Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiniesz dlaczego?

A co ? wierzysz, że Seiko to całe zło Świata a reszta jest idealna ?

Z resztą jak jakość spadnie to poszukam czegoś innego. 

Ty akurat sam sobie odpowiedziałeś. A podobno najgorsze oszukiwać samego siebie ;) Swoją drogą dobra riposta dla partnerki, gorzej jak ona odbije piłeczkę w ten sam sposób.

 

Ktoś kiedyś na tym forum napisał, że jak szukasz ideału to spójrz w swoje krocze czy masz jajka równe ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ? wierzysz, że Seiko to całe zło Świata a reszta jest idealna ?

 

Ty akurat sam sobie odpowiedziałeś. A podobno najgorsze oszukiwać samego siebie ;)

Matko co za bzdury.

Peace

 

Edyta:

Burns, poziom napastliwości twoich postów jest co najmniej zastanawiający. Zostałeś poproszony o rozwinięcie bardzo odważnego stwierdzenia, a odpowiedzi otrzymaliśmy jakieś wybroczyny o związkach i kroczach. Przecież to jest forum dla kulturalnych raczej mających coś do powiedzenia ludzi.

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A co ? wierzysz, że Seiko to całe zło Świata a reszta jest idealna ?

 

Nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedałem swój ostatni zegarek z napisem Seiko na tarczy. Na razie będę wydawał swoje pieniądze na zegarki producentów mających lepszą kontrolę jakości i precyzję wykonania. To nie jest żaden bunt. To ewolucja zegarkowego entuzjasty.

Wiem że nikt w Seiko nie będzie po mnie płakał, więc tym lżej mi było się rozstać.

Właśnie ostatnia kontrola jakości, dziwne limitacje i niezrozumiała polityka nowych modeli powstrzymują mnie od kupna nowych wypustów od Seiko....

 

Co kompletnie nie przeszkadza mi cieszyć się moim SKX'em z nie-do-końca centrującym chapter ringiem :)

 

Do czasu ;)

 

Obecnie trend idzie w dobrą stronę - microbrandy zapewniają coraz lepszą jakość wykonania i coraz większą dbałość o detale. Oczywiście bywają wyjątki, ale mówimy tu o "prawdziwych" microbrandach, a nie o szybkich akcjach z Kickstartera.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnia kontrola jakości, dziwne limitacje i niezrozumiała polityka nowych modeli powstrzymują mnie od kupna nowych wypustów od Seiko....

 

Co kompletnie nie przeszkadza mi cieszyć się moim SKX'em z nie-do-końca centrującym chapter ringiem :)

 

 

Obecnie trend idzie w dobrą stronę - microbrandy zapewniają coraz lepszą jakość wykonania i coraz większą dbałość o detale. Oczywiście bywają wyjątki, ale mówimy tu o "prawdziwych" microbrandach, a nie o szybkich akcjach z Kickstartera.

Dokładnie tak jak piszesz.

SKX jest legendą i nic tego nie zmieni.

Oczywiście że miałem na myśli prawdziwe microbrandy. Nie znam wielu, ale posiadam produkty od dwóch. Jestem pod wielkim wrażeniem. Jakość, dbałość o detale, opakowanie, kontakt z obsługą.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że Seiko odwala chałę od 2015r to fakt i wspominałem o tym wielokrotnie publicznie!

Edyta:
Burns, poziom napastliwości twoich postów jest co najmniej zastanawiający. Zostałeś poproszony o rozwinięcie bardzo odważnego stwierdzenia, a odpowiedzi otrzymaliśmy jakieś wybroczyny o związkach i kroczach. Przecież to jest forum dla kulturalnych raczej mających coś do powiedzenia ludzi.

Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu "do czasu" ? I zmuszasz mnie do tłumaczenia tak prostych słów. Tłumaczę. aż trafisz bubla z mikrobrandu czego nie życzę.

Wydaje mi się, że jednak podświadomie zrozumiałeś to stwierdzenie bo sam dodałeś: "Z resztą jak jakość spadnie to poszukam czegoś innego" Czyli zrobisz to samo co zrobiłeś teraz z Seiko

 

Tylko po co wpadłeś z tym do działu Seiko ? Hejt ? Czy usprawiedliwianie swojej koncepcji pogoni za króliczkiem realizowanym za pomocą mikrobrandów ?

 

Po czym znowu dodajesz: "Oczywiście że miałem na myśli prawdziwe microbrandy. Nie znam wielu, ale posiadam produkty od dwóch."

 

Chłopie do czego ja Ci jeszcze jestem potrzebny - przecież rozmawiasz sam ze sobą!

