Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
broncio

DEBATA O ZEGARMISTRZACH

Rekomendowane odpowiedzi

Daj jakiegoś linka do fotki mechanizmu. Jutro tam jadę to mogę zapytać. Może powie 300zl :)

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do serwisu i zrobienia szkiełka kieszonkę czy ktoś może polecić jakiegoś zegarmistrza w Warszawie lub okolicy? W Siedlcach byłem u kilku zegarmistrzów z Łuczem. I było że jeden zegarmistrz za smarowanie i czyszczenie powiedział 90 a drugi 50. . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - Prim Sport II (zegarek NOS, sprawny) cena serwisu jaką rzucił mi polecony przez znajomego majster - 190 zł... Jak żyć...

Macie kogoś znającego się na rzeczy w Wwie i nie aż tak drogiego? No chyba, że to rynkowa cena :/...

Zadzwoń 502077215 pan Rysio ul.Synów Pułku 5/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń 502077215 pan Rysio ul.Synów Pułku 5/15

Dzięki Sly60. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Polecicie jakiegoś dobrego i taniego fachowca od radzieckich w Sosnowcu, ewentualnie okolicach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,gdzie w Warszawie mogę oddać bez większych obaw,moją : Amfibia scuba automatic

zatrzymuje się

proszę o jakiś znany z Waszego doświadczenia adres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia nt zegarmistrza p. Andrzeja Dzierwy z Krakowa? Jego zakład mieści się przy Placu Inwalidów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,gdzie w Warszawie mogę oddać bez większych obaw,moją : Amfibia scuba automatic

zatrzymuje się

proszę o jakiś znany z Waszego doświadczenia adres

Rychu, na ostatnich 3. stronach masz z 5 adresów w W-wie, gdzie forumowicze oddają zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odradzić i przestrzec przed zegarmistrzem w Ursusie na Wiosny Ludów 77 w Warszawie, który i tak już ma lokalnie kiepską opinię.

 

Wczoraj zatrzymała mi się kwarcowa Czajka Medyczna, a do znanego mi, dobrego zegarmistrza daleko, więc udałem się na ww. adres. Pomyślałem sobie, że wymiana baterii to żadna sztuka, więc będzie to szybka sprawa. Facio podłubał, pomyślał i usłyszałem, że mechanizm jest stary, skorodowany :wacko:  takich już nie ma i nadaje się na śmieci...  :blink: Niedowierzając udałem się dzisiaj do zaufanego zegarmistrza. Obejrzał, wymienił baterię, powiedział, że trzeba by go dać na przegląd i pogratulował działającego, niespotykanego zegarka. I znowu cyka  :rolleyes:  :D  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko moje brzmi: dobry zwgarmistrz w szczecinie, ktory mnie nie bedzie chcial skroic 70zl za czyszczenie. Zna ktos?? Potrzebuje bardzo, chyba ze ktos chce z forum zarobic ;) dzieki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem standardowa a biorąc pod uwagę deficyt rozsądnych majstrów to akceptowalna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odwołać powyższy post, napisany impulsywnie, pod wpływem pierwszej "fascynacji" Panem Kowalem. Jego zakład to miejsce w którym giną części, zegarki są nie naprawiane - tylko preparowane aby wyglądały na sprawne (wydawane czasomierze są brudne, nieskręcone, rozklekotane, z nadmiarem oliwy). Sam Pan Piotr jest - to prawda - uprzejmy, jednak pod miłym wyrazem twarzy kryje się dyletanctwo, bylejakość, usługi "na odczep się".

 

Moje doświadczenia wskazują jednoznacznie, że Pan Kowal nie jest zegarmistrzem godnym polecenia, z którym współpracy nie życzę żadnenu "zegarkomaniakowi".

http://m.onet.pl/wiadomosci/krakow,snwn7f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi?

O bajanie o kolejce po zmianę czasu?

Zwróciłem też uwagę na to że  "...wiele krajów europejskich nie zmienia już czasu ..."

To nieprawda bo nie zmienia Rosja, Białoruś i Islandia o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

yyy  :blink: nie wiem czy sobie poradzę przestawić godzinę do przodu. Szczególnie w chorągiewce z podwójnym kalendarzem.  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem

 

Pozdrawiam

Kamil

Edytowane przez stolipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Szukam dobrego speca z Bydgoszczy i okolicy, który zająłby się odświeżeniem Amfibii Radio Room.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludeczkowie kochani :D

 

Czy ktoś zna zegarmistrza godnego polecenia w Koszalinie lub okolicach tego miasta ?

Usiłuję pomóc znajomemu z tamtych okolic w reanimacji ruskiej pamiątki rodzinnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem większość krakowskich zegarmistrzów. Na razie się powstrzymam od ich zrecenzowania, ale nie wiem jak długo dam radę... Dziś odebrałem od mojego ulubionego (z nikim się nie plotkuje tak dobrze, jak z nim...) wostoka precyzyjnego. Miał mieć sprawdzony gwint i założoną uszczelkę (na takiej jaką znalazłem się nie dokręcał),poza tym zegarek igła. Pomijam fakt, że czekałem dwa tygodnie... przychodzę dziś, a on mi mówi, że zrobione, tylko żebym go nie otwierał, bo nie miał uszczelki i zasilikonował... Koniec.

Żartujesz...!!!!! Ciekawe czy to jeden z tych do których chodzę, a chodzę na zmianę do kilku bo żadnemu nie ufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już tylko chodzę, jak mi części jakiś zabraknie i po szkiełka, bo nie mam pająka... Na bank znasz, bo to jeden z tych "lepszych". Uczę się dalej i za rok otwieram własny zakład, jest potencjał na rynku... :-)

Daj znać jak otworzysz. Będę pierwszym klientem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.