Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

A że oryginały Submarinera, Vintage Submarinera i 62masa. Tak. To oryginały ale zmodowalem je żeby wyglądały jak San Martin 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sielwolf napisał(-a):

Taki zestaw.

IMG_20210213_062836050~2.jpg

Fajna trójeczka. Dla urozmaicenia jednego był dał na gumie albo nato, z tych ze skórą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pudełku wyglądają zbyt podobnie. Na ręku lubię taki zestaw. Ale pewnie kiedyś zaszaleję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sielwolf napisał(-a):

W pudełku wyglądają zbyt podobnie. Na ręku lubię taki zestaw. Ale pewnie kiedyś zaszaleję. 

San Martiny na  żywo sporo zyskują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

San Martiny na  żywo sporo zyskują.

Są przede wszystkim świetnie wykonane i rzeczywiście, co pewnie budzi największą wątpliwość i obawę przy zakupie z dalekiego wschodu, mają porządną kontrolę jakości.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, incubus05 napisał(-a):

Dziś wjechał na canvas, pasuje mu??🤔

20210219_114932.jpg

20210219_114944.jpg

Ładnie. Plusik. :) A link do paseczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Czyli polski pośrednik? Liczyłem na producenta. 

Niestety nie znam, ale na bazarku kolega qbala ma takie same, można go podpytać:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tych okazałych San Martinach to ja pochwalę się świeżo złoconym poganinem. Wszak nie ta jakość, to prawda, ale wieść gminna niesie, że PD ma awansować z linii bardzo nisko budżetowej do (jak to mawiał klasyk) "średniej nisokiej" takiej "middle middle middle class" 😉 więc mniejsza krępacja z taką fotą he he

 

 

pobrane.jpg

 

a tu hulk ale też uszlachetniony tombakiem :)

 

pobra2.jpg.d1ea9d5db9728e112d0e2165b15d20c3.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Darek p napisał(-a):

Przy tych okazałych San Martinach to ja pochwalę się świeżo złoconym poganinem. Wszak nie ta jakość, to prawda, ale wieść gminna niesie, że PD ma awansować z linii bardzo nisko budżetowej do (jak to mawiał klasyk) "średniej nisokiej" takiej "middle middle middle class" 😉 więc mniejsza krępacja z taką fotą he he

 

 

pobrane.jpg

 

a tu hulk ale też uszlachetniony tombakiem :)

 

pobra2.jpg.d1ea9d5db9728e112d0e2165b15d20c3.jpg

To już zaczyna tworzyć pewien zbiór zegarków inspirowanych znana marka😁. Jak juz jesteśmy w temacie Poganina, i jego brata Pagrne, to dziś rano wstawszy zauważyłem że coś tam iluminuje na indeksach. A wcale go nie naświetlałem przed zaśnięciem. Zatem odszczekuję swoje podle słowa o chińskiej lumie😀

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tofiks_th napisał(-a):

To już zaczyna tworzyć pewien zbiór zegarków inspirowanych znana marka😁. Jak juz jesteśmy w temacie Poganina, i jego brata Pagrne, to dziś rano wstawszy zauważyłem że coś tam iluminuje na indeksach. A wcale go nie naświetlałem przed zaśnięciem. Zatem odszczekuję swoje podle słowa o chińskiej lumie😀

 

Cóż nie da się ukryć, że motyw jest piękny w swojej prostocie i fascynujący w ilości możliwych wariantów kolorystycznych. To jedyny homar, który chyba nigdy mi się nie opatrzy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Ładnie. Plusik. :) A link do paseczka?

Ostatnio na FB w odpowiedzi na pytanie kolegi o paski Bartona polecałem ich odpowiednik z AE. Za trzecią część ceny dostaje się produkt bardzo podobnej, bardzo dobrej jakości. Tu moje foto porównanie obu. 

IMG_20210215_163941479.jpg

IMG_20210215_163959244.jpg

IMG_20210215_164010260.jpg

IMG_20210215_164024595.jpg

IMG_20210215_164035123.jpg

IMG_20210215_164040101.jpg

IMG_20210215_164049003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sielwolf napisał(-a):

Ostatnio na FB w odpowiedzi na pytanie kolegi o paski Bartona polecałem ich odpowiednik z AE. Za trzecią część ceny dostaje się produkt bardzo podobnej, bardzo dobrej jakości. Tu moje foto porównanie obu. 

IMG_20210215_163941479.jpg

 

 

 

 

 

No to jeszcze tradycyjne pytanie o linka. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

No to jeszcze tradycyjne pytanie o linka. ;) 

19,88 zł  20%OFF | 18mm 20mm 22mm płótno nylonowy pasek wymiana zespołu dla Samsung Galaxy Watch3 45mm Active2 Amazfit GTR Huawei GT 2 zieleń wojskowa
https://a.aliexpress.com/_uJvZJT

👋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i wam się spodoba. 


[recenzja] Fiyta Mach Automatic J-20 - Potężny Smok? - Iwtem Potężny Smok wzbił się w niebo xD. Tak wyszło, że ostatnie dwie recenzje, hands-on czy jakkolwiek by nie nazwać tych materiałów, dotyczyły zegarków z dużą wodoszczelnością i obrotowym bezelem. Tym razem, totalnie w kontrze do Meccaniche Veneziane Nereide i trasera SuperSub, zapraszam do poznania Fiyta Mach Automatic o numerze referencyjnym WGA881002.BBB.  czytaj wiecej

 

Edytowane przez Timeandwatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Gagatek na wydaniu. Ktoś się pisze? Historię znacie, kilka tygodni u mnie. Stan ideolo. Egzemplarz sprawdzony, dostawa Paczkomat 2 dni, Pasek oryginalny nawet nie zakładany. +3 s/d robi. Wiem, że ktoś był chętny więc informuję zanim wykupię pakiet na bazarku i go wystawię

IMG_20210128_171106.jpg.d7ef2f0ffd929a313496e91b0c640679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho widzę na forum to wrzucę ciekawostkę. Większość zegarków z Chinlandii mam jak zapewne Koledzy na NH35, ale mam też tani  Liaocheng G3265Z  i Shanghaj JHS35, które są dosyć głośne. Lubię te zegarki i tykanie w ogóle mi nie przeszkadza choć na ręku na prawdę są słyszalne i wcale nie trzeba do tego nadstawiać ucha. Ostatnio otwieram szufladę i coś głośno. Kierunek nie pasuje i co?

Kwarc amełykanski TMX. Lekki szok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Darek p napisał(-a):

Cicho widzę na forum to wrzucę ciekawostkę. Większość zegarków z Chinlandii mam jak zapewne Koledzy na NH35, ale mam też tani  Liaocheng G3265Z  i Shanghaj JHS35, które są dosyć głośne. Lubię te zegarki i tykanie w ogóle mi nie przeszkadza choć na ręku na prawdę są słyszalne i wcale nie trzeba do tego nadstawiać ucha. Ostatnio otwieram szufladę i coś głośno. Kierunek nie pasuje i co?

Kwarc amełykanski TMX. Lekki szok. 

Potwierdzam tykanie kwarca Timexa University zagłusza chińskie mechaniki. No może niektóre rotory dają radę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś PP "zaanonsowała" kuriera, także czekam :) 

 

a to takie moje chinowo-usa'owe homary kwarcowe.

Choć bardziej cieszą oko w pudelku niż je noszę (bo prym mają automaty), ale i tak je lubię.

 

kwar.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podlinkować, polecić jakąś fajną bransoletę do Poganina, tam chyba jest 20mm, nie za miliony? Może ktoś kupował kiedyś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.