Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zapraszam na Podkarpacie. Salonów z zegarkami nie mamy, to przynajmniej śnieg jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No cóż... Póki co, centralna Polska czeka na śnieg  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem 62biedaMAS w edycji na 2018 z koronką na godzinie 4 i zmienionymi indeksami. Kto przypomni ref tego ustrojstwa bo mam pomroczność jasną  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem 62biedaMAS w edycji na 2018 z koronką na godzinie 4 i zmienionymi indeksami. Kto przypomni ref tego ustrojstwa bo mam pomroczność jasną ?

SPB077J1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skoro tak, to proszę bardzo ;-)

post-34987-0-14554300-1517820520_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ja się jednak z klubu alpinistów raczej wypisuję

Co Ci się w Alpiniście nie spodobało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle nie spodobało, co od przybytku głowa rozbolała..

 

Atrakcyjnością u mnie przegrał z khaki fieldem i OS rzymianką - no ale było 2 na 1 - nie miał szans:)

 

Zegarek ładny, o ile pierwsze wrażenia były takie, że rozmiar jest ok, zieleń i złoto mi pasuje.. to z czasem rozmiar zaczynał być mały, a zieleń na zdjęciach wychodziła ładna, a w realu bardziej zgnita.

 

Nie trafił tak mocno w mój gust. Myślę, jednak, że przywykłem do noszenia większych zegarków, a na samą zieleń w codziennym noszeniu nie mam pomysłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przez wasze zdjęcia właśnie zacząłem się zastanawiać czy nie wymienić sobie dużego Balticusa Grey Seal na takiego alpinistę  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

może nie tyle nie spodobało, co od przybytku głowa rozbolała..

 

Atrakcyjnością u mnie przegrał z khaki fieldem i OS rzymianką - no ale było 2 na 1 - nie miał szans:)

 

Zegarek ładny, o ile pierwsze wrażenia były takie, że rozmiar jest ok, zieleń i złoto mi pasuje.. to z czasem rozmiar zaczynał być mały, a zieleń na zdjęciach wychodziła ładna, a w realu bardziej zgnita.

 

Nie trafił tak mocno w mój gust. Myślę, jednak, że przywykłem do noszenia większych zegarków, a na samą zieleń w codziennym noszeniu nie mam pomysłu

U mnie akurat wielkościowo jest ok., a do tego to na razie jedyny zegarek w mojej kolekcji z zieloną tarczą, więc zostaje  :wub: Znaczy się, niedługo bazarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okazję to sobie zobacz go na żywo. Po sobie widzę, że zdjęcia vs real to nie do końca to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja przez wasze zdjęcia właśnie zacząłem się zastanawiać czy nie wymienić sobie dużego Balticusa Grey Seal na takiego alpinistę  :rolleyes:

Różnica w wielkości będzie ...zauważalna  ;) Faktycznie też warto przed zakupem przyjrzeć mu się "na żywo". W moim przypadku było akurat tak, że "na żywo" jeszcze bardziej zyskał  :wub:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat wielkościowo jest ok., a do tego to na razie jedyny zegarek w mojej kolekcji z zieloną tarczą, więc zostaje  :wub: Znaczy się, niedługo bazarek?

nie wiem, czy zdąży tam wylądować, ale jak się kilku wahających wycofa to zawita w dziale sprzedam - bez pokusy wzbogacania się

Różnica w wielkości będzie ...zauważalna  ;) Faktycznie też warto przed zakupem przyjrzeć mu się "na żywo". W moim przypadku było akurat tak, że "na żywo" jeszcze bardziej zyskał  :wub:

Pierwsze wrażenia również miałem - wow. Potem emocje opadły. No ale zawsze chciałem zobaczyć, pomacać - pozycja na liście zaptaszkowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

nie wiem, czy zdąży tam wylądować, ale jak się kilku wahających wycofa to zawita w dziale sprzedam - bez pokusy wzbogacania się

 

Pierwsze wrażenia również miałem - wow. Potem emocje opadły. No ale zawsze chciałem zobaczyć, pomacać - pozycja na liście zaptaszkowana

Ale rozumiem, że do jakości wykonania tego zegarka uwag nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że do jakości wykonania tego zegarka uwag nie masz?

powiem tak - to seiko nie ma rozjechanych indeksów, klej spod indeksów się nie mieni, wskazówki są zsynchronizowane:D

 

Kolorystycznie i rozmiarowo nawet bym go nie zmieniał - po prostu mi to zestawienie jakoś nie siadło na dłuższą metę.

Jedyne co, to zrobiłbym fazkę na szkle, lub wcisnął z polerowanym bokiem szkła

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

powiem tak - to seiko nie ma rozjechanych indeksów, klej spod indeksów się nie mieni, wskazówki są zsynchronizowane:D

Czyli można rzec, że są wątpliwości co do oryginalności  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz okazję to sobie zobacz go na żywo. Po sobie widzę, że zdjęcia vs real to nie do końca to samo

 

 Nie bardzo mam gdzie zobaczyć, a w foce mnie zaczyna ten rozmiar połączony z grubością mocno denerwować  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może nie tyle nie spodobało, co od przybytku głowa rozbolała..

 

Atrakcyjnością u mnie przegrał z khaki fieldem i OS rzymianką - no ale było 2 na 1 - nie miał szans:)

 

Zegarek ładny, o ile pierwsze wrażenia były takie, że rozmiar jest ok, zieleń i złoto mi pasuje.. to z czasem rozmiar zaczynał być mały, a zieleń na zdjęciach wychodziła ładna, a w realu bardziej zgnita.

 

Nie trafił tak mocno w mój gust. Myślę, jednak, że przywykłem do noszenia większych zegarków, a na samą zieleń w codziennym noszeniu nie mam pomysłu

Na Śląsku nie ma słońca, to dlatego :D ta tarcza musi dostać trochę światła, wtedy od razu jest inaczej ;) No ale przeprowadzać się dla zegarka, rozumiem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 Nie bardzo mam gdzie zobaczyć, a w foce mnie zaczyna ten rozmiar połączony z grubością mocno denerwować  -_-

Pod tym względem Alpinist będzie miłą odmianą  :) Nie mówiąc już o tym, że ...to w zasadzie rasowy diver  ;) A nosi się go bardzo wygodnie, pod warunkiem jednak, że wyrzucasz oryginalny pasek  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem Alpinist będzie miłą odmianą  :) Nie mówiąc już o tym, że ...to w zasadzie rasowy diver  ;) A nosi się go bardzo wygodnie, pod warunkiem jednak, że wyrzucasz oryginalny pasek  :D

 

Podchody do tego zegarka czyniłem już w zeszłym roku, ale ostatecznie zrezygnowałem na rzecz Balticusa, także research już zrobiony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pod tym względem Alpinist będzie miłą odmianą  :) Nie mówiąc już o tym, że ...to w zasadzie rasowy diver  ;) A nosi się go bardzo wygodnie, pod warunkiem jednak, że wyrzucasz oryginalny pasek  :D

Prawda, myślałem, że trochę przesadzacie, ale jednak nie rozczarowałem się miło... To chyba nawet skóra nie jest :(

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.