Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, alpaczino napisał(-a):

Myślę jeszcze o klasycznym - pomarańczowym 300T emoji41.png

Ja zamówiłem wczoraj homara GS-a. 

 

S28976370a59142feb2493be2f9cb5043e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://a.aliexpress.com/_EuZCT6x

 

Ma ktoś tego? Nie mogę się zdecydować która tarcza. MOP mi się podoba, ale w tym zegarku nie wiem czy się sprawdza. Srebrna i czarno-biala tarcza wygląda super. Pomarańcz i niebieska odpada, bo mam już inne zegarki z takim kolorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

https://a.aliexpress.com/_EuZCT6x

 

Ma ktoś tego? Nie mogę się zdecydować która tarcza. MOP mi się podoba, ale w tym zegarku nie wiem czy się sprawdza. Srebrna i czarno-biala tarcza wygląda super. Pomarańcz i niebieska odpada, bo mam już inne zegarki z takim kolorem.

Masz jeszcze dwie alternatywy tego modelu: Tactical Frog, Pagani Design.  Ten ostatni na NH38 widziałem w dobrej cenie. Seestern jest nieco wyżej pozycjonowany od TF, tu ceny zbliżone. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Paulus57 said:

Masz jeszcze dwie alternatywy tego modelu: Tactical Frog, Pagani Design.  Ten ostatni na NH38 widziałem w dobrej cenie. Seestern jest nieco wyżej pozycjonowany od TF, tu ceny zbliżone. 

 

 

Wg recenzji na youtube TF jest gorszy, a kosztuje tylko minimalnie mniej. PD jak to pagani, ma bezel, który lata na wszystkie strony. Konsensus na youtube jest taki, że Seestern, a pozniej dlugo nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Wg recenzji na youtube TF jest gorszy, a kosztuje tylko minimalnie mniej. PD jak to pagani, ma bezel, który lata na wszystkie strony. Konsensus na youtube jest taki, że Seestern, a pozniej dlugo nic.

Mam TF i trochę bezel słabo się układa, ale da się ustawić i ogólnie wykonanie ładne. Z drugiej strony TF mam jednego a Seetsernów mam 3 i czwarty w drodze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 7/10/2023 at 8:14 PM, Paulus57 said:

Bałem się przekroczenia 100 i co? Nic złego się nie stało. :) 

 

Wiesz, ja nawet nie mam problemu z samą ilościa, bo można powiedzieć, że jeść nie woła. Ja sie tylko boję jak wygląda długie przechowywanie takiego sprzętu. Czy to nie jest tak jak z samochodem, który gdy stoi nieużywany, to niszczeje dużo szybciej niż jak się go używa. Nie chciałbym sytuacji, że zegarek leży w pudełku 3 lata, a później nagle się okazuje, ze luma już zniknęła, a mechanizm się zatarł, bo wysechł i z nowego zegarka został wiór. Przy 40 zegarkach, to najzwyczajniej w świecie nie ma szans tego nosić, teraz mam tego Sugess Zorro już 2 tydzien na ręku tak mi się podoba. Chyba będą tak robił, jak jakiś zegarek nosze, to znczy, że mi sie podoba i zostanie, a jak nie, to na eBay, bo znaczy, że sie nie przyjął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Wiesz, ja nawet nie mam problemu z samą ilościa, bo można powiedzieć, że jeść nie woła. Ja sie tylko boję jak wygląda długie przechowywanie takiego sprzętu. Czy to nie jest tak jak z samochodem, który gdy stoi nieużywany, to niszczeje dużo szybciej niż jak się go używa. Nie chciałbym sytuacji, że zegarek leży w pudełku 3 lata, a później nagle się okazuje, ze luma już zniknęła, a mechanizm się zatarł, bo wysechł i z nowego zegarka został wiór. Przy 40 zegarkach, to najzwyczajniej w świecie nie ma szans tego nosić, teraz mam tego Sugess Zorro już 2 tydzien na ręku tak mi się podoba. Chyba będą tak robił, jak jakiś zegarek nosze, to znczy, że mi sie podoba i zostanie, a jak nie, to na eBay, bo znaczy, że sie nie przyjął.

Ja noszę naprzemiennie. Zwykle w ciągu dnia zmieniam "kolejny z listy" na ten który mam ochotę założyć. Ostatnio Squale wydaje się dominować... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Wiesz, ja nawet nie mam problemu z samą ilościa, bo można powiedzieć, że jeść nie woła. Ja sie tylko boję jak wygląda długie przechowywanie takiego sprzętu. Czy to nie jest tak jak z samochodem, który gdy stoi nieużywany, to niszczeje dużo szybciej niż jak się go używa. Nie chciałbym sytuacji, że zegarek leży w pudełku 3 lata, a później nagle się okazuje, ze luma już zniknęła, a mechanizm się zatarł, bo wysechł i z nowego zegarka został wiór. Przy 40 zegarkach, to najzwyczajniej w świecie nie ma szans tego nosić, teraz mam tego Sugess Zorro już 2 tydzien na ręku tak mi się podoba. Chyba będą tak robił, jak jakiś zegarek nosze, to znczy, że mi sie podoba i zostanie, a jak nie, to na eBay, bo znaczy, że sie nie przyjął.

