Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, mi wyskakiwał błąd, pokazywały się tylko na gumie 0 in stock, może dlatego, że jestem na telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena wygląda na bardzo dobrą, ale czy zeczywiscie jak się zamówi bez pudełka to nie dostaniem na granicy żadnych opłat???

Ktoś już zamawiał na tej stronie?

Jak powiem że z 10000 osób to pewnie mało będzie  :D

Nic nie powinno się wydarzyć bo idzie przez Niemcy (nadawca) ale sam powinieneś się zgłosić do odpowiedniego urzędu że kupiłeś  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamawiasz spoza Unii to zawsze jest możliwość opłat, to loteria. A tak naprawdę Twoim obowiązkiem z punktu widzenia prawa zapłacić VAT i opłaty celne.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z poza Unii, z Azji ale na przesyłce masz nadawcę jako Niemcy.

A dlaczego? domyśl się  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z poza Unii, z Azji ale na przesyłce masz nadawcę jako Niemcy

Może mi ktoś wytłumaczyć jak chłopu na między? Co to daje że jest do niemiec? Potem Musze go z Niemiec odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiasz w Azji a dostajesz z Niemiec, nie rozumiesz? 

Przynajmniej tak to ma wyglądać.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie z Niemiec to nie podlega pod opłaty żadne po prostu. Wielu sprzedawców z Azji kombinuje by klient nie ponosił dodatkowych opłat, często piszą np. na przesyłce że to jest prezent, albo zwrot gwarancyjny (wtedy również nie podlega taka przesyłka opłatom).

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podniecajcie się:

Serwer www.watcheszon.com nie może teraz obsłużyć tego żądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem, dziękuję koledzy ;D nigdy nie zamawiałem nic z zagramanicy i nie bardzo wiem jak to działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie teraz najlepiej wyhaczyć nowego Żółwia (SRP777) ?

W Europie około 1700 PLN. Czy z Dalekiego Wschodu wyjdzie taniej, uwzględniając cło i VAT?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dutyfreeisland były ostatnio najtaniej jak widziałem do tej pory- czarny i pepsi za ~228$ i pewnie za jakiś czas znowu się pojawią. To daje bez opłat ok. 940 złociszy.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawet z opłatami i tak będzie sporo taniej. Dzięki :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekajcie chwilę bo czegoś nie rozumiem, skoro seiko zrobiło fajny zegarek, i po wielu latach zakończyło jego produkcję, a on przez ten czas stał się wręcz kultowy, to co złego zrobiło DB tworząc swoja wersję kultowego zegarka ?

 

Nie konkuruje przecież z oryginałem, nie podrabia go, jak dla mnie to DB powiedziało, kończy się era skx-a, my go też lubimy, zrobiliśmy swoją wersję. Na tym przecież polega cała zabawa w inspirowanie się kultowymi zegarkami

 

Tak wiem, zauważyłem, że gównoburza zjebów z nocnikami będzie przy każdej takiej okazji i że nie warto się nerwować, więc wyrzucę z siebie nieco ironicznie, że takiego dziadowskiego z kuwety jak skx modowany, czytaj chamsko rżnięty, na Blancpain-a to nie założę, no przynajmniej nie do czasu aż go nie zakupie, ale to w przyszłym roku pomyślę o takiej ślicznotce :P

 

a swoją drogą ciekawe, że powszechne, nie tylko tu się spotkałem, zdziwienie wzbudził homar jednego z najtańszych nurków na rynku, może dobitnie świadczy o tym co się ostatnimi latami dzieje z cenami zegarków, bo gdy jedni "podnoszą cen prestiż", to wydawało by się że w ich miejsce wskocza inni, ale chyba tych innych brakuje, wszyscy chcą być lux, a wielu chce skx-ów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego że przez Niemcy jak:

 

 

Numer przesyłki

  RX805226921DE Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny Kraj nadania: Niemcy Kraj przeznaczenia: Polska Masa: 0.25 kg Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Wysłanie przesyłki 2016-07-20 23:19 FRANKFURT/FLUGHAFEN Nadejście przesyłki 2016-07-22 11:30 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny 2016-07-22 13:55 WER Warszawa Wysłanie przesyłki 2016-07-22 17:18 WER Warszawa Nadejście przesyłki 2016-07-23 00:03 WER Zabrze Zatrzymanie przez urząd celny 2016-07-23 07:51 International Postal System Zatrzymanie przesyłki w cle 2016-07-23 09:39

International Postal System

 

 

zatrzymują wszystko jak leci...

Z 2 strony sami się o to prosimy...dla mnie kilka postów jest do wykasowania z tego tematu;/

Edytowane przez finchers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekajcie chwilę bo czegoś nie rozumiem, 

 

no właśnie, nie rozumiesz, ale może kiedyś dorośniesz do tej myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego że przez Niemcy jak:

 

 

Numer przesyłki

RX805226921DE Rodzaj przesyłki: List polecony ekonomiczny Kraj nadania: Niemcy Kraj przeznaczenia: Polska Masa: 0.25 kg Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Wysłanie przesyłki 2016-07-20 23:19 FRANKFURT/FLUGHAFEN Nadejście przesyłki 2016-07-22 11:30 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny 2016-07-22 13:55 WER Warszawa Wysłanie przesyłki 2016-07-22 17:18 WER Warszawa Nadejście przesyłki 2016-07-23 00:03 WER Zabrze Zatrzymanie przez urząd celny 2016-07-23 07:51 International Postal System Zatrzymanie przesyłki w cle 2016-07-23 09:39

International Postal System

 

 

zatrzymują wszystko jak leci...

Z 2 strony sami się o to prosimy...dla mnie kilka postów jest do wykasowania z tego tematu;/

A potem będzie stempelek, urząd celny dopuszczono do obrotu ;)

100% pewności nigdy nie ma bo celnik może wszystko sprawdzić ale napisałem wcześniej że to tak ma wyglądać, niewinnie ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekajcie chwilę bo czegoś nie rozumiem, skoro seiko zrobiło fajny zegarek, i po wielu latach zakończyło jego produkcję, a on przez ten czas stał się wręcz kultowy, to co złego zrobiło DB tworząc swoja wersję kultowego zegarka ?

 

Nie narzucam nikomu swojego zdania, ale osobiście cenię i szanuję te marki, które same stworzyły kultowy zegarek i same zapracowały na ten kult, a nie te, które garściami czerpią z czyjegoś wieloletniego dorobku.

Dlatego odpowiadając na Twoje pytanie - może i Deep Blue nic złego nie zrobiło, ale nie zmienia to faktu, że od dziś firmę Głęboki Błękit mam głęboko w d*pie.

Zgodność z prawem takich inspiracji można dopilnować i na pewno DB nie łamie prawa, ale na szacunek w świecie zegarkowym trzeba sobie zapracować i tu już jest gorzej.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras, jak możesz to zaprzepaścić:

 

blue-angels-licensed-childrens-watches-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... od dziś mam w d*pie Deep Blue.

No właśnie tego się obawiałem że marka DB może sobie tym modelem zaszkodzić u miłośników czasomierzy.

Szkoda bo robią fajne nurasy, mają swój styl i mogli się nie pchać z tym skx-em ale ja osobiście nie jestem negatywnie nastawiony do niego i mam ochotę zobaczyć co to jest :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się obawiałem że marka DB może sobie tym modelem zaszkodzić u miłośników czasomierzy.

Szkoda bo robią fajne nurasy, mają swój styl i ...

 

... i mogli przy nim pozostać, byłoby ok.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.