Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

No nosiłbym mimo, że dla mnie za duży ;)

A mierzyłeś kiedyś Sumo? Ja sam obawiałem się jego wielkości, przy nadgarstku 16,5, a w porywach do 17 cm, a okazuje się, że z uwagi na kształt (profil) koperty, zagięte uszy, jest całkiem spoko i wygodnie się go nosi, mimo że wymiary na papierze trochę mnie przeraziły  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie jeszcze słabiej bo 16 w porywach do 16,5 cm ;) Nie miałem go nigdy w rękach, a o zakupach w ciemno z racji rozmiaru nawet nie myślę... Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, kolory nie centrują :D Niby drobnostka, ale przecież diabeł tkwi w szczegółach ;)

Nie, przesunięcie koloru mi nie przeszkadza, nie rzuca się to perfidnie w oczy. W moim chrono bezel jest zbyt luźny: obraca się zbyt luźno i ma luz w osadzeniu. Jeśli się go dotknie/puknie palcem na krawędzi to słychać jak chamsko uderza o kopertę. Sumo też ma luz, ale nie aż taki, nie można tego zauważyć przy normalnym użytkowaniu. SKX w ogóle nie ma tego luzu, bezel chodzi z fajnym oporem.

Zegarek zamówiłem przez neta, byłem już w stacjonarnym sklepie porównać pracę bezela i jest inna, cięższa, luz mniejszy.

Taki zestawik dziś :

 

84a3cd69e8b306fc.jpg

 

 

a566b665d23f072f.jpg

Możesz zrobić zdjęcie paska od wewnętrznej strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No u mnie jeszcze słabiej bo 16 w porywach do 16,5 cm ;) Nie miałem go nigdy w rękach, a o zakupach w ciemno z racji rozmiaru nawet nie myślę... Szkoda.

Pod koniec września znowu mam rozprawę w Gdańsku, więc jakby Sumo do tego momentu się uchowało  :D  to moglibyśmy się umówić na jakąś przymiarkę  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Koniec września  :lol:

Cóż, tak sądy w naszym pięknym kraju wyznaczają terminy, że między jednym a drugim upływa kilka miesięcy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar i nawet wąska bransoleta mi w nim nie przeszkadza :)

 

fNHyMTz.jpg

 

Dla posiadaczy Crafter Blue, miał ktoś porównanie na żywo żółtego i pomarańczowego przy Blumo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zestawik dziś :

 

Ciągle zainspirowany tym Twoim Prospexem przy okazji wizyty w Złotych Tarasach pooglądałem sobie parę nurków z serii SPB.

 

Muszę powiedzieć, że ładnie to wygląda. Faktycznie jakościowo lepiej niż te bardziej popularne.

 

Najbardziej do mnie „zagadał” SPB053j1 (zdjęcie kradzione z sieci)

 

f54b6245bdeea9d10d1424d5772f8818.jpg

 

Połączenie morskiego bezela z granatową tarczą na tej gumie nieźle mi się spodobało.

 

Tylko cenowo trochę mniej... w Time Trendzie chcieli 3800, w necie za 3450 widzę. Ale to już blisko budżetu na przykład takiego Longinessa Hydroconquesta.

 

3,5k za „zwykłe” 6r15...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku czasem się pojawiają niewiele używane w cenie o 1000+ niższej.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić zdjęcie paska od wewnętrznej strony?

 

Jak będę przy okazji coś pstrykał to wrzucę.

 

Ciągle zainspirowany tym Twoim Prospexem przy okazji wizyty w Złotych Tarasach pooglądałem sobie parę nurków z serii SPB.

 

Muszę powiedzieć, że ładnie to wygląda. Faktycznie jakościowo lepiej niż te bardziej popularne.

 

Najbardziej do mnie „zagadał” SPB053j1 (zdjęcie kradzione z sieci)

 

 

 

Połączenie morskiego bezela z granatową tarczą na tej gumie nieźle mi się spodobało.

 

Tylko cenowo trochę mniej... w Time Trendzie chcieli 3800, w necie za 3450 widzę. Ale to już blisko budżetu na przykład takiego Longinessa Hydroconquesta.

