Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
@ Tsuki - wykonaj lepszą robotę, będziesz miał legitymację do krytykanctwa
Zawsze mam legitymizację :D

 

P.S

Fabryki zegarków nie mam, więc ciężko mi będzie cokolwiek wykonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Michał, przecież innej opinii po Tsuki'm się nie mogłeś spodziewać więc szkoda czasu na komentowanie tego :D

 

A klubowy fajny- tym bardziej, że to "manufaktura" :)

 

 

Marcin

nie zgodzisz się, że wygląda tandetnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki zmień hobby, bo w tym, czasem liczą się też inne kwestie- nie tylko wygląd...

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Panowie nie ma co sie klócic , jednym sie podoba a innym nie, to normalne, ja patrze raczej na niego na wkład mojej pracy, chęci i to ze jest tylko taki jeden :D (no i mi sie podoba). Pozdrawiam wszystkich którzy kochaja sikory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki amator3nr za rozwinięcie mojej myśli :D

 

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, co mi umknęło, niezły "handmade" :D

 

Nawiązując do konwencji wypowiedzi Tsukiego: Tsuki jak zwykle pieprzysz głupoty.

 

Marrrrrcin

 

:evil: :evil:

 

.....

 

:oops: :oops:


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: :D :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

amator3nr

nie ma co :!: fajny jest i koniec :D :!:

napisz tylko jak chodzi na tym mechanizmie

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wow, co mi umknęło, niezły "handmade" :D

 

Nawiązując do konwencji wypowiedzi Tsukiego: Tsuki jak zwykle pieprzysz głupoty.

 

Marrrrrcin

 

:evil: :evil:

 

.....

 

:oops: :oops:

ty pieprzy.sz - ten zegarek wygląda żałośnie. Szkoda, że tak ciężko ci to przyznać. Damn, smutne, że 8 z 10 najaktywniejsz to ciężcy frajerzy... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki, na szczęście Twoje słowa nic dla tej ósemki nie znaczą- marnujesz czas dzieciaku :!: :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
te drukowane indeksy nadają mu mocno tandetny "look" :D :oops:

 

moze i nie jest najpiekniejszy, ale za to ma swoj styl i cy by nie mowic jest z limitowanej serii :wink: ja bym sie nie wstydzil go na nadgarstku zalozyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Na tym dziwnym mechanizmie chodzi naprawde dobrze, nie robiłem mu testu na dokładnosc ale jak zrobie to napisze , a wachania sa nieznaczne nie przeszkadzaja mi , takze przestawiam go raz na tydzień o ok 2 min do przodu.

Ps: nazwałek go "klubowym :D " poniewaz ma logo naszego klubu, mam nadzieje ze nikogo to nie uraziło, a jeżeli tak to przepraszam.

W całej okazałości

post-0-0-88941700-1330498146.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smutne, że 8 z 10 najaktywniejsz to ciężcy frajerzy...

 

:D

 

Przynajmniej nie sfrustrowane chłopczyki, którzy myślą, że są wielkimi maczo.

Meller - odwołując mnie bez powodu wygłupiłeś się.

:D Jak w piaskownicy. :)

 

A najbardziej lubię teksty typu: skanowałem na SGH, nie mogę tego otworzyć na SGH, ja Cię kojarzę z SGH, itp.

:)

Też jestem dumny ze swojej uczelni, ale wymienianie jej nazwy w co trzecim poście jest żałosne, twardzielu.

 

ps

amator3nr, po co mu to tłumaczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[

A najbardziej lubię teksty typu: skanowałem na SGH, nie mogę tego otworzyć na SGH, ja Cię kojarzę z SGH, itp.

:D

Też jestem dumny ze swojej uczelni, ale wymienianie jej nazwy w co trzecim poście jest żałosne, twardzielu.

LOL - o tym, gdzie studiuję wspomniałem może w 3 postach. Zabawne jest jak bardzo zwracasz na to uwagę. W pewnien sposób pochlebia mi to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabawne jest jak bardzo zwracasz na to uwagę. W pewnien sposób pochlebia mi to.

 

Zapewniam Cię, że nie robi to na mnie żadnego wrażenia, no może z wyjątkiem poprawy mojego humoru.

 

W końcu jesteś zwolennikiem wyrażania stanowczo i konkretnie swoich poglądów, a skoro mnie obrażasz, bo rozumiem, że łapę się do tej ósemki, to nie zamierzam być miłym w stosunku do Ciebie.

Twój "indywidualizm" jest śmieszny. Nie wystarczy iść pod prąd, trzeba jeszcze mieć trochę taktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOL - o tym, gdzie studiuję wspomniałem może w 3 postach. Zabawne jest jak bardzo zwracasz na to uwagę. W pewnien sposób pochlebia mi to.

tak się składa, że też studiowałem na sgh, na dodatek w lepszych dla tej uczelni czasach niż obecne, więc nie masz się czym tsuki chwalić, na mnie na pewno nie zrobisz wrażenia. więcej pokory, mniej bufonady, przez podobne do twojego podejście do życia i innych ludzi studiująca dziś w sgh młodzież skutecznie obniża prestiż tej zacnej uczelni, co w efekcie powoduje, iż wielu pracodawców woli zatrudniać absolwentów innych szkół, zamiast mających za***iście wysokie mniemanie o sobie magistrów z sgh. smutne, ale niestety prawdziwe.

a wracając do topicu - bardzo fajny zegarek, stojąc przed wyborem mieć albo nie mieć bez wahania zrobiłbym to samo. można być pewnym unikatowości takiego dzieła :D


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, zastanawiam się kto jeszcze może pochwalić się zegarkiem "hand made"? Może załóżmy odrębny temat dla osób przedstawiających swoje dzieła?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.