Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Recenzja G-Shocka GW-9200 Riseman

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze fota, a jeszcze jak byś mógł powiedziec, w jakim celu jest Ci ona potrzbna?

 

a607ac3d15e98a70m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybyście teraz mieli zakupić zegarek, to kupilibyście jeszcze raz tego GW-9200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. Jest naprawdę ładny, nie rzuca się w oczy nadmierną kanciastością, a wielkość raczej adekwatna do serii G-Shock. Kwestia czujników, jak widać, zawsze będzie dyskusyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jestem ciekaw jak to wygląda bo przymierzam się do zakupu gw-9200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że paski są robione w Chinach, a reszta w Tajlandii. Ciekawe jakiej jakości okażą się te paski, póki co, u mnie nie ma żadnych objawów zużycia, ale mam zegarek krótko (od marca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybyście teraz mieli zakupić zegarek, to kupilibyście jeszcze raz tego GW-9200?

...miałem go już dwa razy ,ale w zegarkach musi być ruch...jedno wiem napewno .... kupię go oczywiście poraz trzeci...jest świetny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie żałuje ani jednej złotówki wydanej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników (długo)noszących raismana. Mianowicie jak wytrzymały jest ten pasek nie pęka nigdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników (długo)noszących raismana. Mianowicie jak wytrzymały jest ten pasek nie pęka nigdzie??

...ja nie miałem z nim żadnych kłopotów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie a mam go w pracy codziennie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdybyście teraz mieli zakupić zegarek, to kupilibyście jeszcze raz tego GW-9200?

Po raz drugi bym go nie kupil ze wzgledu na to ze na mojej lapie wydaje sie maly. Pozatym wolalbym dolozyc do Frogmana.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litera P nad kreskami oznacz anglosaskie "PM", a stwierdzisz to, kiedy przestawisz sobie zegarek w tryb 12-sto godzinny.

 

Wysyłam foto, po przestawieniu na "PM" wyswietla sie literka P ( zaznaczona na zielono ), natomiast nadal pozostaje kwestia drugiej literki "P" nad kreseczkami Wave Ceptora:) - ( zaznacznie na czerwono ), ta literka mi sie jeszcze nigdy nie wyswietlila ( widze ja pod swiatło ) i nie wiem od czego jest.

 

zdjcie307o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

Druga literka P spelnia taka sama funkcje jak ta wieksza literka P czyli wyswietla sie wowczas gdy jestes w innym trybie.

 

GW-9200-test-LCD.jpg

 

Jako ciekawostke dodam jak wykonac test wyswietlacza LCD tak jak na powyzszym zdjeciu.

Wcisnij jednoczesnie przyciski ADJUST, MODE i START.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A racja! Zgadza sie, w innych trybach wyswietla sie druga literka P. Jeszcze raz dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie o wysokościomierzu. Wracałem wczoraj z Openera na Śląsk i porównywałem wskazania Risemana ze wskazaniami nawigacji (a mam dokładną mapę) i nie różniły się o więcej niż +/- 10 metrów, co uważam za wynik rewelacyjny.

Pzdr.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Bo miałeś stałą pogodę. Przy zmianie ciśnienia nie będzie tak dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak czy siak, wrażenie jest bardzo dobre :(

 

Poza tym zmiany ciśnienia musiałyby być bardzo duże żeby wynik znacznie zafałszować, a to raczej nie często się zdarza.

Edytowane przez mirfak

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper_1984

Czy opłaca się kupić ten zegarek w cenie 629,10 zł ?? (jest w promocji -10% w Time Trend a kosztował wcześniej 699 zł).

A jak czytam to kolega itepe (27 marzec 2010) nabył go za 489,30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
kolega itepe (27 marzec 2010) nabył go za 489,30 zł.

Ponieważ Bóg Casio różnie obdziela swoich wyznawców... musisz jakieś 10 lat jeszcze poślinić się do Risemana aby otrzymać odpowiedni stopień wtajemniczenia w jego alti-baro-thermofunkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to była superpromocja: "-30% z okazji zmiany czasu na letni" i obowiązywała aż 3 dni, od piątku do niedzieli do godz. 00:00. Po tym czasie, sprawdziłem, cena wróciła na 699PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper_1984

Aha, czyli oferta dla wybranych. Czyli takich, którzy wiedzą czego chcą i są skłonni podjąc decyzję w ciągu 5 minut :lol:

No nic, będę obserwował zatem cenę. Dzięki za info.

A kolejna zmiana czasu będzie 31 października ;)

Edytowane przez Kacper_1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 110010000010011001

To sie tak predko nie doczekasz, poniewaz Riseman nadal bardzo dobrze sie sprzedaje wiec cene trzyma :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper_1984

Nic dziwnego, w końcu to "Hit roku 2009".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli oferta dla wybranych. Czyli takich, którzy wiedzą czego chcą i są skłonni podjąc decyzję w ciągu 5 minut :lol:

No nic, będę obserwował zatem cenę. Dzięki za info.

A kolejna zmiana czasu będzie 31 października ;)

 

Przymierzałem się do zakupu dobry miesiąc i już miałem wydać owe 629 PLNów na Allegro, ale z ciekawości chciałem sprawdzić ile kosztuje w TT. Wszedłem na stronę i... rewelacja. Ot, czysty przypadek, ale uczy, że trzeba mieć oczy i uszy otwarte :)

A o kurierze gratis nie wspomnę :D

Edytowane przez itepe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper_1984

Czy w TT wchodzi w grę negocjacja ceny? ;)

Udam się dziś tam, najpierw zobacze czy go w ogóle mają, jeśli tak to przymierzę.

Potem powiem, że wiem że był kiedyś na niego rabat 30% (koniec marca 2010) więc jestem w stanie nawet "teraz" go kupić.

Poza tym mają teraz rabaty nawet 60% więc 30% to co to jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.