Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20231123_071440.jpg

Fajny kolorek. Za stosowałeś jakiś filtr, czy to inny egzemplarz, bo pamiętam że miałeś czerwonego Seestern'a? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

US $6 / $45 : pepperpl6, sppepperpl6, SPBF6, hotukdeals6

US $10 / $80 : pepperpl10, sppepperpl10, SPBF10, hotukdeals10

US $20 / $150 : pepperpl20, sppepperpl20, SPBF20, hotukdeals20

US $50 / $300 : pepperpl50, sppepperpl50, SPBF50, hotukdeals50

US $80 / $450 : pepperpl80, sppepperpl80, SPBF80, hotukdeals80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Fajny kolorek. Za stosowałeś jakiś filtr, czy to inny egzemplarz, bo pamiętam że miałeś czerwonego Seestern'a? 

To efekt innego oświetlenia. Za dużo robię zdjęć, żeby mieć jeszcze czas na filtrowanie kolorów. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedzieli nie ustąpił miejsca żadnemu innemu zegarkowi. Bardzo mi przypasił, swietnie leży na nadgarstku, na żywo wygląda fenomenalnie a do tego najdokładniejszy z wszystkich posiadanych:-D

20231123_110327.jpg

20231123_110339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $94.92 67%OFF | HEIMDALLR Turtle King Diver Watch Men Ceramic Bezel Sapphire Glass 200M Water Resistance NH36 Automatic Mechanical Watches Dive

https://a.aliexpress.com/_EyRkCJ3

 

Wow, ten zegarek nigdy nie był tak tanio. Mój ulubiony Willard, za tą cenę brac i nawet się nie zastanawiać.

 

20230719_161306.jpg

20230719_161313.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minutes ago, tomaliusz said:

Niby tak ale ja już czekam na 8 zegarków i tak w kółko ... bez sensu ...

 

Jeszcze tylko jeden. Ten na prawde jest tego wart 😉 

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $48.83 70%OFF | ADDIESDIVE Automatic Mechanical Watch Male American Stainless Steel Scratch Proof Waterproof Diving Watch Business Leisure Watch

https://a.aliexpress.com/_EGaJbxX

 

Z kodem BF8 wychodzi 50$. Za ten zegarek to jakiś absurd, to jest na prawde świetny sprzęt.

 

Tytanowy case, 50$ z BF8

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $60.95  61%OFF | Tandorio Titanium NH35A 39mm 20bar Automatic Pilot Dive Watch for Men Sapphire Crystal Screw Crown Leather Strap Green Luminous
https://a.aliexpress.com/_EQCiPqd

Edytowane przez Rumcajs997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Jeszcze tylko jeden. Ten na prawde jest tego wart 😉 

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $48.83 70%OFF | ADDIESDIVE Automatic Mechanical Watch Male American Stainless Steel Scratch Proof Waterproof Diving Watch Business Leisure Watch

https://a.aliexpress.com/_EGaJbxX

 

Z kodem BF8 wychodzi 50$. Za ten zegarek to jakiś absurd, to jest na prawde świetny sprzęt.

 

Tytanowy case, 50$ z BF8

 

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $60.95  61%OFF | Tandorio Titanium NH35A 39mm 20bar Automatic Pilot Dive Watch for Men Sapphire Crystal Screw Crown Leather Strap Green Luminous
https://a.aliexpress.com/_EQCiPqd

Przerabiane, tylko ten drugi w stali będzie 😉

Gdyby nie ta zabawa z cłem to zamówiłbym coś konkretniejszego ale nie chcę mi się z tym szarpać 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie 4 idą a jutro dostanę jeszcze 3 zegarkowe zabawki po 1,79 USD sztuka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest teraz z zamówieniami ponad 150? Skoro płaci się VAT przez aliE to co jeszcze trzeba zrobić poza tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, Vonziej said:

a jak to jest teraz z zamówieniami ponad 150? Skoro płaci się VAT przez aliE to co jeszcze trzeba zrobić poza tym?

 

Powyzej 150 Ali nie pobiera VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Powyzej 150 Ali nie pobiera VAT.

 

aaaaa widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20231124_111824.jpg

Chcę Ci się zamawiać jeszcze te zegarki z niższej półki mając tak naprawdę chiński top? Ja po kupnie steeldive czy seagull na pagani patrzę już inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Krzysiekjot napisał(-a):

Chcę Ci się zamawiać jeszcze te zegarki z niższej półki mając tak naprawdę chiński top? Ja po kupnie steeldive czy seagull na pagani patrzę już inaczej.

Kupuję zegarki które mi się podobają. Stopniowo stają się to zegarki coraz droższe, ale nie wyklucza to uzupełnieniami z tzw. niższych półek. Np. Tandorio jest jeszcze tańsze, niż PD a kupiłem kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Przerabiane, tylko ten drugi w stali będzie 😉

Gdyby nie ta zabawa z cłem to zamówiłbym coś konkretniejszego ale nie chcę mi się z tym szarpać 😛

Nie ma żadnej zabawy, po prostu odbiera się na poczcie i dopłaca kilka dyszek przy odbiorze. Przynajmniej u mnie było tak za każdym razem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $94.92 67%OFF | HEIMDALLR Turtle King Diver Watch Men Ceramic Bezel Sapphire Glass 200M Water Resistance NH36 Automatic Mechanical Watches Dive

https://a.aliexpress.com/_EyRkCJ3

 

Wow, ten zegarek nigdy nie był tak tanio. Mój ulubiony Willard, za tą cenę brac i nawet się nie zastanawiać.

 

20230719_161306.jpg

20230719_161313.jpg

 

A to żółwik, nie Willard, mam oryginalnego ale ten wygląda czadowo i zupełnie inaczej przez tarczę. 

A miałem już niczego nie kupować, co mnie podkusiło, żeby dzisiaj wejść w ten wątek 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minutes ago, gcze said:

 

A to żółwik, nie Willard, mam oryginalnego ale ten wygląda czadowo i zupełnie inaczej przez tarczę. 

A miałem już niczego nie kupować, co mnie podkusiło, żeby dzisiaj wejść w ten wątek 😡

 

Bierz, za ta cene torpeda. Jak bym miał wywalic wszystkie zegarki i zostawić tylko 3, to ten jest w tej 3ce bez cienia wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $33.50 73%OFF | Tandorio 38mm NH35A 20Bar Automatic Dive Watch for Men Brushed Case Sapphire Glass Luminous California Dial Leather/Rubber Strap

https://a.aliexpress.com/_EQaxo1f

Ja prdl.! 😱 

Cena sztos i rabat wchodzi 😳 

Ja kupiłem go za ok. 230 zł. ale i tak było warto 😃 

Z taką ceną to klękajcie narody 😎 

Gdybym nie miał już trzech to szarpałbym jak Jehowy za klamke 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem ten jaśniejszy bez logowania :)

139 pln - no no!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.