Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Majowy Diabeł

Refleksje po spotkaniu oficjalnym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majowy Diabeł

Bardzo dziękuję za miłe i ciekawe spotkanie i możliwość osobistego poznania wielu z Was. Do przyszłego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za miłe i ciekawe spotkanie i możliwość osobistego poznania wielu z Was. Do przyszłego!

 

 

Rowniez dziekuje i pozdrawiam.

Podziekowanie dla Darka i Wladka :) :)

Bylo super !!!


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Varita

Ja też chciałabym podziękować Organizatorom za spotkanie. Było ciekawie, jestem pod wrażeniem prezentacji firmy HUBLOT. Też podobała mi sie prezentacja kontrowersyjnej Polpory.

Super, że była okazja porozmawiania z innymi pasjonatami. Pozdrawiam cały Klub a szczególne pozdrowienia dla Staruszka, Pana Igora, Eye Lipa, Wulkanusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuję, tym bardziej, że była to pierwsza moja możliwość osobistego poznania wielu z Was!

bardzo mi się podobała prezentacja nowego chrono od ML, która to sprawiła, że inaczej spojrzałem na ten zegarek. Wcześniej jakoś nie zwracałem na niego uwagi bo wydawało mi się, że to nic specjalnego - ale teraz!...

Inaczej też zaczynam postrzegać tą firmę, do tej pory jawiącą mi się jako banalna.

Upór i konsekwencja z jaką próbują nowych rzeczy w mechanice (a nie tylko w designie :) - bez urazy dla Hublot, to oczywiście żartem) i to w tempie sprinterskim rzeczywiście wymusza zmianę postrzegania tej marki!

I Polpora nie wydaje mi się kontrowersyjna :)

Ba - uważam nawet, że część z nas się po prostu czepia.

1. cena - wynika z rachunku i co z tego, że szwajcarska konkurencja jest tańsza, a ma w środku to samo. Ale nie jest "made in Poland" (co oczywiście podraża koszty)

2. to, że wszystko jest tylko składane u nas... i co z tego - przyjdzie czas, będzie pora

 

najważniejsze, że robią zegarki, które prezentują w miarę wysoką jakość (tak mi się wydaje) i które się podobają (mnie tylko jeden ale za to jak widziałem - nie tylko mnie).

 

dziękuję za miłe gadki pomocne informacje eyelipowi, jedi'owi, kadariusowi

... i Staruszkowi za to, że od teraz wiem, że Panerai radiomir rewelacyjnie wygląda na damskim nadgarstku. Zwłaszcza 8-mio dniowe ;)

choć chyba myślał, że chcę go buchnąć :) (Piotr - ty wiesz ocb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chcę podziękować organizatorom za wspaniałe spotkanie - miejsce super, prelekcje bardzo interesujące (Hublot!), a w hostessie od Motoroli prawie się zakochałem ;)

Pozdrawiam wszystkic i do zobaczenia za rok!


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja sie przyłączam do gratulacji...

 

Dziekuje przede wszystkim Władkowi i Darkowi za przygotowanie wszystkiego, co z pewnoscia latwe nie bylo, tym bardziej w natloku codziennych zajec.

Dziekuje wszystkim klubowiczom za mila atmosfere i ciekawa dyskusje.

 

Co do samego spotkania od strony merytorycznej...

HUBLOT i prezentujący go Pan wypadli poprostu REWELACYJNIE..czapki z glow, wiecej takich profesjonalnych prezentacji za rok. PAn z pasja, widza i umiejetnoscia jej przekazania.

Prezentacie POLPORY i klubowego kolegi Pana Złotnika również bardzo fajne i ciekawe. Mam nadzieje, ze za rok zobaczymy wiecej tego typu prezentacji - zgodnie z zapowiedziami Darka.

 

Sama organizacja, miejsce i cala otoczka bardzo profesjonalnie i bez zarzutu.

 

Dzieki za mozliwosc poznania Was na żywo, oby do zobaczenia za rok.