 

3,5k za „zwykłe” 6r15...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Też ciekawy , powiem Ci że warto zapłacić za nówke jakby Ci się udało około 2,5-2,7 k.ja za swojego dałem 2,8 k i uważam ,że to db zakup.

 

Na bazarku czasem się pojawiają niewiele używane w cenie o 1000+ niższej.

Chciałbym widzieć ten zegarek za tyle mowie o modelach na szafirze w stanie idealnym....Ja wyrwałem na bazarku za 850 pln. żółwia pepsi w stanie perfekcyjnym ale to już roczny zegarek , gdzie nówka kosztuje 1600 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Też ciekawy , powiem Ci że warto zapłacić za nówke jakby Ci się udało około 2,5-2,7 k.ja za swojego dałem 2,8 k i uważam ,że to db zakup.

Chciałbym widzieć ten zegarek za tyle mowie o modelach na szafirze w stanie idealnym....Ja wyrwałem na bazarku za 850 pln. żółwia pepsi w stanie perfekcyjnym ale to już roczny zegarek , gdzie nówka kosztuje 1600 pln.

Wszystko zależy od tego kto gdzie kupił pierwotnie zegarek. U nas 1600, ale już za granicą można za ok. 1150 nówkę wyrwać :) Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym widzieć ten zegarek za tyle mowie o modelach na szafirze w stanie idealnym....Ja wyrwałem na bazarku za 850 pln. żółwia pepsi w stanie perfekcyjnym ale to już roczny zegarek , gdzie nówka kosztuje 1600 pln.

 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy widziałem co najmniej 4 sztuki spb053 w cenach od 2200 do 2650.

Zastanawiałem się nad nim więc pamiętam. Ostatecznie zdecydowałem, że 051 będzie lepsze.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich kilku miesięcy widziałem co najmniej 4 sztuki spb053 w cenach od 2200 do 2650.

Zastanawiałem się nad nim więc pamiętam. Ostatecznie zdecydowałem, że 051 będzie lepsze.

 

To zmienia postać rzeczy.Powinieneś zatem napisać w cenie 2000 + a nie 1000 + ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze raz ;)

 

Na bazarku czasem się pojawiają niewiele używane w cenie o 1000+ niższej.

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :)

Ważne, że się dogadaliśmy (i to bez gorzałki) :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapytaj skąd paczka wychodzi.Ja kupowałem na ebay winder box ,też oznaczone było UK czyli teoretycznie UE a przyszło mi z Tajlandii i było 23% VATU do zapłaty od całej faktury... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku czasem się pojawiają niewiele używane w cenie o 1000+ niższej.

Powinieneś napisać, że się pojawiają w cenie niższej o dwukrotność 500+ ;)

 

Zapytaj skąd paczka wychodzi.Ja kupowałem na ebay winder box ,też oznaczone było UK czyli teoretycznie UE a przyszło mi z Tajlandii i było 23% VATU do zapłaty od całej faktury... ;)

W aukcji jest "Item location: Ireland", więc teoretycznie opłat być nie powinno, a jak będą, to do sprzedawcy o zwrot się upomnieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W aukcji jest "Item location: Ireland", więc teoretycznie opłat być nie powinno, a jak będą, to do sprzedawcy o zwrot się upomnieć :)

 

W mojej aukcji też tak bylo oznaczone.A winderbox przyszedł z poza UE...Warto się zapytać przed zakupem aby mieć dowód w razie W.

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś napisać, że się pojawiają w cenie niższej o dwukrotność 500+ ;)

 

W aukcji jest "Item location: Ireland", więc teoretycznie opłat być nie powinno, a jak będą, to do sprzedawcy o zwrot się upomnieć :)

Brałem już od nich, albo bliźniaczego konta wcześniej sumo i wysyłka z Irlandii, ale wysłałem zapytanie dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data i godzina już ustawiona, jeszcze raz dziękuję Maciek :)

 

WgsLVkH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Data i godzina już ustawiona, jeszcze raz dziękuję Maciek :)

 

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

Trochę mi szkoda tych Japońców, ale z każdym następnym jestem bliżej celu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie ;)

Trochę mi szkoda tych Japońców, ale z każdym następnym jestem bliżej celu...

Powodzenia! Chociaż nie wiem czy jednak coś innego nie byłoby ciekawsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.