Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest właśnie problem o którym czytałem, sam czekam na sarba 033

...

Jednak czarnuch. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak czarnuch, ale zabezpieczyłem już Twojego posta z 2014 roku z CW  :P i mam Cię na widelcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pokażesz. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przymiarka. Muszę stwierdzić, że zaskakująco dobrze układa się na chudym nadgarstku 16,5-17,0cm. Zegarek dla mnie prawie idealny jako EDC. Prawie, bo ucieszył by mnie odczyt dnia tygodnia. Porównywałem też do małego stalowego G-Shocka GST i choć ten jest wszystko-mający, to Seiko ma "to coś".

 

post-90102-0-53607900-1517507920_thumb.jpg


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ,z racji ,że leci do mnie bieda 62mas :), w wersji niebieskiej, macie może jakiś pomysł na pasek do niego zamiast oryginalnej gumy?

Problem w tym,że jest to wcięcie w środku i lekki profil. Podobają mi się paski vintage i raczej szersze( mam 1,90 wzrostu) ale nie mam wyobraźni jak to będzie wyglądać.Mam też nieużywaną bransoletę od SDGMa może uda się coś podrutować ;-) ale to chyba zbytnia rzeźba będzie. Podrzućcie jakąś inspirację


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przymiarka. Muszę stwierdzić, że zaskakująco dobrze układa się na chudym nadgarstku 16,5-17,0cm. Zegarek dla mnie prawie idealny jako EDC. Prawie, bo ucieszył by mnie odczyt dnia tygodnia. Porównywałem też do małego stalowego G-Shocka GST i choć ten jest wszystko-mający, to Seiko ma "to coś".

 

attachicon.gif_20180201_185015.JPG

Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przymiarka. Muszę stwierdzić, że zaskakująco dobrze układa się na chudym nadgarstku 16,5-17,0cm. Zegarek dla mnie prawie idealny jako EDC. Prawie, bo ucieszył by mnie odczyt dnia tygodnia. Porównywałem też do małego stalowego G-Shocka GST i choć ten jest wszystko-mający, to Seiko ma "to coś".

 

attachicon.gif_20180201_185015.JPG

Samuraj to fajny zegar. Ale noszenie go na kajdanie na dłuższą metę męczy rękę. Po całym dniu ciepła mi ręka,  dlatego wrzuciłem go na skórzane nato. Zyskał na wygodzie i to zdecydowanie. Żałuje że nie zdecydowałem  się na fabryczną gumę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuraj to fajny zegar. Ale noszenie go na kajdanie na dłuższą metę męczy rękę. Po całym dniu ciepła mi ręka,  dlatego wrzuciłem go na skórzane nato. Zyskał na wygodzie i to zdecydowanie. Żałuje że nie zdecydowałem  się na fabryczną gumę

 

Jakbyś mniej pocierał o inne części ciała to byłaby mniej ciepła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mniej pocierał o inne części ciała to byłaby mniej ciepła ;)

Dobre :D. Miałem na myśli CIERPŁA :D

Edytowane przez rob3rt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuraj to fajny zegar. Ale noszenie go na kajdanie na dłuższą metę męczy rękę. Po całym dniu ciepła mi ręka,  dlatego wrzuciłem go na skórzane nato. Zyskał na wygodzie i to zdecydowanie. Żałuje że nie zdecydowałem  się na fabryczną gumę 

 

A widzisz, ja z kolei mam takie doświadczenia, że ciężki zegar (a Samurai raczej taki jest) na lekkim pasku lata po nadgarstku jak oszalały i jego środek ciężkości jest nierównomierny. Bransoleta w tym przypadku nieco to wyrównuje i choć całość jest wtedy cięższa, to jakoś lepiej mi się nosi. No chyba, że pasek ściśniesz maksymalnie, ale tego z kolei nie lubię, bo po dłuższym czasie męczy bardziej, niż ciężar.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ja z kolei mam takie doświadczenia, że ciężki zegar (a Samurai raczej taki jest) na lekkim pasku lata po nadgarstku jak oszalały i jego środek ciężkości jest nierównomierny. Bransoleta w tym przypadku nieco to wyrównuje i choć całość jest wtedy cięższa, to jakoś lepiej mi się nosi. No chyba, że pasek ściśniesz maksymalnie, ale tego z kolei nie lubię, bo po dłuższym czasie męczy bardziej, niż ciężar.

Mi na nato układa się lepiej niż na kajdanie . Nic nie lata, leży idealnie na środku . Mój nadgarstek to 18,5-19 cm . Ale kto co lubi. Gdyby bransoleta miała przy zapięciu 16mm było by zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nadgarstek to 18,5-19 cm .

 

I to może być decydujące. Na chudym nadgarstku, takim jak mój, zegarek tego rozmiaru ma tendencję do większej swobody.


"So next time someone complains that you have made a mistake, tell him that may be a good thing. Because without imperfection, neither you nor I would exist."  Stephen Hawking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to może być decydujące. Na chudym nadgarstku, takim jak mój, zegarek tego rozmiaru ma tendencję do większej swobody.

Zostaje Ci przypakować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Oj gdyby on był jakieś 5mm większy w średnicy, nie był zielony, nie miał złota i miał ładniejsze wskazówki to byłby piękny zegarek :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.