 

Podsumujmy, przekreślanie całego dorobku Seiko i tego jak fajne mogą być starsze wypusty takimi stwierdzeniami jest poniżej pasa. A co do mikrobrandów, jak już będziesz miał ich więcej niż dwa, to załóż swój temat, zrób recenzję, porównanie itd.

 

A czym mają przyciągać klientów jak nie jakością, skoro z reguły nadal sami nie umieją zrobić kopert na własnych obrabiarkach w kraju, tylko zlecają to Chińczykom. Kiedy wyprodukują swój własny mechanizm zamiast stosować Seiko i Citizen, czasem Seagull czy Eta, jeżeli chcą na tarczy dopisać sobie Swiss ... No proszę Cię, z czym do ludzi.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że Seiko odwala chałę od 2015r to fakt i wspominałem o tym wielokrotnie publicznie!

Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu "do czasu" ? I zmuszasz mnie do tłumaczenia tak prostych słów. Tłumaczę. aż trafisz bubla z mikrobrandu czego nie życzę.

Wydaje mi się, że jednak podświadomie zrozumiałeś to stwierdzenie bo sam dodałeś: "Z resztą jak jakość spadnie to poszukam czegoś innego" Czyli zrobisz to samo co zrobiłeś teraz z Seiko

 

Tylko po co wpadłeś z tym do działu Seiko ? Hejt ? Czy usprawiedliwianie swojej koncepcji pogoni za króliczkiem realizowanym za pomocą mikrobrandów ?

 

Po czym znowu dodajesz: "Oczywiście że miałem na myśli prawdziwe microbrandy. Nie znam wielu, ale posiadam produkty od dwóch."

 

Chłopie do czego ja Ci jeszcze jestem potrzebny - przecież rozmawiasz sam ze sobą!

 

Podsumujmy, przekreślanie całego dorobku Seiko i tego jak fajne mogą być starsze wypusty takimi stwierdzeniami jest poniżej pasa. A co do mikrobrandów, jak już będziesz miał ich więcej niż dwa, to załóż swój temat, zrób recenzję, porównanie itd.

 

A czym mają przyciągać klientów jak nie jakością, skoro z reguły nadal sami nie umieją zrobić kopert na własnych obrabiarkach w kraju, tylko zlecają to Chińczykom. Kiedy wyprodukują swój własny mechanizm zamiast stosować Seiko i Citizen, czasem Seagull czy Eta, jeżeli chcą na tarczy dopisać sobie Swiss ... No proszę Cię, z czym do ludzi.

1. To że posiadam dwa microbrandy nie znaczy że nie widziałem więcej

2. Żaden hejt. Czytaj ze zrozumieniem. Widać to problem.

3. Forum jest publiczne mogę tutaj pisać bardzo dużo o ile nikogo nie atakuje

4. Stwierdzeń poniżej pasa doszukuj się (dosłownie i w przenośni) w swoich porównaniach tematów zegarkowych z kroczem.

5. Nie jestem w stanie z tobą dyskutować tutaj dalej. Mam niewystarczający poziom pieniactwa. No chyba że osobiście twarzą w twarz - to z wielką chęcią


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosferka jak w temacie u Rolkmistrzów :)

Cicho, cicho, może się rozejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj z zolwiem, nieprzejmujac się niską jakością kontroli jakości ;)0ef9a0be389e9bd467b31b50267d3b89.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tomek, bo Ty po prostu kochasz zegarki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie bój, nie bój, coś się znajdzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój, nie bój, coś się znajdzie  ;)

Nie prowokuj, wiesz jak to się kończy, ....rękawica rzucona.... :)  :)  :)

Nie moja oczywiście :) 

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Seiko zawsze coś się znajdzie

W moim SDGM-ie nic nie znajdziesz tak bestia diabelnie dokładnie wykonana :)

post-102288-0-32590700-1542212607_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np spuchniete szklo :)

post-60090-0-27774000-1542212714_thumb.jpeg


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim SDGM-ie nic nie znajdziesz tak bestia diabelnie dokładnie wykonana :)

A bateria długo trzyma? :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tarczu, ten "czarnuch" jest po prostu świetny i tyle w temacie Seiko I dodam jeszcze; może być lekko "zezowaty" lub mieć krzywą łapkę - ważne, że Tobie się podoba. Mnie także!

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np spuchniete szklo :)

To tylko powietrze, zboku jest korek, jak odkręcisz to zejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój, nie bój, coś się znajdzie  ;)

W Seiko zawsze coś się znajdzie

W moim zielonym Sumiaku nic nie znalazłem i nie zamierzam szukać z lupą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W moim zielonym Sumiaku nic nie znalazłem i nie zamierzam szukać z lupą :P

A bezel idealnie centruje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.