Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Przy obecnym stanie kolekcji wychodzi ,ze musiałbym zmieniać średno co minutę do 24.00 :)

To jeśli chodzi o świadoma cześć , pozostaje jeszcze cześć nie noszona i troche zapomniana. Tego tez troche jest ;)

 

@Slaw, mam tylko kilka zegarków i za każdym razem jak pomyślę, że jest ich za dużo, to wystarczy pomyśleć o Tobie ;) Jakieś 20% wszystkich zegarków na forum należy pewnie do Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Slaw, mam tylko kilka zegarków i za każdym razem jak pomyślę, że jest ich za dużo, to wystarczy pomyśleć o Tobie ;) Jakieś 20% wszystkich zegarków na forum należy pewnie do Ciebie :D

Oj tam :)

Przy niektórych kolegach z forum ( jeden posiada bodajże ponad 7000 (!) ) , ja wypadam jako średniak :) . Zreszta sam wiesz jak to jest , nieważne ile mamy i tak jest za mało :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Oj tam :)

Przy niektórych kolegach z forum ( jeden posiada bodajże ponad 7000 (!) ) , ja wypadam jako średniak :) . Zreszta sam wiesz jak to jest , nieważne ile mamy i tak jest za mało :)

 

No to razem macie połowę wszystkich zegarków na forum ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Oj tam :)

Przy niektórych kolegach z forum ( jeden posiada bodajże ponad 7000 (!) ) , ja wypadam jako średniak :) . Zreszta sam wiesz jak to jest , nieważne ile mamy i tak jest za mało :)

Takich co mają po kilkaset lub kilka tysięcy zegarków sam znam kilku. Swojego czasu też miałem blisko trzysta sztuk (albo i więcej, już nie pamiętam) Ale tych zegarków po prostu się nie nosiło a tylko na nie patrzyło ;) Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich co mają po kilkaset lub kilka tysięcy zegarków sam znam kilku. Swojego czasu też miałem blisko trzysta sztuk (albo i więcej, już nie pamiętam) Ale tych zegarków po prostu się nie nosiło a tylko na nie patrzyło ;)

Zgadza sie. Jest niestety nierealne nosić je wszystkie :(

Ale potrzenie tez sprawia radość ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na tany tany :)

 

HyNgpnb.jpg

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zmieści się pod mankiecik koszulki? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczór koszulowo

post-74783-0-17143600-1514744060_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Odmierzamy ostatnie godziny przemijającego

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No kupilbym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby było co do sekundy gps się przyda!14a83aa5ebc6002c2905d6e8a45fb13a.jpg Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący egzemplarz. Jaki to model?

Zegarek bezcenny pamiątka a model to seria z początku lat 90tych Age Of Discovery

Tutaj link do całej serii http://www.theantiquariantraders.com/Ago_of_discovery.htm

Najlepszy plakat z MŚ Italy 90 :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku! Aby nasze zegarki odmierzały tylko szczęśliwy czas w 2018 roku dla Was i waszych bliskich :)02a5db7514b16d77ec5ec4deba6b0a6e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kupilbym :)

Był kiedyś czas Konradzie, gdy cieszyłeś się jeszcze swym moonwatchem, że chciałem wówczas złożyć Ci odpowiednią ofertę związaną dokładnie z tymi dwoma zegarkami.

Niestety, nie zdążyłem.....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.