Raz jeszcze wielkie podziękowania dla Darka Chlastawy i Władka Mellera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka mała dygresja... a może by tak zrobić fotkę rodzinną? tzn. do jakiegoś najbardziej panoramicznego zdjęcia poprzypinać pinezki z nazwiskami?

byłoby łatwiej na pewno dla takich jak ja - bo poznałem mnóstwo ludzi nie mających jednak wypisanego nicka tylko nazwisko lub z odwróconym identyfikatorem. niektórych nicki może i widziałem, ale pamiętam tylko twarze i teraz nie potrafię ich dopasować ;)

taki tylko pomysł...

zapomniałem wcześniej: Władek i Darek - wielki szacun, było rzeczywiście tak jak to sobie wcześniej wyobrażałem, dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za świetne spotkanie. Byłem pierwszy raz i bardzo mi się podobało. Dopiero przed chwilą przyjechałem.

Ogromne podziękowania dla organizatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo bylo Was znowu zobaczyc. Podziekowania dla osob dzieki ktorym wszystko to moglo sie odbyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom. Dzięki wszystkim za mile spędzony czas. Z przyjemnością spędziłbym go więcej w tak zacnym gronie - ale nawał spraw spowodował, że udało mi się przyjechać jedynie na oficjalne spotkanie - i zaraz po nim musiałem wracać. Mimo tak krótkiego czasu było bardzo miło i serdecznie dziękuję.

Pod wieczór zamieszczę trochę fotek.

Pozdrawiam

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do podziękowań dla organizatorów spotkania, było super!

Jestem pod wrażeniem jego atmosfery i... zegarków, które miałem okazję zobaczyć na nadgarstkach niektórych klubowiczów, było na co popatrzeć ;)

Prezentacja Hublota - bomba, szkoda, że w ostatniej chwili wypadł B&R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie są komentarze po spotkaniu??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom spotkania oficjalnego jak i nieoficjalnego, również tym ;) którzy zrobili nas w bambuko :).

Temption dzięki za świetne fotki.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za fotki..czekamy na kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARDZO DZIĘKUJEMY organizatorom i uczestnikom za kolejne nasze, coroczne spotkanie. Niezapomniane wrażenia, atmosfera, prezentacje i poczęstunek. ;) Już odliczamy czas do NASTĘPNEGO roku.

 

Miro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie i udział.

Teraz trochę od siebie.

Hublot

Rzeczywiście Hublot był niesamowity i bardzo spontaniczny. Z drugiej strony mam pewien niedosyt z tej prezentacji, bo przykłądowo o nowym mechaniźmie niewiele można było się dowiedzeć. Może to kwestia tajemnicy (przed opatentowaniem), może specyfika prelekcji dla osób takich jak my, ale dla mnie zbyt mało konkretnych informacji. To samo dotyczy nowych materiałów, które wprawdzie Hublot stosuje, ale o których była tylko sktomna informacja.

Polpora

Dobrze, że Krzysztof przybył i chyba dobrze zaprezentował markę.

Czesiek Złotnik.

Ja byłem zadowolony, tylko że Czesiek uciekł i nie dał szansy zadania pytań. Skończył i uciekł.

 

Ogólnie.

Było super !

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...również tym ;) którzy zrobili nas w bambuko :) .

- o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie.

Było super !

Władek

 

Ogolnie bylo super..i jeszcze raz podziekowania dla Ciebie i Darka za organizacje.

 

Co do prezentacji Pana Nicolasa Courcoux z HUBLOT - moim zdaniem wypadl naprawde rewelacyjnie.

Nie zgadzam sie, ze malo bylo konkretow - w moim odczuciu bylo duzo przedstawionych w takiej formie, jak ana tego typu spotkania byla najodpowiedniejsza.

A ze o samym nowym kalibrze mowil niewiele, moze rzeczywiscie nic wiecej powiedziec niemogl w tej fazie jego powstawania ? Dla mnie i tak prezentacja jak i sam prezentujacy na ogromny +

Szkoda, ze zabraklo Bell&Ross i Franka Mullera - oby za rok bylo takich prezentacji wiecej.

 

Niestety, zupelnie odwrotnie wypadl Maurice Lacroix. Gdyby zaprezentowal nowe modele Pan , pewnie bylo by ok. Niestety prezentujacy je Pan niemnialk bladego pojecia, o czym opowiada, oprocz cen zegarkow, ktore znal znakomicie. Od takie czysto materialistyczne podejscie do sprawy.

