Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowszy na starszym mechanizmie, bez "swan neck'a"?
Swan był za dopłatą, natomiast nie było takiej opcji w niebieskim, ale za to jest rezerwa chodu, która sprawdza się rewelacyjnie przy nakrecaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Miszkolc napisał(-a):
W dniu 16.05.2023 o 16:16, Paulus57 napisał(-a):
Ten nowszy na starszym mechanizmie, bez "swan neck'a"?

Swan był za dopłatą, natomiast nie było takiej opcji w niebieskim, ale za to jest rezerwa chodu, która sprawdza się rewelacyjnie przy nakrecaniu.

Mnie zawsze stresuje nakręcanie mechaników a rezerwa to na to idealne lekarstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/17/2023 at 3:46 PM, ma83 said:

Polecicie coś ciekawego w kwarcu? Escapement Time lub Chameri to na pewno jeden z tych kupię ale chętnie jeszcze coś ciekawego przygarnę. 

 

Właśnie doszedł, wygląda super, Szafir z AR coating, Seiko VH31, 38mm.

 

 

20230519_101320.jpg

20230519_101326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Właśnie doszedł, wygląda super, Szafir z AR coating, Seiko VH31, 38mm.

 

 

20230519_101320.jpg

20230519_101326.jpg

 

Podeślesz link. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, petruss napisał(-a):

IMG_20230519_154259_216.jpg

jeden z dwóch najlepszych parniaków, obok portugalskiego bez dziury. kiedyś opchnąłem tę wersję "nurka", do dziś żałuję. wpadła za to tanio z czarną kopertą, trochę gorsza, której nie sprzedam na bank :D


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest na miocie i... to bardzo dobrze wyregulowanej. Miałem puścić, ale jak zobaczyłem za jakie pieniądze chodzi, to zostaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, petruss napisał(-a):

Ten jest na miocie i... to bardzo dobrze wyregulowanej. Miałem puścić, ale jak zobaczyłem za jakie pieniądze chodzi, to zostaje. 

nie opyla się sprzedawać, zegarek fajny, a dostaniesz za to grosze. w sumie jak to z chińskimi... ceny to to nie trzyma.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Fajny 👍

Cały czas sie nad takim zastanawiam. Muszę przymierzyć przy najbliższej okazji.

 

Troche mnie martwi pierwsze ogniwo bransy zintegrowane z endlinkiem, poszerzające optycznie długość L2L. 

Ile wychodzi z pomiaru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pit83 napisał(-a):

Fajny 👍

Cały czas sie nad takim zastanawiam. Muszę przymierzyć przy najbliższej okazji.

 

Troche mnie martwi pierwsze ogniwo bransy zintegrowane z endlinkiem, poszerzające optycznie długość L2L. 

Ile wychodzi z pomiaru?

Mniej więcej 52 mm. U mnie akurat na szerokość. Jak będziesz planował być w Łodzi daj znać, to sobie przymierzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mniej więcej 52 mm. U mnie akurat na szerokość. Jak będziesz planował być w Łodzi daj znać, to sobie przymierzysz.

No to raczej lipa jak na mój nadgarstek...ale przymierzyc trzeba mimo wszystko.

Ew można dać inną branse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Pit83 napisał(-a):

No to raczej lipa jak na mój nadgarstek...ale przymierzyc trzeba mimo wszystko.

Ew można dać inną branse

Jak przymierzysz sam ocenisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślałem że dziś się pochwalę nowym zakupem z Aliexpress ale kurier zamiast zegarka przyniósł list z informacją że poczta nie obsługuje przesyłek powyżej 150USD i mam sobie znaleźć agencję i oclić towar czyli conajmniej 23%VAT doliczą chociaz jest napisane że vat jest doliczony do ceny zakupu...

