Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Dawaj. Przynajmniej nie będzie nudów w tym wątku ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni diabła, jest miło i spokojnie :)  I nic więcej nie dodam (chyba pęknę), wyłączam kompa, aby mnie nie kusiło  :P  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymuje się od komentarza aby wojny nie wywoływać :)

Polemika z samym sobą ... ciekawe :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest. Trochę droższy, więc jak się trafiła okazja to wybór padł na niego. SARB033/035 czeka na następny przypływ ;)

...poza tym pierwszy granatowy/niebieski, a zawsze chciałem mieć. Dziękuję za gratulacje oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby taki zwykły, najzwyklejszy, a po 1.5 roku nadal mi się podoba. :wub:

 

106.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odzywaj się Piotrek.

No już przestań wstrzymywać oddech bo zemdlejesz. Nie żałuj sobie, dostać banana też nie jest takie straszne jak go malują  B)  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banany to jedzą przedstawiciele takich kolorowych Seiko, całe szczęście że robią je na tą cześć świata gdzie gusta są inne, i o gustach nie dyskutuje się :)

Tych wytworów to nawet nie ma w oficjalnych katalogach Seiko, jak dla mnie to są mody pod konkretnego, specyficznego odbiorcę, który ma inną temperaturę i wilgotność otoczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Banany to jedzą przedstawiciele takich kolorowych Seiko, całe szczęście że robią je na tą cześć świata gdzie gusta są inne, i o gustach nie dyskutuje się :)

Tych wytworów to nawet nie ma w oficjalnych katalogach Seiko, jak dla mnie to są mody pod konkretnego, specyficznego odbiorcę, który ma inną temperaturę i wilgotność otoczenia :P

 

Wszystkich modeli Seiko nie ma nawet na stronie (głównej w sumie z lokalnymi), nie mówiąc o katalogach.

Gdzie sprawdzasz te współczesne oficjalne katalogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich modeli Seiko nie ma nawet na stronie (głównej w sumie z lokalnymi), nie mówiąc o katalogach.

Gdzie sprawdzasz te współczesne oficjalne katalogi?

Otrzymałem z Japonii i sprawdzam w domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banany to jedzą przedstawiciele takich kolorowych Seiko, całe szczęście że robią je na tą cześć świata gdzie gusta są inne, i o gustach nie dyskutuje się :)

Tych wytworów to nawet nie ma w oficjalnych katalogach Seiko, jak dla mnie to są mody pod konkretnego, specyficznego odbiorcę, który ma inną temperaturę i wilgotność otoczenia :P

 

Baranku Shaun, ale ludzie tej narodowości mogą być mądrzejsi od Ciebie, więc nie wiem czy wypada ich publicznie obrażać! Sam fakt, że Seiko chce dla nich robić limitacje, a dla nas jakoś zegarków z kaczkami na horyzoncie nie widać  :P

Otrzymałem z Japonii i sprawdzam w domu :)

Otrzymałem czas przeszły / dokonany. Prezentowane zegarki to zapowiedź - czas przyszły. Nie możesz mieć ich w swoich przestarzałych katalogach...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baraneku Shaun, ale ludzie tej narodowości mogą być mądrzejsi od Ciebie, więc nie wiem czy wypada ich publicznie obrażać! Sam fakt, że Seiko chce dla nich robić limitacje, a dla nas jakoś zegarków z kaczkami nie horyzoncie widać  :P

Otrzymałem czas przeszły / dokonany. Prezentowane zegarki to zapowiedź - czas przyszły. Nie możesz mieć ich w swoich przestarzałych katalogach...

Janusz, gdzie i kogo obrażam, w którym miejscu?

Jeżeli utożsamiasz się z nimi i czujesz się "publicznie obrażony" to przeproszę Cię tylko napisz konkretnie za co? Z jedzenie bananów ?

To co klepią w Malezji to jest czysty marketing dla tych co jedzą banany, ci co jabłka jedzą już nie dają się nabrać, choć jak widać zdarzają się takie przypadki  :P  :D , tu piszę o sobie  :)

 

Katalogi są na 2019, a to co tam kolega pilipino wyklepie to mnie nie interesuje, traktuje to jako ciekawostkę :)

Edytowane przez PiotrX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi akurat te dwa się podobają bo model jest fajny a te dostały tarcze o niespotykanej strukturze. A to, że to limitki na Tajlandię u nas nie do zdobycia, a nawet gdyby to cena przekroczy 3k za budżetowy zegarek na 4r to już inna bajka.

Ja dokładnie tak samo, jeżeli chodzi o strukturę tarcz. Mógłbym mieć takiego wakacyjniaka.

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Otrzymałem z Japonii i sprawdzam w domu :)

To wrzuć zdjęcia kilku zegarków, które Seiko wypuści jeszcze w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni sami nie wiedzą...kupowanie dziś Seiko to jak picie wódki, i tak całej nie wypijesz :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć zdjęcia kilku zegarków, które Seiko wypuści jeszcze w tym roku :D

Nie chce mi się robić zdjęć tego katalogu, poza tym z tego co widzę to są oferty nowe, ale już znane i pokazywane na forum.

To jest katalog z tym co już można kupić, i to można w necie znaleźć  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Nie chce mi się robić zdjęć tego katalogu, poza tym z tego co widzę to są oferty nowe, ale już znane i pokazywane na forum.

To jest katalog z tym co już można kupić, i to można w necie znaleźć  :)

 

Idąc dalej Twoim tropem rozumowania - w Twoim katalogu nie ma już więcej nowych niepokazywanych jeszcze modeli, więc do końca roku Seiko globalnie nie wypuści już nowego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni sami nie wiedzą...kupowanie dziś Seiko to jak picie wódki, i tak całej nie wypijesz :lol:

 

ja tam nigdy nie odpuszczam...

ba, czasem trzeba iść dokupić bo brakuje, znaczy się, zawsze brakuje  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej Twoim tropem rozumowania - w Twoim katalogu nie ma już więcej nowych niepokazywanych jeszcze modeli, więc do końca roku Seiko globalnie nie wypuści już nowego zegarka.

To jest katalog na 2019 i wśród zegarków które są w nim są również zaznaczone zegarki jako nowości, które już wszyscy poznali na forum i w necie.

Co Seiko zamierza, nie wiem, na pewno coś nowego będzie na najbliższej wystawie, tak jak w poprzednim roku, też przed wystawą nie chwalili się.

To nie jest mój tok rozumowania, że Seiko nie wypuści nowego modelu, napisałem co jest w katalogu, nic co byś nie znał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oni sami nie wiedzą...kupowanie dziś Seiko to jak picie wódki, i tak całej nie wypijesz :lol:

 

 

ja tam nigdy nie odpuszczam...

ba, czasem trzeba iść dokupić bo brakuje, znaczy się, zawsze brakuje  :lol:

W tym przypadku to jasne i zrozumiałe :D

 

W przypadku zegarków (Seiko też) jest jak z większością , liczy się ilość, która mało kiedy łączy się z jakością, tv, pralki, lodówki, samochody, komputery, telefony produkuje się w 50 wersjach by ogłupć klienta który dziś ma manię nabywania...

 

Zegarki lądują na bazarkach, portalach aukcyjnych mam wrażenie szybciej niż są nabywane, dziś ludzie nie przywiązują się do przedmiotów, ba do ludzi się nie przywiązują....

 

To i sami producenci nie wiedzą ile i co wyprodukowali by nasycić te "zachłanne masy" ;)  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STO91c418ed409ee45be721a9c45070f9e6.jpg

 

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.