Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Majowy Diabeł

Refleksje po spotkaniu oficjalnym

Rekomendowane odpowiedzi

Darek,

 

ta dyskusja to takie bardziej gadanie jest :) Wiesz, jak jest ferment i burza mózgów, to wielkie rzeczy się rodzą ;)

 

Poważnie mówiąc - nie jesteś w stanie dogodzić wszystkim, a spotkania zorganizowane przez Ciebie i Władka to mistrzostwo świata.

 

... i okazja dla wszystkich, żeby posłuchać, pogadać i odstresować się w miłym towarzystwie.

 

Raz jeszcze dzięki :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

dzięki za ciepłe slowa , nie mam nic przeciwko dyskusjom a tym bardziej krytyce , pod warunkiem ,że jest konstruktywna. Sam dostrzegam wady ( zalety też ) prezentacji zarówno ML jak i Hublot.

 

Ale .. pisanie ,że "dobrze ,że Pan z Bell&Ross nie przyjechał " zakrawa na kpinę po prostu ! Nie ma sensu zapraszać i tu szereg firm wymienionych to również chyba kiepskiej jakości żart . Może nie ma sensu przychodzić po prostu ?

Uważam ,że KMZiZ jest szerokim zrzeszeniem tych co szukają stricte technicznych informacji , jak też i tych , którzy są bardziej zainteresowani ciekawostkami w stylu " jaki jest najdroższy zegarek świata " czy " jakie są trendy w designie na 2009" więc i prezentacje powinny być różne , aby w miarę możliwości wszyscy się i dobrze bawili i trochę uczyli a wszystko w "zegarkowym " klimacie .

Jesli ktoś szuka tylko FACHOWEJ wiedzy to zapraszam na kursy mikromechaniki , wykłady o kołach zębatych etc

 

Uważam ,że tak jak mamy subfora o różnej , często szerokiej tematyce , tak odzwierciedleniem tego , aczkolwiek w miarę zdrowego rozsądku powinno być spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

dzięki za ciepłe slowa , nie mam nic przeciwko dyskusjom a tym bardziej krytyce , pod warunkiem ,że jest konstruktywna. Sam dostrzegam wady ( zalety też ) prezentacji zarówno ML jak i Hublot.

 

Ale .. pisanie ,że "dobrze ,że Pan z Bell&Ross nie przyjechał " zakrawa na kpinę po prostu ! Nie ma sensu zapraszać i tu szereg firm wymienionych to również chyba kiepskiej jakości żart . Może nie ma sensu przychodzić po prostu ?

 

Ze wszystkich opinii tylko jedna osoba deklarowała, że nie byłaby zainteresowana tymi prezentacjami a i tak (jak rozumiem wypowiedzi kolegi) jest zadowolona ze spotkania więc naprawdę jest wszystko więcej niż OK. Jeśli dla kogoś zegarek to mechanizm, samochód to silnik itd to IMO wiele traci, ale chyba nic w tym złego ;).

Ja w ogóle nie wiem JAKIM CUDEM byliście w stanie zorganizować coś tak fajnego i to praktycznie za darmo (często uczestniczę w różnych konferencjach i wiem jak często mamy byle co za ciężką kasę). Nie oszukujmy się, że występujący nie mieli gwarancji istotnego wpływu na wzrost sprzedaży. A dobór prezentacji był jak widać bardzo dobry skoro każdy znalazł coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę 'przejechaliśmy' się po PoliotEuro, a Oni na swojej stronie w zakładce wydarzenia napisali o naszym spotkaniu, że się odbyło i że mieli zaszczyt sponsorować i uczestniczyć! Są też zdjęcia - na jednym z nich jest nasz kolega Iko :) Miłe z Ich strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Trochę 'przejechaliśmy' się po PoliotEuro, a Oni na swojej stronie w zakładce wydarzenia napisali o naszym spotkaniu, że się odbyło i że mieli zaszczyt sponsorować i uczestniczyć! Są też zdjęcia - na jednym z nich jest nasz kolega Iko :) Miłe z Ich strony

 

Wiesz jak to jest - nieważne jak piszą, ważne żeby pisali :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Po co tyle zacietrzewienia?

Może ML nigdy nie dorówna wielkim tuzom zegarmistrzostwa szwajcarskiego a może dorówna.. Tego nie wiemy.

Każda (powiedzmy, że prawie każda) firma ma swój pomysł na interesy. I całe szczęście, bo byśmy się straszliwie nudzili :)

Kiedyś mi się wydawało, że firmy korzystające z Ety są "niedobre", ale wyrosłem z tego.

Przedstawiciel ML położył prezentację, ale może się w przyszłości poprawi, kto wie? Wtedy będzie merytorycznie i profesjonalnie :)

Może w niedługiej przyszłości Hublot skieruje swoje kroki bardziej w kierunku innowacji w mechanizmach?

Czy nie będzie fascynującym przeżyciem obserwować jak się będą rozwijały te wszystkie firmy? :)

 

Będzie o czym rozmawiać na kolejnych spotkaniach... :)

 

PAX Panowie, PAX... :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hublot jednak się rozwija i nie tylko chce łączyć złoto z gumą ;)LINK


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.