To normalne bo do tej pory się nie spotkałem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2023 o 17:38, Paulus57 napisał(-a):

Polecam Ci Mysterious Code na VK63. Mam już jednego a drugi w drodze. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005005361139674.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.59ad1c24jCk28L&gatewayAdapt=glo2pol 

https://pl.aliexpress.com/item/1005005246134455.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.62.59ad1c24jCk28L&gatewayAdapt=glo2pol 

 

Fajny też jest kwarc Pagani Design. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005005136853494.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.17.59ad1c24jCk28L&gatewayAdapt=glo2pol 

 

Mam też Escpement Time i Chameriego i oba fajne. Choć się wydają identyczne, to takie jednak nie są. 

 

 

 

 

 

Se8463d34de2c47bf83c81879296db942j.jpg

 

Sbbe583decb1045a1a48d34b834907709z.jpg

 

Sf257bc1a9c4742f7b3f2a249a4fab399h.jpg

Lepiej ET czy Chameriego brać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, b_easy said:

Panowie, myślałem że dziś się pochwalę nowym zakupem z Aliexpress ale kurier zamiast zegarka przyniósł list z informacją że poczta nie obsługuje przesyłek powyżej 150USD i mam sobie znaleźć agencję i oclić towar czyli conajmniej 23%VAT doliczą chociaz jest napisane że vat jest doliczony do ceny zakupu...

To normalne bo do tej pory się nie spotkałem? 

 

Przedzwoń do poczty, czy kto to tam dostarcza. Może coś się zmieniło ostatnio, ale jakiś rok temu, to poczta pobrała ode mnie kase za cło i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, b_easy napisał(-a):

Panowie, myślałem że dziś się pochwalę nowym zakupem z Aliexpress ale kurier zamiast zegarka przyniósł list z informacją że poczta nie obsługuje przesyłek powyżej 150USD i mam sobie znaleźć agencję i oclić towar czyli conajmniej 23%VAT doliczą chociaz jest napisane że vat jest doliczony do ceny zakupu...

To normalne bo do tej pory się nie spotkałem? 

Podaj linka do oferty z tym zegarkiem. 

2 godziny temu, ma83 napisał(-a):

Lepiej ET czy Chameriego brać? 

Przy tych cenach brałbym oba. Można wybrać różne kolory. Chameri trochę tańszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Podaj linka do oferty z tym zegarkiem. 

Przy tych cenach brałbym oba. Można wybrać różne kolory. Chameri trochę tańszy. 

 

poniżej link

https://pl.aliexpress.com/item/1005005091221680.html?spm=a2g0o.order_detail.order_detail_item.4.475843ceRPjBtT&gatewayAdapt=glo2pol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, b_easy napisał(-a):

No to wszystko jasne. Przy zamówieniu, przed zapłatą dostałeś dodatkowy upust. Niestety nie jest to zniżka, ale odroczony VAT. Chińczyk Ci odliczył a Urząd Celny naliczy. Niestety dojdzie też koszt agencji celnej. Mam jedną niedrogą, sprawdzoną. Gdybyś chciał namiar to napisz w PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39$ za ten zegarek nakręcany. Bardzo fajny, tylko ma dziwny wykres w tym programie do sprawdzania dokładności. Nigdy w życiu takiego węża nie widziałem, to zawsze raczej prosta linia była 😁

 

20230523_133127.jpg

20230523_133059.jpg

 

 

Edit: Na niebieskim pasku nie wygląda źle, ale wydaje mi się, że na brązowym będzie klasa, tylko akurat nie mam 20mm.

 

20230523_164032.jpg

Screenshot_20230523_155706_Watch Accuracy Meter.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szafir z AR coating, Seiko NH35, a to wszystko za 45$. Nie wiem jak oni na tym zarabiaja sprzedajac coś takiego za ta cene.

 

20230525_140555.jpg

20230525_140543.jpg

 

Edit:

 

Na tym pasku rewelacja. Idealny zegarek na lato.

 

20230525_163112.jpg

20230525_163006.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.