczy się także wzrost, jeśli masz dużo cm to wtedy duże zegarki jeszcze bardziej pasują.

 

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aquatimer był za mały?Przecież on ma 44mm średnicy.Ja mam nadgarstek ponad 22cm o zegar prezentuje się wyśmienicie.

 

Aquatimer Vintage 3548z mechanizmem ETA, nie ten Twój z własnym mechanizmem miał 42mm i sprawiał wrażenie małego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@black_omega

Jakos ciagle nie mam wiary w Paneraia, ale ten wyglada naprawde fajnie.

Uwazaj na Michala, wmowi Ci, ze za duzy, a potem odkupi i bedzie sie chwalil ;)


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aquatimer Vintage 3548z mechanizmem ETA, nie ten Twój z własnym mechanizmem miał 42mm i sprawiał wrażenie małego :)

 

 

Aaa to co innego,chyba ostatnio go wystawiałeś na bazarku..Do mnie także ten model nie przemawia.Mimo,że jestem fanem IWC uważam,że uczyniłeś dobrze zmieniajac ten model na Pama..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie sezonu działkowego z takim towarzyszem. Niestety tylko telefon miałem pod ręką.

20121012173.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos ciagle nie mam wiary w Paneraia, ale ten wyglada naprawde fajnie.

Uwazaj na Michala, wmowi Ci, ze za duzy, a potem odkupi i bedzie sie chwalil ;)

:lol:

 

Tomek, a widziałeś Pamy na żywo? Dla mnie mają te zegarki w sobie to coś, i są wyjątkowo męskie B) Nie wspominając o świetnym wykonaniu.

 

Moim celem na przyszły rok jest 275 - dosłownie miażdżący zegar!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.