Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $54.84  64%OFF | ADDIESDIVE Automatic Mechanical Watch Man Silver Premium Business Casual Waterproof Watch NH35A 316L Stainless Steel Men's Watch
https://a.aliexpress.com/_Eu9rKHD

 

Świetna cena!

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $45.61 64%OFF | ADDIESDIVE Watches For Men Luxury Business Leisure Automatic Mechanical Men's Watch Fluorescent Waterproof NH35A 316L Stainless

https://a.aliexpress.com/_EuktRuL

 

Jeszcze jeden w świetnej cenie z tego sklepu.

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $54.84  64%OFF | ADDIESDIVE Automatic Mechanical Watch Man Silver Premium Business Casual Waterproof Watch NH35A 316L Stainless Steel Men's Watch
https://a.aliexpress.com/_Eu9rKHD

 

Świetna cena!

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $45.61 64%OFF | ADDIESDIVE Watches For Men Luxury Business Leisure Automatic Mechanical Men's Watch Fluorescent Waterproof NH35A 316L Stainless

https://a.aliexpress.com/_EuktRuL

 

Jeszcze jeden w świetnej cenie z tego sklepu.

No może bym się skusił, tylko sprzedawca od miesiąca ma konto <_<

Kupował Ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawsze te oferty. Na początku tygodnia aliexpres pokazywał mi opcję suba od Pagani z gmt za 84 zl. Ich program ochrony kupujących działa świetnie więc w sumie ryzyko nikłe. Klikaj Tomasz😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Coraz ciekawsze te oferty. Na początku tygodnia aliexpres pokazywał mi opcję suba od Pagani z gmt za 84 zl. Ich program ochrony kupujących działa świetnie więc w sumie ryzyko nikłe. Klikaj Tomasz😉

No sam już nie wiem ... a to?

Szafir, ceramika, automat, WR100 za 110 zeta po rabacie 😁 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! US $29.18  3%OFF | 2023 nowy zegarek męski zegarek mechaniczny luksusowy zegarek automatyczny zegarki ze stali nierdzewnej dla mężczyzn zegar Relogio Masculino
https://a.aliexpress.com/_mOjJW8K

 

Chyba coś nie będzie tak jak napisano 😉

A z nowego konta idzie za 90 zeta wyrwać 🤣 

 

Screenshot_2023-08-03-11-27-53-678_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No sam już nie wiem ... a to?

Szafir, ceramika, automat, WR100 za 110 zeta po rabacie 😁 

Właśnie udało mi się znaleźć ten świetny produkt na platformie AliExpress, zobacz! US $29.18  3%OFF | 2023 nowy zegarek męski zegarek mechaniczny luksusowy zegarek automatyczny zegarki ze stali nierdzewnej dla mężczyzn zegar Relogio Masculino
https://a.aliexpress.com/_mOjJW8K

 

Chyba coś nie będzie tak jak napisano 😉

A z nowego konta idzie za 90 zeta wyrwać 🤣 

 

Screenshot_2023-08-03-11-27-53-678_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Miałem go w domu ale poszedł na prezent. Wykonanie i materiały bardzo dobre za wyjątkiem nie centrujące go bezela, tak krzywo naniesionych podziale to nawet Seiko nie robi. Tu fotki

IMG_20230531_172429.jpg

IMG_20230531_172442.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mankamentem w pierwszym odczuciu super. Też go kupiłem na osiemdziesiąt parę złotych, ale czy był szafir i ceramika to nie potwierdzę. Ciężki był i zauważalnie 28800bph. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, tomaliusz said:

No może bym się skusił, tylko sprzedawca od miesiąca ma konto <_<

Kupował Ktoś?

 

Moja paczka już wysłana, nawet jak nie dojdzie, to Ali i tak kase zwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2023 o 11:38, tofiks_th napisał(-a):

Miałem go w domu ale poszedł na prezent. Wykonanie i materiały bardzo dobre za wyjątkiem nie centrujące go bezela, tak krzywo naniesionych podziale to nawet Seiko nie robi. Tu fotki

IMG_20230531_172429.jpg

IMG_20230531_172442.jpg

strasznie ten zegarek wygląda. wszystko w nim jest krzywe. ale w sumie po Lige bym się niczego więcej nie spodziewał :D.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, ale kolejny raz jak widzę zegarek na tarczy z nazwą Phylida kojarzy mi się to z Syphilis, brzmi to jak jakaś choroba weneryczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Admof napisał(-a):

wybaczcie, ale kolejny raz jak widzę zegarek na tarczy z nazwą Phylida kojarzy mi się to z Syphilis, brzmi to jak jakaś choroba weneryczna

Wybacz, ale to raczej natręctwo. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.