Raczej nie powinno nic im się stać od samego leżenia. Bardziej bałbym się skutków pracy na sucho ale to musiałbyś bardzo długo nosić żeby rzeczywiście coś się wytarło. Poza tym od razu zauważyłbyś, że zegarek nie trzyma czasu i "prosi się" o serwis. Sam kiedyś założyłem wątek bo byłem ciekawy opinii i doświadczeń innych użytkowników tego podforum i w zdecydowanej większości pokrywają się one z opiniami zegarmistrzów którym ufam oraz zdrowym rozsądkiem. :) Inna sprawa, że koszt nowego NH35 na którym jedzie jakieś 70% chińczyków to około 150zł. :D

 

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $41.89 64%OFF | NH35A/PT5000 Tandorio 200m Waterproof Vintage Automatic Mens Watch 39mm Black Dial Sapphire Crystal Leather Strap Luminous

https://a.aliexpress.com/_Ew81YZN

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $37.77 67%OFF | PAGANI DESIGN 2023 New Men Watches Quartz Business Watch Mens Watches Top Brand Luxury Watch Men Chronograph VK63

https://a.aliexpress.com/_Ewmddeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Za 47$ z taxem był podczas sale. Tylko czemu ten diament wstawili... wygląda jak z targu u ruskiego w latach 90tych.

 

20230713_171131.jpg

20230713_171123.jpg

20230713_171141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Za 47$ z taxem był podczas sale. Tylko czemu ten diament wstawili... wygląda jak z targu u ruskiego w latach 90tych.

 

20230713_171131.jpg

20230713_171123.jpg

20230713_171141.jpg

Przymierzałem się do niego. Jak oceniasz? Miyota bez stop sekundy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Paulus57 said:

Przymierzałem się do niego. Jak oceniasz? Miyota bez stop sekundy?

 

Jest stop-sekunda, czyli wstawili nową wersję. Generalnie dopiero wyjąłem z pudełka. Za tą cene wygląda super, oryginalnie, ale bez tego diamentu byłby lepszy. Zastanawia mnie tylko jedno, praktycznie nie ma reflexów na szkle, więc albo jest dobry, przeźroczysty AR coating, albo to nie szafir, tylko jakiś hardlex, bo one chyba mniej odbijają. Luma jakaś też jest. Ogólnie za 47$ super, tylko ja dałem 50$, bo kupiłem przed sale i mnie teraz d*pa piecze.

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Jest stop-sekunda, czyli wstawili nową wersję. Generalnie dopiero wyjąłem z pudełka. Za tą cene wygląda super, oryginalnie, ale bez tego diamentu byłby lepszy. Zastanawia mnie tylko jedno, praktycznie nie ma reflexów na szkle, więc albo jest dobry, przeźroczysty AR coating, albo to nie szafir, tylko jakiś hardlex, bo one chyba mniej odbijają. Luma jakaś też jest. Ogólnie za 47$ super, tylko ja dałem 50$, bo kupiłem przed sale i mnie teraz d*pa piecze.

Mam jednego Guanqina od 4 lat i wszystko jest OK (poza paskiem). Za 3 USD dużo cebuli nie kupisz. ;) 

Mnie przed zakupem trochę odpychała ta mapa. Jakoś tak średnio wpasowana. Powinna być albo jedna półkula, albo widok z bieguna a tak to trochę wygląda jak globus z mapą Polski. ;) 

Ogólnie cena super, nawet sprzed promocji. 

 

GLOBUS-POLSKI-Podswietlany-32-cm-320mm-2w1-prezent-EAN-GTIN-5906727907248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta mapa jest tak trochę krzywo, ale z drugiej strony nie mam nic przeciwko, bo dodaje oryginalności. Nie zawsze musi być symetrycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

No ta mapa jest tak trochę krzywo, ale z drugiej strony nie mam nic przeciwko, bo dodaje oryginalności. Nie zawsze musi być symetrycznie.

Ważne, że Tobie to nie przeszkadza. Guanqin robi dobre zegarki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minutes ago, Paulus57 said:

Ważne, że Tobie to nie przeszkadza. Guanqin robi dobre zegarki. 

 

Mam też takiego co Ty masz w czarnej tarczy, ja mam srebrnego i super jest. Ten zielony diver też elegancki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Mam też takiego co Ty masz w czarnej tarczy, ja mam srebrnego i super jest. Ten zielony diver też elegancki.

Zielony diver z czerwonym dodatkiem też mi się podoba. Może jak się pojawi w "Choice", to i tego kupię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ta cene bardzo fajny. Na żywo lepiej się prezentuje niż ma fotkach. Tylko ciekaw jestem czy to szafir, jeśli tak, to nie mam pytań. Nawet im się chciało jakiś grawer zrobić na rotorze. Co ważne, ten rotor chodzi dużo ciszej niż w Carnivalu jakiego też mam. Może coś poprawili w tej nowej rewizji

 

20230714_182511.jpg

20230714_182402.jpg

20230714_182547.jpg

20230714_182420.jpg

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.