Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna słuszna wersja PADI-ego. 

 

Miał być czarny SRP777 ale w moim mieście pojawiła się oferta z PADI i nie mogłem się oprzeć pokusie :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Mnie się trafił taki ładny z pudełkiem kalendarz - notes Seiko na ten rok  :)

post-38106-0-86070300-1483974858_thumb.jpg

post-38106-0-12253100-1483974900_thumb.jpg

post-38106-0-35529600-1483974939_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakby ktoś chciał na Massdropie jest Sarb033 za 291 Dolarów

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić tego SARBa033 by mieć kolorystycznie do kompletu z 035, ale dzisiaj przy okazji kupna PADI oglądałem na żywo SDGM001 i już wiem na co odkładać kasę :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odkładam na SDGM tylko mam w sobie małą wojnę czy wybrać 01 czy 03.


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Chciałem kupić tego SARBa033 by mieć kolorystycznie do kompletu z 035, ale dzisiaj przy okazji kupna PADI oglądałem na żywo SDGM001 i już wiem na co odkładać kasę :P

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również odkładam na SDGM tylko mam w sobie małą wojnę czy wybrać 01 czy 03.

 

Moim zdaniem zdecydowanie 003, chyba że masz same czarne tarcze i chcesz coś dla odmiany.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 003 i też uważam,że fajniejszy choćby dlatego,że mniej widać te nieszczęsne prążki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

003, o ile masz chociaż SARB065. Te zdobienia na jasnej tarczy są kapitalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

001 którą dzisiaj widziałem/przymierzałem zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Podejrzewam jednak, że  mocno widoczny szlif na tarczy by mnie na dłuższą metę zmęczył. Dlatego też myślę, że 003. Pomijając opcje kolorystyczne to, na bogów starożytnej Grecji, ta koperta i bransoleta! SARB033/35 mają w sobie namiastkę Grand Seiko, ale SDGM001/003 to już zupełnie inna liga. Gdyby takiemu dać płaskie tarcze w kolorze piano black, albo kremie z delikatnym refleksem, to w zasadzie nie widziałbym potrzeby odkładania na GSa.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

001 którą dzisiaj widziałem/przymierzałem zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Podejrzewam jednak, że  mocno widoczny szlif na tarczy by mnie na dłuższą metę zmęczył. Dlatego też myślę, że 003. Pomijając opcje kolorystyczne to, na bogów starożytnej Grecji, ta koperta i bransoleta! SARB033/35 mają w sobie namiastkę Grand Seiko, ale SDGM001/003 to już zupełnie inna liga. Gdyby takiemu dać płaskie tarcze w kolorze piano black, albo kremie z delikatnym refleksem, to w zasadzie nie widziałbym potrzeby odkładania na GSa.

 

A SARX033 i 035?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS to jeszcze werk i jeszcze cos ..

 

Tego oczywiście nie neguję i GSy ubóstwiam, ale myślę że przy nieco innej tarczy w SDGM, ten model potrafiłby zaspokoić mój apetyt na GSa. Być może na dłuższy czas, być może na zawsze? Postaram się kiedyś o tym przekonać :)

 

@Istvan

 

Chociaż czytałem różne porównania (w tym porównanie autorstwa vitriola) i po lekturze łatwo wywnioskować, że te modele są dosyć bliskie GSom, to mi osobiście w SARXach (vs SDGM) nie podoba się wizualnie większa średnica tarczy (tak, wiem, że ma za to krótszy l2l), kształt koperty (wolę szlify SDGM) i wskazówki (wolę szersze w SDGM). Natomiast fakturę tarczy (chyba) wolałbym taką jak w SARXach.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma antyrefleksu ,ale ma szafir ,który zachowuje się tak jakby go miał.To patent seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki trochę "ani świnka, ani morska" - Niepotrzebne czerwone indeksy na granatowym tle. Choć tło wydaje się być bardziej niebieskiej niż w 009-tkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

MasterMind, to bardzo fajny zegarek! Kolory najlepsze.

E tam, kolorowanka ;)

Ten jest najlepszy.

 

9b64571c024a47b0168ff473fe5d087f.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.