 

POLPORA i kolega Złotnik bardzo fajnie, rzeczowo i tresciwie.

 

Cala organizacja na znakomitym poziomie, miejsce fajne, catering bez zarzutu (choc nie probowalem, zgaduje ze tak bylo ;))....

 

Slowem, bylo bardzo fajnie, choc za rok moze byc jeszcze fajniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ja tam tylko słyszałem ze fajne czapki dawali

-mogliscie wziasc dla mnie...

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do podziekowan dla Darka i Wladka - tym wiekszych, ze zdaje sobie sprawe, jak ciezko jest wykroic czas na tego typu robote w natloku codziennych zajec.

 

Co do czesci oficjalnej, to:

 

1) Oprawa super, miejsce, catering, etc.,

2) ML - moja sympatia do marki wzrosla, dynamiczna mloda firma, ktora nie klamie, ze na 200 lat historii, tylko na biezaco te historie bez kompleksow tworzy.

Y) Hublot - postrzegam te prezentacje inaczej niz pozostali uczestnicy, nie znosze prezentacji t o misjach, tergetach, challengach, wizjach, etc. Dete gadki, bez konkretow, zupelnie nie moja bajka.

4) pan Zlotnik - super,jak dla mnie wystarczajaco bym zrozumial, bez szczegolow, ktore by mnie przerosly ;) Paa Zlotnik przeprosil ze musi uciekac, ale pociag mu odjezdzal i mial problem z komunikacja.

M


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..dziwie Ci sie MArcinie, ze od mowienia o pasji, jaka sa zegarki wolisz gadanie o ich cenach i czysto finansowej stronie...ale cóż..kazdy znalazl cos dla Siebei ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo dziękuję organizatorom za możliwość udziału w spotkaniu. Było bardzo przyjemnie. Organizacja- bez zarzutu.

 

Hublot- na prawdę super prezentacja, Pan Courcoux- wielkie słowa uznania za humor, łatwość w rozmowie i opowieść o starym Japończyku :)

 

Kol. Cz. Złotnik- bardzo ciekawie i rzeczowo poszerzył u wielu świadomość zegarkową. IMO to bardzo dobrze że miał możliwość zaprezentowania się na spotkaniu

 

Polpora- Pan Krzysztof miał możliwość obronić się przed krytyką Klubu i chyba mu się to udało :) . Również uważam że to dobrze że mógł przyjść.

 

Dziękuję kolegom za towarzystwo i do następnego razu.

 

ps;

ja tam tylko słyszałem ze fajne czapki dawali

-mogliscie wziasc dla mnie...

:)

 

Trzeba było pogadać z Maćkiem ;) On był organem decyzyjnym w tej kwestii :)


Pozdrawiam Bartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja również serdecznie dziękuje za miłe spotkanie. Duzy szacunek dla organizatorów, jak zwykle stanęli na wysokości zadania.

Do następnego razu.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ,

z dużą przyjemnością wspominam moje drugie spotkanie z Wami ( pierwsze to było załozycielskie w Muzeum Techniki ) .

Tematy dla mnie bardzo ciekawe , dobra organizacja ( DZIĘKI WIELKIE ORGANIZATOROM ! ) , dobre miejsce i klimat.

Mam nadzieję ,że będę Was poznawał coraz lepiej i dzięki Wam bedę mógł coraz głębiej wchodzić w ten niedsamowity temat.

Już teraz zostałem trochę ukierunkowany przez czytanie Waszych postów , zaczynam czuć co wartościowe i piękne.

Nie kupię sobie więc na razie chronografu ( jajka gotuję na wyczucie ) , ale myślę o takim jednym pilocie z napędem manualnym - nie trudno

przecież docenić Unitasa . Dziurawienie tarczy datą też w przypadku pilota jest jak najbardziej zbędne ... ale pochwalę się jak dojedzie do mnie.

Raz jeszcze pozdrawiem Was wszystkich i cieszę się bardzo ze spotkania .

 

do zobaczenia


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.